marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Peciak Imo i tak nic nie pobije Twojego kwiatka z depresja. xD
2
@jakub1906 Pomijając już nawet fakt naszej niezbyt dobrej historii z Mou to facet obecnie jest zwyczajnie przeciętnym trenerem
nie wyobrażam sobie jak można być kibicem Barcy i chcieć tego faceta jako naszego trenera
5
@R-Dinho Widzę, że przeżywasz ostry szok wynikający z faktu, że ktoś potrafi skrytykować partię na którą oddał głos/kibicuje.
0
@Pedri16Future za taki "koncert" to jeszcze dopłacać powinni xD
9
@xvcWinterSoldier jeżeli takie coś prowokuje "nabuzowanego mężczyznę" to ja nie chcę widzieć jak taki chłop się zachowuje kiedy zobaczy kobiete w leginsach, wtedy pewnie od razu leci strzał na pysk. :|
4
@Mario96w kolega dba o polski rynek hydrauliki, prawdziwy patriota xD
1
przepiękny bojkot XD
1
@Popitek12 może jeszcze grać w lola
3
@VegetaPolska Ja bardziej myślałem, że Ty w jakieś genshiny nawalasz a tu proszę, jakie zaskoczenie
0
@Arden Dajmy w.w panów (no, oprócz Messiego) do obecnej Barcelony w wieku Lewandowskiego i zobaczymy czy będą tak śmigać. ;p
0
Patrząc na to co się dzieje na strajku rolników można odnieść tylko jedno wrażenie - słuszny protest przemienia się powoli w straszny gnój. Osobiście rozumiem, że strajk czy protest nieraz musi być "brutalniejszy" żeby przyniósł zamierzony efekt ale blokowanie karetki czy ewidentne pro-rosyjskie hasełka to już przeginka imo.
2
@PatrykBarca Milika proszę nie szkalować, nie wiadomo gdzie był jego sufit bo kontuzje mocno go wyhamowały
5
smakowała wam ta parkowa za 10 złociszy? :D
1
@MESSIah16 Niestety branza porno to wyniszczajace gowno - mniej wiecej tak samo to dziala z tymi onlyfansami, szkoda ze mlode dziewczyny - czesto zapatrzone w swoje idolki ida ta sama droga
5
@jacobFCB Wypowiedź iście kretyńska ale o jakich konsekwencjach mówisz?
2
@Forsyth Myślę, ze w takiej sytuacji ktoś normalnie oddałby kota do schroniska, a nie porzucał z karteczka i banknotem jakby mial delikatne wyrzuty sumienia i wstydził się swojego zachowania.
1
od DS odbiłem się strasznie ale soundtrack ma wspaniały, lubię do niego wracać. :D
Kiedyś musze zaparzyć sobie melisy w wiadrze i dam tej grze druga szanse.
4
@Popitek12 Gaunter O'Dim - chyba jeden z lepiej napisanych antagonistów w historii giereczkowa.
7
https://x.com/NIIESLON/status/1759679755098452280
Tede w formie. xD
0
@gumaz zazwyczaj twardy sen ale czasami się przebudzę
3
@ranger3120 najlepiej to odinstalować 3 i zainstalować 2
0
@kanver_ Takiego zestawienia to się nie spodziewałem xD
6
@VegetaPolska albo strzelałby więcej bo dostawałby więcej ciasteczek. :v
1
Mati, jusz nie kibicujemy Barcelonie
2
https://pbs.twimg.com/media/GGr_ChUXEAAYvzp?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/GGnktZ3W8AAw16J?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/GGp_gzeW0AAiOZK?format=jpg&name=small
Ewidentnie widać, że nieodpowiedni ludzie podpięli się pod strajk rolników. :|
1
@GeneralXavi Środek obrony ale niestety w stylu Ramosa, lubiło mi prąd odciąć od mózgu na boisku. :|
2
@MESSIah16 Jak się ma radość z piłki do asyst czy też goli?
0
@skubi99 Kucyk co się upierdliwy zaczął robić. xD
1
https://x.com/RafalJanica/status/1758912970468290887
Nie wiem czy oddawanie domu pod ochronę ludzi, którzy mają problem z odróżnieniem dzika od człowieka i często nadużywają alkoholu to dobry pomysł. :|
1
@VegetaPolska Przecież wszystko wskazuje, że sam Modrić nie chce przedłużać kontraktu xD