10

@Peciak Imo i tak nic nie pobije Twojego kwiatka z depresja. xD

2

@jakub1906 Pomijając już nawet fakt naszej niezbyt dobrej historii z Mou to facet obecnie jest zwyczajnie przeciętnym trenerem

nie wyobrażam sobie jak można być kibicem Barcy i chcieć tego faceta jako naszego trenera

5

@R-Dinho Widzę, że przeżywasz ostry szok wynikający z faktu, że ktoś potrafi skrytykować partię na którą oddał głos/kibicuje.


0

@Pedri16Future za taki "koncert" to jeszcze dopłacać powinni xD

9

@xvcWinterSoldier jeżeli takie coś prowokuje "nabuzowanego mężczyznę" to ja nie chcę widzieć jak taki chłop się zachowuje kiedy zobaczy kobiete w leginsach, wtedy pewnie od razu leci strzał na pysk. :|

4

@Mario96w kolega dba o polski rynek hydrauliki, prawdziwy patriota xD

1



przepiękny bojkot XD

1

@Popitek12 może jeszcze grać w lola

3

@VegetaPolska Ja bardziej myślałem, że Ty w jakieś genshiny nawalasz a tu proszę, jakie zaskoczenie

0

@Arden Dajmy w.w panów (no, oprócz Messiego) do obecnej Barcelony w wieku Lewandowskiego i zobaczymy czy będą tak śmigać. ;p

0

Patrząc na to co się dzieje na strajku rolników można odnieść tylko jedno wrażenie - słuszny protest przemienia się powoli w straszny gnój. Osobiście rozumiem, że strajk czy protest nieraz musi być "brutalniejszy" żeby przyniósł zamierzony efekt ale blokowanie karetki czy ewidentne pro-rosyjskie hasełka to już przeginka imo.

2

@PatrykBarca Milika proszę nie szkalować, nie wiadomo gdzie był jego sufit bo kontuzje mocno go wyhamowały

5



smakowała wam ta parkowa za 10 złociszy? :D

1

@MESSIah16 Niestety branza porno to wyniszczajace gowno - mniej wiecej tak samo to dziala z tymi onlyfansami, szkoda ze mlode dziewczyny - czesto zapatrzone w swoje idolki ida ta sama droga

5

@jacobFCB Wypowiedź iście kretyńska ale o jakich konsekwencjach mówisz?

2

@Forsyth Myślę, ze w takiej sytuacji ktoś normalnie oddałby kota do schroniska, a nie porzucał z karteczka i banknotem jakby mial delikatne wyrzuty sumienia i wstydził się swojego zachowania.

1



od DS odbiłem się strasznie ale soundtrack ma wspaniały, lubię do niego wracać. :D
Kiedyś musze zaparzyć sobie melisy w wiadrze i dam tej grze druga szanse.

4

@Popitek12 Gaunter O'Dim - chyba jeden z lepiej napisanych antagonistów w historii giereczkowa.

7

0

@gumaz zazwyczaj twardy sen ale czasami się przebudzę

3

@ranger3120 najlepiej to odinstalować 3 i zainstalować 2

0

@kanver_ Takiego zestawienia to się nie spodziewałem xD

6

@VegetaPolska albo strzelałby więcej bo dostawałby więcej ciasteczek. :v

1



Mati, jusz nie kibicujemy Barcelonie

1

@GeneralXavi Środek obrony ale niestety w stylu Ramosa, lubiło mi prąd odciąć od mózgu na boisku. :|

2

@MESSIah16 Jak się ma radość z piłki do asyst czy też goli?

0

@skubi99 Kucyk co się upierdliwy zaczął robić. xD

1

https://x.com/RafalJanica/status/1758912970468290887

Nie wiem czy oddawanie domu pod ochronę ludzi, którzy mają problem z odróżnieniem dzika od człowieka i często nadużywają alkoholu to dobry pomysł. :|

1

@VegetaPolska Przecież wszystko wskazuje, że sam Modrić nie chce przedłużać kontraktu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?