marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Wniosek z tego jeden, promujemy jak sie da mlode talenty i je sprzedajemy za grube siano
5
https://x.com/WZabiegala/status/1766366242565140975
Od razu mi sie Mentzen przypomina z jego filimiek gdzie walił browara na terenie baru i mówił, że jest legalne a jak wyszedł z nim na chodnik to już nielegalne. xD
Czasami mocno zastanawia mnie logika jaka kieruje niektórymi ludźmi.
0
@Szklaner Typ zamiast wyciągnąć wnioski z tej sytuacji to marudzi na ludzi którzy go krytykują. Zero pokory - no ale wiadomo, góral to musi mieć ego tam z gwiazdami.
2
@Lionel_Messi10 Wiadomo, gdyby pochodził z Argentyny to byłby super kozakiem i przyszłością Barcy
ale, że jest z Brazylii to mamy co mamy.
1
@sliwa92 przyszedł pan maruda
3
@TR3YWAY
Jedna karynka tak nieudolnie wylała farbę, że bardziej oblała koleżankę niż Syrenkę. :|
1
@MesQueUnClub_87 Nie pytaj tylko ciesz się świadomością, że nie kojarzysz Oskarka. Typ ma 23 lata a śliski jest jak doświadczony polityk
15
Żukowska wyjątkowo w punkt xDD
1
@Danny Gaucho Myślę, że takie zachowanie jak u pana z twitta to ogromna mniejszość. Mało kto poświęcałby życie żeby ratować swoje zwierzaki.
Aczkolwiek wielkich cojones nie można mu odmówić
9
Ale chłop musiał być przywiązany do tych kotów. :o
0
@Hartge pecha albo otaczali go kijowi ludzie od zdrowia. Osobiście mnie nie zdziwi jak Pedri odejdzie i będzie okazem zdrowia
5
@macio_944 Uważaj bo ludzie którzy nie wiedzą, że można krytykować ludzi na których się głosowało zaraz się na Ciebie rzucą. :P
5
@MarioVeB! Nikt nie musi mieć jakiś kompleksów w stosunku do Trzaskowskiego żeby ludzi bawiła ta denna kampania xD
0
Uniwersum patowalk zaczyna mnie przerażać
4
Teraz wyobraźcie sobie reakcje gdyby to 40 letni chłop "poderwał" 14 letnią dziewczynę. :|
3
Jak ktoś lubi izometryczne gierki to polecam obadać. Długo nie dostaniemy gry, która rozgrywa się w Warszawie. :D
0
@Firestone ja to bym zaczął od transferu sztabu medycznego i szkoleniowego :|
4
Świetna decyzja, każdy sympatyk ruskich powinien brać przykład. :p
4
Ale zwyrolskie świry, prawo ewidentnie zbyt łagodnie traktuje młodocianych przestępców - szczególnie że to nie jakieś pojedynczy występek a praktycznie zorganizowane przestępstwo.
0
Każdego innego klubu byłoby mi szkoda w takiej sytuacji, ale na całe szczęście trafiło na Real. :D Karma to wspaniała sprawa
28
Nie ukrywam, sprawia mi satysfakcję że taki osobnik jak Vini spłakał się publicznie na sędziego. XD
0
@VegetaPolska Jestes chyba jedyna osoba, ktora nie skumala ze chodzi o wedliny z drugiego screena
0
@norbi77 Ale czy skłamał?
4
RDR2 wywindowało skalę jeżeli chodzi o detale w kosmiczny poziom.
Patrząc na takie arcydzieła na miejscu szefa Ubi po wypowiedzeniu słów, ze
Skull and Bones to gra "AAAA' nie mógłbym spojrzeć w lustro. xD
4
@Forsyth Wycieranie sobie mordy czyjąś tragedią, żeby komuś dopiec jest mocno nie na miejscu. Czasami warto zamknąć buzię, tak o. :|
2
a wam wewnętrzne głosy natury nakazują gwałcić ludzi?
4
@Jakchcesz
Autentycznie mi niedobrze jak widzę taki kwiatki pod takimi informacjami.
0
@AduŚ07 Nie wiem jak to się przekłada na Twoje zarobki, ale osobiście wychodzę z założenia że dziecko nie powinno tracić materialnie na rozwodzie rodziców i jeżeli strona płacąca fest zarabia ponad stan a opiekun już gorzej z tym stoi to alimenty powinny być odpowiednio wysokie.
Wiadomo, że pojawia się ryzyko pazernej matki która pieniądze z alimentów przeznaczy na kosmetyczkę, fryzjerkę i torebkę zamiast na utrzymanie i kształcenie dziecka ale nie mam pojęcia jak przeskoczyć problem takiej mamusi z obecnym systemem. :|
@Commando Patrząc na statystyki płci wśród alimenciarzy to masz rację, rola faceta często ogranicza się do zapłodnienia i dania dyla gdzieś daleko, migając się od obowiązków. :|
3
Pomijając fakt, że alimenty nie służą do zapewnienia dziecku minimum do przetrwania to zabawnie dosyć brzmi ten "problem" kiedy dług alimentacyjny w Polsce wynosi już jakieś 15 miliardów złotych i dalej rośnie.
1
@Encore trzeba podziękować coraz bardziej głupiemu społeczeństwu, że przestępcy sami na siebie dowody dostarczają. Super sprawa