marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon jak ja przez kilka dni nie zjem takiego poteznego kotleta to tez zachowuje sie jak ta druga baba
1
https://x.com/PawelDSM/status/1772191959836152315
Chłopaczek w szoku, że ktoś może chcieć czułego i romantycznego partnera na co dzień ale i dominującego w intymnej strefie życia.
Reasumując jak dasz klapsa w łóżku to i możesz dać jak zupa będzie za słona. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pedri16Future No ale internetowa patologia =/= gangster
widze, że powoli jako społeczeństwo wywalamy okno overtona razem z framuga xD
14
Króciutko tam z weganami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Trochę sztuki w ten smutny, poniedziałkowy wieczór. :|
2
@tristan87 mi jedynie przeszkadza, ze tak publicznie to robia, przeciez moga sie modlic w domach zeby inni nie widzieli. ;p
4
Komentarz usunięty
12
@AlexDark00 "Neuer powinien dostać, ponieważ jest piłkarzem, który zrewolucjonizował pozycję bramkarza."
co to za argument wyciągnięty prosto z dupy skoro mowa o złotej piłce za jeden sezon?
2
@FcPortoFan1999 Otóż to :D szczególnie te na niewybadanym gruncie. W pełni rozumiem ale nie popieram
3
Rozumiem podejście Trzaskowskiego do różnych debat, jest murowanym faworytem więc nie chce iść na teren, gdzie więcej może stracić niż zyskać. Podobnie było z Duda w 2020.
0
O tym jakoś cisza, przy Rise of the Ronin ciągle czytam pultanie się ze gierka wygląda jak maks z ery wczesnego PS4 xD
3
@Emhyr Bo to organizacja terrorystyczna, która bawi się w świętą wojnę. Przyznając się do wszystkiego publicznie próbują sterroryzować społeczeństwa.
@michal26 Znamy jakiś przykład wynajęcia ISIS do zrobienia zamachu terrorystycznego?
1
ISIS opublikowało materiał filmowy z ataków terrorystycznych w Moskwie.
A więc mamy twardy dowód na to, kto za tym stoi
0
Cholera, dałem szansę (w końcu można powiedzieć :D) Death Stranding i po 6h mam jak najbardziej pozytywne odczucia, ludzie trochę mi wypaczyli obraz tej gierki i nie chciałem zbytnio dawać szansy ale ostatecznie siadło jak złoto.
5
@Foro w większości sytuacji ta skrajna sytuacja to leń w dupie a nie rzeczywisty powód który mógłby to usprawiedliwić. :|
10
@Forsyth rozmawiamy o byciu chamem w stosunku do pracownika, kiedy wiele nie potrzeba zeby nie utrudniac pracy czlowiekowi. ;p
Aczkolwiek widze, ze tutaj ciezki przypadek
8
@Forsyth Jeżeli pani w sklepie umyła fragment podłogi a Ty wbijesz do sklepu w ubłoconych butach i mając możliwość ominięcia umytego fragmentu tak czy siak zdecydujesz się po nim przejść bo w ten sposób zaoszczędzisz jakieś 30 sekund poszanujesz czyjąś prace? Niby mycie podłogi należy do ich obowiązków ale jako klienci nie musimy utrudniać im pracy.
Kwestia obowiązków to jedno, kwestia zwykłej ludzkiej przyzwoitości to drugie :|
15
@Forsyth Część pracy, ktora wynika z tego, że spora część ludzi ma w sobie element buraka. :|
Ja jestem nauczony, żeby nie utrudniać innym niepotrzebnie życia czy też pracy, korona z głowy mi nie spadnie jak odłożę towar na właściwe miejsce
23
@Forsyth No tak, po co szanować czyjaś pracę, lepiej jej trochę dołożyć bo księciu nie chce się podejśc do odpowiedniej półki. XD
24
@kynio302 Ukraińcy nie uczą się polskiego? Źle
Uczą się? Też źle. xD
3
@Arden No to zacznij bojkotować legalność alkoholu, trochę równości waćpanie w kwestii trucia się. xD
"Na ulicy to masz dopalacze w większości przypadków, mało kto ma normalne zioło z pierwszej ręki. Zakwaszają to czym sie da,żeby więcej ważył"
Sam podajesz argument za legalizacja zielska, legalny towar wyparłby jakieś felerne dziadostwa z ulicy.
15
@Arden Teraz mamy przechlanych przygłupów, czemu tylko jedni mają prawo żeby się legalnie ogłupiać?
3
Arkadikuss w punkt o branży, capcomie i graczach. ;p
0
Pewnie Hasbro zrobiło się pazerne po sukcesie BG3, szkoda bo innych kandydatów niż Lariany do zrobienia kolejnych Baldursów to ja nie widzę
1
@Ojciec5tkidzieci I to jest zachowanie godne pochwały
4
@Jakchcesz Edytor postaci, szybka podróż (ponoć nie chcieli jej dawać bo psuje imersje XD) masakra co oni odwalili
2
https://zapodaj.net/images/f80f9d1046bca.jpg
Gra singleplayer za 300 złotych. :|
0
@4drian0 dobrze ze w wersji pecetowej zdążyli dodać kilka mikrotransakcji na premierę, jak lubiłem capcom tak teraz zwalili sprawę totalnie
0
Widzę, że DD2 się udało, 50% pozytywnych recenzji na steam. xD
0
@Azrik Assassyny nie miały jakiś większych problemów technicznych na premierę. Jedynie Unity mocno kulało