marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
I elegancko, palacze będą mieli pewność jeżeli chodzi o legitność zielska a państwo zarobi trochę pieniędzy
1
@Sulimo Co Alexika wypieprzył z dyskusji o Lewym xD chapeau bas
2
@TR3YWAY czy te media to notatnik? :|
0
@draxidox człowiek od pr pewnie z dyscyplinarka xd
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem, mnie jak coś nie obchodzi to pomijam. Tutaj ewidentnie jakaś nutka zainteresowania zagrała. :v
1
Trzaskowski zaprezentował rzeczywistość w większości polskich domów jakby nie patrzeć xD
15
@AlexDark00 Chłop co obraził 99% użytkowników tej strony bo nie zna albo nie rozumie definicji hiperboli. xD
Ludzie będą wyolbrzymiać i przeinaczać twoje słowa bo stałeś się ich memem na stronie z tym Lewandowskim, proste jak budowa cepa
0
@kanver_ @AlexDark00 opinia?
1
@koksik2700 Ja tak mam kiedy spie za mało lub za dużo, jakby mnie walec przejechał
0
@Sulimo w sumie mem z czapy xd
0
@MOLESTA Mysle, ze jak ktos idzie na maczka w Wielki Piątek to zdanie kościoła niewiele go interesuje. ;p
3
@Vampir707 Morawiecki i PiS w meczu z inflacja strzelili kilka bramek.. ale samobójczych.
0
@MesQueUnClub96 bo z tego co przeglądałem strone to większość sobie dyskutuje ale nikt nikomu nic nie narzuca.
No chyba, ze jakis pojedynczy przypadek jest jest na tyle warty, ze trzeba strzelić o nim osobny wątek
0
@MesQueUnClub96 na telefonie nie ma gorących bo jak zjeżdżam w dół to mi się od razu komentarze wczytują. :|
1
@MesQueUnClub96 Ale komu to przeszkadza? xD Dodi jak zwykle robi problemy z niczego
0
@Sulimo Oczywista oczywistość, aż dziwne że ktoś o tym wspomina. ;p
5
@pt9 W punkt. xD
ale i tak bawi jak ktoś pieprzy, ze naturalność taka super a potem oburza się jak bardziej naturalna kobieta wygrywa jakieś miss czy inny plebiscyt
1
@Jakchcesz No z tego co widzę to jest jeden z tych profili na Twitterze, który najczęściej się odkleja od rzeczywistości. xD
Dlatego go lubię obserwować, śmieszny chłopak
2
Potężna Heretyczka złomuje papaja xDD
4
szykuje sie potezna konsola, moc rodem z ps2 xD
1
Te gwiazdeczki z internetu to faktycznie ujemne iq mają
7
@misterio Niby tak prosto to zrozumieć, szczególnie z perspektywy kibica Barcelony a i tak niektórzy mają problem :|
1
@NeroTFP1 Taktyczny, żeby nie zgubić
3
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/433140628_386339734163340_7334204458203030034_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=vzHe2nfGQ9cAX8bfZbx&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=00_AfDJ71EvYcUqARytya78dept-UBz89Upj3zgHf8jKE7yQA&oe=66083063
Ale przepaść na korzyść Neymara. :o
był kocur niesamowity, szkoda że tak potoczył swoją karierę
0
@Kozinho. Owszem, ale kiedy Twoja moralność rzutuje na całe państwo to już coś mocno nie halo, kościół powinien sobie żyć obok państwa a nie być decyzyjnym w jakichkolwiek kwestiach
@speed1 Przecież środowiska LGBT nie narzucają katolikom swojej moralności, chcą po prostu równych prawach, nie zmuszając nikogo do brania ślubów homoseksualnych. xD Kościół za to mocno się wtrąca między innymi do spraw aborcji.
4
To tylko pokazuje jak kościół wbił się nam z buta do życia.
0
https://www.ppe.pl/news/339122/dragons-dogma-2-bez-mikrotransakcji-gracze-znalezli-na-nie-sposob.html
Już wiadomo dlaczego Capcom kombinuje z swoim DRM "enigma" który blokuje praktycznie modyfikacje xD
0
@arasz1819 Stare roczniki też ćpały na potęgę. ;p
A ci chociaż mniej chleja, jest pozytyw. ;p
2
"Pokolenie Z" znowu z rozumem i godnością człowieka
0
@TR3YWAY No nie, taki chłopaczek też ma swoje preferencje seksualne.
Dążę do tego, że jedno nie wyklucza drugiego.