marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ależ piękna informacja. :D
1
@tristan87 mają rozmach :p
0
@BORO_12 ale ty rozumiesz, że mi chodzi o progres na tle europejskich pucharów?
2
@BORO_12 No tak, przejście z tułania się po lidze europy i dostawania wpierdzielu od Frankfurtu do półfinału (a nawet ćwierćfinału) ligi mistrzów to zerowy progres.
Czasami to wy faktycznie wyżej sracie niż dupe macie
0
Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu sezon przez większość był uważany za stracony a Xavi wywożony na taczkach, a tu proszę - po kilku latach przerwy możemy z buta wejść do półfinału ligi mistrzów.
Ale ta piłeczka jest przewrotna ;p
0
@Peciak Chłop kiedy był w formie miał z tym problemy a co dopiero teraz kiedy wraca po kontuzji. Xavi ogromnie ryzykuje wystawiając go od pierwszej
0
@Monegros przyjemny obrazek
7
16 letni Yamal tak o wychodzi sobie w pierwszym składzie na ćwierćfinał ligi mistrzów, masakra xD
0
@kuz Sytuacja komiczna to prawda ale na wizji w dużej, popularnej telewizji wypadałoby zachować minimum profesjonalizmu?
1
Giereczkowo, 2024. :(
0
@SawneyBean si, konfigurujesz auto ale tutaj mowa o miesięcznych abonamentach. :p
4
@macio_944 Za taką cenę to chłop powinien mieć już zapewniony jakiś standard a tu zonk, masakra. xD
11
O, DLC nawet do samochodów zaczynają robić. XD
1
@Kgorecki2500 piekna przygoda, redzi dowieźli fest to dlc
10
@TheNekro94 jeszcze jest maszyna xaviego
1
@Hosh https://cudaswiata.wordpress.com/wp-content/uploads/2010/03/364px-venus_of_willendorf_frontview_retouched_2.jpg?w=640
Nie ma lepszego kanonu piękna niż Wenus :|
4
https://x.com/zuzi49069/status/1777608217280889136
Krytykowanie sylwetek obcych ludzi (już totalnie pomijam robienie zdjęć totalnie randomowym ludziom i udostępnianie ich w sieci) samemu wyglądając tak to srogie xD
0
@4drian0 Kolejna generyczna gra od Ubi ale z innymi skinami? podziękuje
5
@Ojciec5tkidzieci Przemoc domowa, super temat od heheszków na wizji
2
https://x.com/girlfighttv/status/1776972214346064149
Ale spaczone dziecko. :o
10
@Ojciec5tkidzieci Prezydent z mentalnością i pociskami gimnazjalisty, tylko w Polsce takie coś może przejść. :p
2
https://beskidzka24.pl/w-gminie-wilkowice-janusz-zemanek-bez-poparcia-wiekszosci-mieszkancow/
Demokracja w mojej rodzinnej wiosce jest słabiutka, chłop przegrał sam ze sobą a i tak wygra. XD
45
Kto tego nie sprząta powinien z miejsca łapać dyskwalifikacje.
0
@Gaz W śmianiu się z Vegety nie chodzi o powodzenie u kobiet. :|
3
Ubishit znowu szaleje. Wyłączyli serwery do The Crew i niby wszystko spoko, ale teraz nie pograsz offline bo nawet patcha pozwalającego na odpalenie gry w offline brak. XD Niech w końcu ktoś zacznie regulować branże, bo rak który ją toczy zaczyna mnie przerażać
12
@Emhyr Trzeba kłamać albo totalnie nie znać się na piłce nożnej żeby postawić Ronaldo nad Messim
0
Szkoda, ze nauka nie dotyczy elementow pilkarskich. Tyle lat i zero progresu a taki potencjal w nim byl xD
0
@GeneralXavi Konkurencji to on tam zbyt dużej nie miał
3
@HighestInTheRoom To samo co o internetowych kozaczkach, co myślą że pozjadali wszystkie rozumy bo obejrzeli jak prawie amatorscy piłkarze kopia sobie piłeczkę na polskich boiskach. Nie widzę totalnie zależności między chodzeniem na mecze a struganiem eksperta
0
Nawet sobie nie wyobrażam w jakim stanie jest psychika tej osoby, masakra.