6



Ależ piękna informacja. :D

1

@tristan87 mają rozmach :p

0

@BORO_12 ale ty rozumiesz, że mi chodzi o progres na tle europejskich pucharów?

2

@BORO_12 No tak, przejście z tułania się po lidze europy i dostawania wpierdzielu od Frankfurtu do półfinału (a nawet ćwierćfinału) ligi mistrzów to zerowy progres.
Czasami to wy faktycznie wyżej sracie niż dupe macie

0

Pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu sezon przez większość był uważany za stracony a Xavi wywożony na taczkach, a tu proszę - po kilku latach przerwy możemy z buta wejść do półfinału ligi mistrzów.
Ale ta piłeczka jest przewrotna ;p

0

@Peciak Chłop kiedy był w formie miał z tym problemy a co dopiero teraz kiedy wraca po kontuzji. Xavi ogromnie ryzykuje wystawiając go od pierwszej

0

@Monegros przyjemny obrazek

7

16 letni Yamal tak o wychodzi sobie w pierwszym składzie na ćwierćfinał ligi mistrzów, masakra xD

0

@kuz Sytuacja komiczna to prawda ale na wizji w dużej, popularnej telewizji wypadałoby zachować minimum profesjonalizmu?

1



Giereczkowo, 2024. :(

0

@SawneyBean si, konfigurujesz auto ale tutaj mowa o miesięcznych abonamentach. :p

4

@macio_944 Za taką cenę to chłop powinien mieć już zapewniony jakiś standard a tu zonk, masakra. xD

11



O, DLC nawet do samochodów zaczynają robić. XD

1

@Kgorecki2500 piekna przygoda, redzi dowieźli fest to dlc

10

@TheNekro94 jeszcze jest maszyna xaviego

4

https://x.com/zuzi49069/status/1777608217280889136

Krytykowanie sylwetek obcych ludzi (już totalnie pomijam robienie zdjęć totalnie randomowym ludziom i udostępnianie ich w sieci) samemu wyglądając tak to srogie xD

0

@4drian0 Kolejna generyczna gra od Ubi ale z innymi skinami? podziękuje

5

@Ojciec5tkidzieci Przemoc domowa, super temat od heheszków na wizji

2

10

@Ojciec5tkidzieci Prezydent z mentalnością i pociskami gimnazjalisty, tylko w Polsce takie coś może przejść. :p

2

https://beskidzka24.pl/w-gminie-wilkowice-janusz-zemanek-bez-poparcia-wiekszosci-mieszkancow/

Demokracja w mojej rodzinnej wiosce jest słabiutka, chłop przegrał sam ze sobą a i tak wygra. XD

45



Kto tego nie sprząta powinien z miejsca łapać dyskwalifikacje.

0

@Gaz W śmianiu się z Vegety nie chodzi o powodzenie u kobiet. :|

3

Ubishit znowu szaleje. Wyłączyli serwery do The Crew i niby wszystko spoko, ale teraz nie pograsz offline bo nawet patcha pozwalającego na odpalenie gry w offline brak. XD Niech w końcu ktoś zacznie regulować branże, bo rak który ją toczy zaczyna mnie przerażać

12

@Emhyr Trzeba kłamać albo totalnie nie znać się na piłce nożnej żeby postawić Ronaldo nad Messim

0

Szkoda, ze nauka nie dotyczy elementow pilkarskich. Tyle lat i zero progresu a taki potencjal w nim byl xD

0

@GeneralXavi Konkurencji to on tam zbyt dużej nie miał

3

@HighestInTheRoom To samo co o internetowych kozaczkach, co myślą że pozjadali wszystkie rozumy bo obejrzeli jak prawie amatorscy piłkarze kopia sobie piłeczkę na polskich boiskach. Nie widzę totalnie zależności między chodzeniem na mecze a struganiem eksperta

0



Nawet sobie nie wyobrażam w jakim stanie jest psychika tej osoby, masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?