marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 Gdybym wiedział, że to tak działa to nie sprzedawałbym swojej PS4 po niższej cenie. :D
0
@Faro problem w tym, że Mbappe idzie tam co okienko i trafić nie może
4
Kobieta kobiecie takie słowa, niektórzy to kisiel zamiast mózgu mają
2
@Peciak Ta Konfederacja to powinna rządzić światem, tacy nieomylni, tacy idealni xDD
2
@MichalZZZ Niestety to jest jedna z tych gier, która jak już człowieka wciągnie to za cholerę nie chce puścić. xD
1
@FcPortoFan1999 Człowiek się uczy całe życie
0
Pamiętajcie, że nieleczona obsesja może się pogłębić. dbajcie o swoje zdrowie psychiczne panowie
0
@AlexDark00 Ale ty jesteś małym frustratem. xD Sączysz ten jad jakby Lewandowski Ci kanapki w szkole zabierał
1
@Kgorecki2500 Już prawie 10h nabiłem, mega przyjemny symulator sołtysa! :D
1
@MichuZ44 kobiety w fucie sa nierealistyczne, powiedział 14 letni maciek grajac bramkarzem z topowymi statystykami w pomocy.
najśmieszniejsze jest to, że EA już nawet nie próbuje udawać, że robi realny symulator piłki nożnej a społeczność dalej chce udawać xD
0
@zodiak_10 Różnica jest taka, że Lewus zasłużenie powinien zgarnąć ZP za 2020, prawda @AlexDark00?
0
@michaelski Ja się ogólnie z Tobą zgadzam, dałem już edita bo coś mi telefon muli :|
0
@MesQueUnClub96 Dodi, jak po Tobie właśnie najbardziej widać że nie jest normalnie xD
15
https://x.com/disordersbitch/status/1784285959166525863
ale nam rośnie pokolenie ulala
a tak poważnie to lekko mnie bawi takie marudzenie, wielu z nas za dzieciaka słuchało między innymi takich "piosenek" xD
różnica polega na tym, ze my po cichu tego słuchaliśmy żeby przypału nie było a ci tak w jakimś autokarze, wtf
2
Jakby nie patrzeć ogromny sukces polskiego giereczkowa, szczególnie patrząc na to że za grę odpowiada jeden człowiek! :D
0
@AlexDark00 Może przejdziemy 1/8... ligi europy.
0
@VegetaPolska Takie ryzyko istnieje przy każdym transferze :|
0
@tristan87 Xavi też mówił, że odchodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BTW Miałem już pytać jakim cudem połączyłeś stan konta z patologia ale po akapicie "Sam w przeciągu 3 lat pojawie się na FAME i uważasz, że wyjście do klatki i zarobienie 150 tysięcy za kilka minut to coś złego? Szanujmy sie." nie mam więcej pytań. "Przyszły influencer" się znalazł, to wiadomo że będzie bronił zachowań które przynoszą najwięcej zasięgów/pieniędzy XD
4
Manor Lords ma prawie 100k graczy na Steam. :o
Jeden ziomek zrobił symulator sołtysa i wciągnął nosem CS2. :D
0
@HarveySpecter Co? :|
0
@kigani Ogólnie piłeczka to taki sport że bawią mnie jakiekolwiek spekulacje na temat przyszłego sezonu xd
10
notki od społeczności to totalny gamechanger
Ogólnie dramat, za kilka rubli tak swoja godność sprzedać xD
3
@Arden Tak instagram, tiktok i inne gówna zepsuły nam społeczeństwo. Teraz jak nie wyglądasz jak foto modelka po operacjach oczywiście z tona photoshopa na zdjęciach to dostaniesz tonę hejtu.
1
Ale musimy mieć dramatyczna sytuacje w klubie skoro Xavi po błaganiach Laporty postanowił zostać, masakra. xD
1
Dziadek kozak. :D Pomijając mental, że na każdej imprezie nieważne z jakiej okazji wódżitsu musi się polewać litrami to nie rozumiem jak w takiej sytuacji chęć nawalenia się może zwyciężyć z wolą młodej pary
5
@kigani Nikogo nic nie boli, po prostu stałeś się razem z głupotą którą powiedziałeś kolejnym memem na La Bambie, żyćko. ^^
0
@Kgorecki2500 Ale ten RDR kapryśnie działa u Ciebie. :D
1
@AlphaNumeric To może sprzedajmy wszystkich młodych z potencjałem bo kiedyś mogą się połamać a grajmy dziadkami po 30 bo w razie w jak ich złapie kontuzja to nie przeleci nam koło nosa X milionów.
3
Przeraża mnie fakt, że ten pajac jest znany praktycznie w całym internecie. Niech ktoś wciśnie guzik "reset" :|