marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to Bayern raczej żegna się z majstrem w przyszłym sezonie. XD
0
@Arden
Orlosep wcale nie jest jakoś niebezpieczny, lepiej w tych kwestiach nie powtarzać informacji z pseudo mediów bo jeszcze jakiś Janusz go odstrzeli. W takich kwestiach to lepiej napisać w pierwszym akapicie, że ptak jest zagrożony wyginięciem i jest pod ścisła ochrona. :|
1
@Kgorecki2500 Kingdom come sobie ograj przed premierą dwójki. :p
5
@tristan87 Tutaj imo pojawia się problem, bo wypadałoby postawić jasną, prawną granicę między hejtem a krytyka ale tak czy siak - zostanie ogromne pole do interpretacji.
0
@Hosh Taktycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
W sumie w teorii brzmi to spoko, bo stanowczo w internecie jest za dużo baranów co myślą, że są bezkarni i gadają co im ślina na język przyniesie ale wiemy jak jest i w praktyce wyjdzie z tego nic albo jakieś dziadostwo totalne. :|
0
@Emhyr Nie wiem jak to wygląda w kwestii "pedalstwa" ale mógłby to zamienić na "za dużo pedofilów" i wszystko by się zgadzało
3
@Mow_mi_Douglas No nie powiem, przebił ofertę Mentzena składającą się z dwóch samochodów i grilla. Czekamy na odpowiedź reprezentanta Konfederacji.
3
@Kgorecki2500 Si, ktoś się nie pierdzielił w tańcu jeżeli chodzi o pozwy :D
9
Aż się śmieszne czasy przypomniały, kiedy to pewne grupy za całe zło na świecie próbowały obwinić gry. :D zabawne, że takie kwiatki dalej istnieją
4
Jakim cudem Alex jest w stanie wejść do gorących klepiąc raz po raz ten sam temat to ja nie mam pojęcia. :| ewidentnie występuje u niego (i naszej społeczności) syndrom pewnego chipsa o smaku afryki.
17
@tristan87
Delikatne sprostowanie. :|
0
@Faro to chyba tysiace browarow w ciagu tygodnia musial otworzyc. Wiadomo, ze nie jest to zbyt zdrowe ale nie uwierze, ze jest to jedyny czynnik ktory wplynal na uzebienie goscia
9
Żukowska co zgasiła typa jak peta. xD
1
Prawie odpaść z Coventry żeby w finale pyknąć City, niezbadane są wyroki United. :|
1
@Gibbon_FCB Pierwsza część najlepsza ale dla mnie pozostałe części chociaż trochę inne od pierwowzoru to również trzymają solidny poziom - co w przypadku dłuższych serii nie zawsze się udaje.
Oczywiście mówię o pierwszej "Kwadrologi" - później faktycznie niezłe potworki im zaczęły wychodzić.
3
Jedno z tych dzieł, które w ogóle się nie zestarzały pomimo tylu lat na karku.
Trza sobie całą serie odświeżyć.
1
@kigani Ale kto tutaj broni Xaviego? :o
No chyba, że krytyka Laporty z miejsca oznacza, że stoisz po stronie tego drugiego.
3
@ObiektywnyKibic121 Nie zapominam, krytykuje w tej sprawie tak samo Xaviego jak i Laporte.
10
Nie mam problemu z zwolnieniem Xaviego ale okoliczności i otoczka w jakich to się dzieje to kolejna gigantyczna szrama na herbie Barcelony. Nie można na takim szczeblu zachowywać się jak rozpieszczony bachor i średnio raz w tygodniu zmieniać zdania, wstyd.
32
@Kgorecki2500 Szczególnie, że na obecną chwilę pan Józef zapłacił więcej podatków niż gnojek z tego twitta xD
1
https://x.com/mazureusz/status/1792482863553688002
Budzet państwa zrujnowany :v
1
Też tak macie? :|
1
@Marcelinho99 Myślę, że większą cegiełkę do naszej sytuacji dołożyło kupienie 3 grajków za jakieś 400 milionów którzy totalnie się u nas nie sprawdzili i ciągły regres na tle piłkarskim.
Messi zarabiał kokosy ale on chociaż na boisku pokazywał, że na to zasługiwał
0
@alegre84 Zarzuty to zarzuty, dopóki nic im nie klepną to w świetle prawa są niewinni.
I zdecyduj się o czym mówisz bo teraz wyjeżdżasz z erą sprzed szejków a cały wątek klepiesz o tym, że City ma dużo większy budżet od reszty klubów kiedy w rzeczywistości nie wydaje więcej od takiego United czy Arsenalu.
0
Nareszcie, EA potrzebuje konkurencji na gwałt - mam tylko nadzieję, że tego nie spierdziela
0
@KrisVEB81 Jedynka to dopiero wprowadzenie. Zobaczysz jaka jazda jest w 2 i 3. :D
Osobiście moja ulubiona giereczkowa trylogia.
0
@alegre84 Zanim zaczniesz pieprzyć głupoty zweryfikuj kto ile wydaje w PL.
1
@AdrianJaniak Ja wiem, to taki nieśmieszny żarcik nawiązujący do tego, że zostali wezwani do gościa który próbuje odebrać sobie życie
3
No jakby nie patrzeć pomogli chłopakowi