9

@HighestInTheRoom ten dalej simpuje do każdej laski z twittera. xDD

0

@Messibestplayerintheworld Na początku jest wyzwaniem ale po nutce grindu i odblokowaniu skilli jest łatwiutko. :D

5

https://zapodaj.net/images/dd4ee3c0790d1.png

Czas sobie odświeżyć, przed premiera 2 jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat.
Kto jeszcze nie ogrywał to gorąco polecam. :D

1

@Stinger_ Nigdzie nie napisałem, że to wina Lewandowskiego. :|

2

0

@Stinger_ Nikt nie mówi, że powinien od razu wejść do pierwszej jedenastki za Lewandowskiego, aczkolwiek przy formie Polaka 300 minut Rogue jest zwyczajnie śmieszne.

2

@Kgorecki2500 Jak gorąco polecam wszystkim od Polexit wyjechanie na wschód tak w tym przypadku gorąco polecam wyprowadzkę na zachód. :D

0

@MOLESTA Myślę, że chciałby cokolwiek pograć. 300 minut z hakiem to śmieszny wynik jak na młodego gracza, który powinien łapać minuty szczególnie że jego konkurencja (Lewandowski) często nie dojeżdżał.

1

@Hindus Niestety obecnie Xavi to Barcelona

7

Ale będzie heca jak Roque faktycznie odejdzie. Ostateczny dowód, że my nie potrafimy budować piłkarzy (za którym lataliśmy przez pół roku i nawet przyśpieszyliśmy transfer XD)

Madrycioki przez 2 lata patrzyli jak Vini poluje na gołębie a my chłopaka skreślamy po kilku ogonach które zagrał

0

@DonMatteo901 Bedoes ma swoje gęgęgę, ona ma siupapam, proste

3



Zukowska napisała coś z sensem,mogę umierać

2

@Kgorecki2500 Until Dawn ma wbić na pecety, musze sobie odświeżyć bo ostatni raz grałem w to jeszcze na ps4. :D

0

Polski rap zatoczył koło, Białas wyjaśnia łaków których sam stworzył. :|

4

@kubix05 2030 rok, kibice Barcelony dalej licza ze De Jong pokaże swój mityczny potencjał

0



Wut? Nie jest fanem teorii spiskowych ale dwa duże pożary w tak krótkim odstępie czasowym?

5

https://x.com/BlackSzkieletor/status/1789315177562747046

O, nowy winowajca niżu demograficznego - kobiety. XD

0

@Faro Fabularne, jak online to tylko czasami i głównie Battlefield.

0

@Dari0G Tylko 6h drogi do takiego Wilna z Warszawy, droga wolna :|

0

@draxidox Ewidentnie ilość szarych komórek koleżka rekompensuje sobie wielkością samochodu

6



W kościele dalej bez zmian, rączka myje rączkę

3

@FCB24 Kibicowanie Argentynie pokazało, że ktoś kibicuje Leo a nie Barcelonie?

Ja nie wiem czy wy wiecie, ale bez problemowo można połączyć kibicowanie Barcelonie i Leo Messiemu, szczególnie że przy mundialu odbywało się to na dwóch płaszczyznach, klubowej i reprezentacji

1

@Kengo i dodatkowo włamanie na konto, co? xD

0

@MesQueUnClub96 czyli mozna postawic dom, ze strzela.

3

@VegetaPolska Vegeciak się odpalił. XDD

a tym dziwnym wysrywem tylko potwierdziłeś słowa @TheNekro94 :p

0

@MesQueUnClub96 już zaczynasz swoje klątwy?

1

@karol130197 nikt tak nie myśli

1

Gotowi na gola realu z czapy w 90+?

Ale wyczucie czasu. XDD

24

Nie ma co się śmiać, trzeba współczuć. Uraz psychiczny wywołany poprzez pastwienie się Messiego nad Realem jak widać jest trwały.

0

@laikike1 Mbappe jako najlepszy piłkarz na świecie pokazuje tylko, że kosmici zakończyli swoją erę. Teraz przyszła era zwykłych grajków. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?