1

Ale musimy mieć dramatyczna sytuacje w klubie skoro Xavi po błaganiach Laporty postanowił zostać, masakra. xD

1



Dziadek kozak. :D Pomijając mental, że na każdej imprezie nieważne z jakiej okazji wódżitsu musi się polewać litrami to nie rozumiem jak w takiej sytuacji chęć nawalenia się może zwyciężyć z wolą młodej pary

5

@kigani Nikogo nic nie boli, po prostu stałeś się razem z głupotą którą powiedziałeś kolejnym memem na La Bambie, żyćko. ^^

0

@Kgorecki2500 Ale ten RDR kapryśnie działa u Ciebie. :D

1

@AlphaNumeric To może sprzedajmy wszystkich młodych z potencjałem bo kiedyś mogą się połamać a grajmy dziadkami po 30 bo w razie w jak ich złapie kontuzja to nie przeleci nam koło nosa X milionów.

3



Przeraża mnie fakt, że ten pajac jest znany praktycznie w całym internecie. Niech ktoś wciśnie guzik "reset" :|

2

@macio_944 Pomijając takie oczywistości jak Wiedzmin 3 czy RDR 2 to Baldurs Gate 3.

2



Vinij ak typowy seba z osiedla, do leżącego cwaniakuje a jak poczuje zagrożenie to od razu dystansik xD

3

Niby El Clasico, przynajmniej na papierze jedna z lepszych lig w Europie a brakło pieniędzy na kamerki przy bramce. xDD

Nie wspominając już o technologii goal-line, zostaje nam w tyle ta la liga

1

To byłby istny cud, jeżeli Yamal okazałby się takim kocurem jak Leo.
aczkolwiek sądzę, że prędzej wykituje niż taki talent zobaczę

0

@MrsRobinson Być może, mnie już trochę zmęczyło to uniwersum i konieczność znajomości pierdyliarda rzeczy żeby coś ogarnąć. :D

15

@Culer9002 Falcao złoty but wśród ludzi

0



W końcu coś od Marvela ciekawego - po Endgame totalnie ich olałem. xD

5

Czyli jak dobrze rozumiem Barca, która rozgrywa fatalny sezon zrównałaby się z genialnym Realem punktami gdyby nie błędy sędziowskie? Ciężka ta liga Negreiry. :P

0

@kigani Nie musi, kwestia gustu.
I gdybys napisał tylko o wyglądzie to spoko ale Ty to powiązałeś z byciem gwiazda

8



Najmądrzejsi kibice madrycioków:

0

@kigani o cię panie, mój osobisty faworyt w kategorii najgłupszy komentarz roku. xD
a mamy dopiero kwiecień

1

@kigani Si, dorosły chlop na pewno przejmuje się co o nim piszą w języku którego nawet nie rozumie

2

@Kamilos84 uniwersum terminatora coraz bliżej xd

4

@Arden De Jong po prostu gra w "piłka to lawa"

2

@MesQueUnClub_87 Teraz jeszcze sporadycznie zdarzy nam się zobaczyć boiskowa magię ale myślę, że maks kilka lat i piłka, szczególnie ta na topowym poziomie to będzie w 100% rzemieślnicza robota

22



Warzecha co zapodał przykład Hitlera pod swoją absurdalna teze. XD

Ja tylko przypomnę, że na Blondi Hitler ostatecznie testował skuteczność trucizny a jej szczeniaki kazał zabić.

0

@Rust_Cohle Kylian bez top 3? :o

12



W punkt. xD Politykow mozna walic za milion rzeczy ale nie za szybko szamke na miescie

7

@Gaz Ostatni Brazol który miał "to coś"

0

@Safrani Pomijając toksyczną relacje jaką miała Barcelona z Mourinho to obecnie nadaje się od jedynie do przeciętniaka jakim jest Roma. Stanowcze nie

6



Mężczyźni to specyficzna grupa. Potrafi się spłakać, że nikt nie traktuje gwałtów na mężczyznach poważnie żeby potem zarzucić taką "dyskusje"
A jak odwrócimy sytuację to wygląda to tak:
https://pbs.twimg.com/media/GLiJMz1W0AAvUSB?format=jpg&name=small

1

@Kgorecki2500 Miesiąc, może dwa i zakłada onlyfansa. :|

7



Ale Ubi kopie sobie grób. xDD

1

@Bobo25 Skubi to naczelny prawicowy szczekacz na stronie, najlepiej to przytakiwać albo olać. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?