0

@Azrik Assassyny nie miały jakiś większych problemów technicznych na premierę. Jedynie Unity mocno kulało

2

@Arden pozytywny raper wojtek

1

@Bobo25 i to tylko tam, masakra Ilu jest pijanych kredytów za kółkiem

0

@4drian0 Meta tylko jako ciekawostka, nikt się tym sugerować nie powinien przy zakupie gry.

0

@Rarenzio"Kibole wybierają sobie statystyki by dowodzić wybranych tez!"

ale się odkleiłeś od rzeczywistości. Wiadomo, że u napastnika kluczowymi statystykami będą bramki. Tak samo samo jak u obrońcy liczą się udane interwencje w defensywie a nie strzelone bramki, lol

0

@Bobert_Kubicki Jak nie chcą?

0

@Azrik 15 lat? Pomijając jakieś pojedyncze przypadki pierwszy taki przykład skrajnie skopanej optymalizacji to Cyberek, który wyszedł w 2020, od tego czasu chyba każda premiera z segmentu AAA ma z tym problem xd

1

@clyde Tak samo, za gierki na premierę płacimy już nawet ponad 300 złotych są w coraz gorszym stanie technicznym i nawet polskich napisów nie dostajemy. Takie opluwanie polskiego gracza fest. ;p

1

https://www.gry-online.pl/newsroom/dragons-dogma-2-mierzy-sie-z-duzymi-spadkami-klatek-animacji-grac/z428a81

Zrypana optymalizacja na premierę gry to już nowy trend w branży

No ale gracze już i tak nabili skarbonkę firmy pieniędzmi za preordery więc wszystko w porządku. :D

8

@MESSIah16 Wszyscy przeciwnicy aborcji nie powinni jej robić, problem rozwiązany pozdrawiam

1

@TR3YWAY Wkładanie paluchów tam gdzie nie trzeba =/= zasady BHP

Jak pracowałem w Januszeksie to nieraz widziałem mycie maszyn przy włączonym zasilaniu, czy bez wciśniętego "grzybka" bezpieczeństwa.

9



Już pomijając abstrakcyjny twitt tego typa to stwierdzenie, że mężczyzna zachowałby więcej zasad bezpieczeństwa mocno kontrowersyjne. xD BHP nasza płeć nagminnie łamie, wychodząc z założenia że bezpieczeństwo hamuje prace.

6

@koksik2700 W naszej sytuacji nie ma czegoś takiego jak stanowienie samemu o sobie. Jesteśmy zbyt słabi na niezależność i wyjście z Unii imo automatycznie wepcha nas w orkowa strefę wpływów (może nie od razu, ale po X latach)

36



Dziki trener źródłem informacji odnośnie nastrojów w stosunku do UE dla Bosaka, hit. xD

1

7

@Jakchcesz Moje protesty są lepsze niż Twoje. xD

1

@GABVI36 nie mieliśmy zbyt wielu wydatków na piłkarzy bo nie mieliśmy zbyt wiele pieniędzy, proste

0

@Bobert_Kubicki Nope, nawet grałem 100 lat temu w Beyond Divinity. :D

Aczkolwiek fakt faktem, to BG3 dopiero wlazł na rynek i pozamiatał konkurencje, chociaż Original Sin 1/2 też zacne.

3



O, najlepsze studio od RPGow zawitało w Polsce. :D

15

@Ojciec5tkidzieci Nawet sobie nie wyobrażam co musi czuć rodzic, który w ten sposób stracił dziecko. Dla mnie usprawiedliwione

1

@Danny Gaucho Skromny jak zawsze xD

0

@panczo A więc zamieńmy na tylko i nic to w moim mniemaniu nie zmienia. ;p

0

Przewalone jest bycie znanym i sławnym. Nie sądziłem, że dalej popularne jest podejście z traktowaniem takiego człowieka jak publicznego pubilka który ma być dostępny dla gawiedzi przez 24/7 :|

3

@norbi77 a jak jakiś ziomek pomyli pochwy to gwałt?

10

@Emhyr Pracodawca w szoku, że pracownika najbardziej interesuje wynagrodzenie. Nowe, nie znałem. xD

0

@ObiwanKenobi jest ale nijak sie ma do kary za morderstwo

1



No jak morderstwo to morderstwo, co nie? :|

0

https://x.com/krengiel96/status/1770002050690027738


2010 rok, Lewandowski ignoruje młodego Alexa powodując u dziecka traumę która ciągnie się za nim przez lata.

3

@Forsyth Myślę, że jakbyś zabił w taki sposób świnie (jeszcze czyjąś) to reakcja byłaby podobna.
Nie zabiłbyś jej żeby ją zjeść a żeby zrealizować jakieś swoje chore fantazje. To jest zasadnicza różnica

8

Odnośnie dyskusji z Kylianem to ciężko się nie zgodzić, że jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie ale jeszcze kilka lat temu najlepszy piłkarz na świecie w wieku 25 lat miał na swoim koncie już kilka złotych piłek.

Teraz kiedy poziom piłki wrócił do normalnego poziomu (czyt. bez Messiego) jeszcze bardziej można docenić tego małego kozaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?