0

@Azrik 15 lat? Pomijając jakieś pojedyncze przypadki pierwszy taki przykład skrajnie skopanej optymalizacji to Cyberek, który wyszedł w 2020, od tego czasu chyba każda premiera z segmentu AAA ma z tym problem xd

1

@clyde Tak samo, za gierki na premierę płacimy już nawet ponad 300 złotych są w coraz gorszym stanie technicznym i nawet polskich napisów nie dostajemy. Takie opluwanie polskiego gracza fest. ;p

1

https://www.gry-online.pl/newsroom/dragons-dogma-2-mierzy-sie-z-duzymi-spadkami-klatek-animacji-grac/z428a81

Zrypana optymalizacja na premierę gry to już nowy trend w branży

No ale gracze już i tak nabili skarbonkę firmy pieniędzmi za preordery więc wszystko w porządku. :D

8

@MESSIah16 Wszyscy przeciwnicy aborcji nie powinni jej robić, problem rozwiązany pozdrawiam

1

@TR3YWAY Wkładanie paluchów tam gdzie nie trzeba =/= zasady BHP

Jak pracowałem w Januszeksie to nieraz widziałem mycie maszyn przy włączonym zasilaniu, czy bez wciśniętego "grzybka" bezpieczeństwa.

9



Już pomijając abstrakcyjny twitt tego typa to stwierdzenie, że mężczyzna zachowałby więcej zasad bezpieczeństwa mocno kontrowersyjne. xD BHP nasza płeć nagminnie łamie, wychodząc z założenia że bezpieczeństwo hamuje prace.

6

@koksik2700 W naszej sytuacji nie ma czegoś takiego jak stanowienie samemu o sobie. Jesteśmy zbyt słabi na niezależność i wyjście z Unii imo automatycznie wepcha nas w orkowa strefę wpływów (może nie od razu, ale po X latach)

36



Dziki trener źródłem informacji odnośnie nastrojów w stosunku do UE dla Bosaka, hit. xD

1

7

@Jakchcesz Moje protesty są lepsze niż Twoje. xD

1

@GABVI36 nie mieliśmy zbyt wielu wydatków na piłkarzy bo nie mieliśmy zbyt wiele pieniędzy, proste

0

@Bobert_Kubicki Nope, nawet grałem 100 lat temu w Beyond Divinity. :D

Aczkolwiek fakt faktem, to BG3 dopiero wlazł na rynek i pozamiatał konkurencje, chociaż Original Sin 1/2 też zacne.

3



O, najlepsze studio od RPGow zawitało w Polsce. :D

15

@Ojciec5tkidzieci Nawet sobie nie wyobrażam co musi czuć rodzic, który w ten sposób stracił dziecko. Dla mnie usprawiedliwione

1

@Danny Gaucho Skromny jak zawsze xD

0

@panczo A więc zamieńmy na tylko i nic to w moim mniemaniu nie zmienia. ;p

0

Przewalone jest bycie znanym i sławnym. Nie sądziłem, że dalej popularne jest podejście z traktowaniem takiego człowieka jak publicznego pubilka który ma być dostępny dla gawiedzi przez 24/7 :|

3

@norbi77 a jak jakiś ziomek pomyli pochwy to gwałt?

10

@Emhyr Pracodawca w szoku, że pracownika najbardziej interesuje wynagrodzenie. Nowe, nie znałem. xD

0

@ObiwanKenobi jest ale nijak sie ma do kary za morderstwo

1



No jak morderstwo to morderstwo, co nie? :|

0

https://x.com/krengiel96/status/1770002050690027738


2010 rok, Lewandowski ignoruje młodego Alexa powodując u dziecka traumę która ciągnie się za nim przez lata.

3

@Forsyth Myślę, że jakbyś zabił w taki sposób świnie (jeszcze czyjąś) to reakcja byłaby podobna.
Nie zabiłbyś jej żeby ją zjeść a żeby zrealizować jakieś swoje chore fantazje. To jest zasadnicza różnica

8

Odnośnie dyskusji z Kylianem to ciężko się nie zgodzić, że jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie ale jeszcze kilka lat temu najlepszy piłkarz na świecie w wieku 25 lat miał na swoim koncie już kilka złotych piłek.

Teraz kiedy poziom piłki wrócił do normalnego poziomu (czyt. bez Messiego) jeszcze bardziej można docenić tego małego kozaka.

1

Ale dziennikarz zrobił reklamę Żugajce. Szkoda, że kosztem psychiki Lewandowskiego. :D

1

@AlexDark00 Pewnie dzieliliście razem pokój, że wiesz o wsparciu szpitala dla Dodiego. :|

1

@Emhyr Piłkarze zaraz sami ustawią to bydło do pionu xD

3



Ale się musieli chłopaki zdziwić jak wbili na mieszkanie i zobaczyli szczylów 13-16 lat

0

@Arden Nie wiem do końca jak to tam wygląda, stąd pytajnik w nawiasie. Tak czy siak chłop skorzystał z usług surogatki. :|

10

Oczywiście jak Lewy strzela i asystuje to nie mogło zabraknąć Alexa w gorących dyskusjach. xD ale to jest przykry ziomek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?