1

@Pedri16Future No ale zakładając, że faktycznie nie był pijany to do czego ma się przyznawać?

0



jak kuce wezma sie za analize to głowa mała. xD

5

@michal26 Patrząc na reakcje ludzi ten kwitek wywołał więcej pytań niż odpowiedzi. xD

4



Ja na miejscu tych osób które siedzą w tych bryczkach zapłakałbym się z wstydu. xD

Chociaż wątpię żeby oni mieli na tyle przyzwoitości żeby ich to ruszyło

1

@Kgorecki2500 Jeżeli chodzi o giereczkowy kunszt to RDR2 jest top 1 ale mi się tak subiektywnie ciutke lepiej w Wieśka grało. :D

12

Ja tylko pragnę przypomnieć, że Świątek nigdy nie będzie gwiazda światowego formatu. :v

3

@Arden Ja coś coraz mocniej zaczynam przeczuwać, że będziemy się ciulac jak United. Oczywiście z zachowaniem proporcji, bo oni grają jednak w dużo bardziej konkurencyjnej lidze

0

@Comfortable_ No później chłopak został zauważony/wszedł na najwyższy poziom ale nie rozumiem jak się to ma w zestawieniu młodego kocura, który prime kariery ma dopiero przed sobą i różnie może się to potoczyć do Lewusa który ma 35 lat

5

@Barcasub Zobaczymy gdzie będzie Haaland w wieku Lewusa

1

@tristan87 Co roku to samo, mam nadzieję że w końcu "turyści" zmądrzeją na tyle, żeby przestać z tego korzystać.

Btw, to dla mnie abstrakcja. Robisz sobie wycieczkę w góry i nie dość, że masz iść praktycznie asfaltem bo taki szlak sobie wybrałeś to jeszcze korzystasz z bryczki. xD Gdzie tu frajda z wycieczki?

5


Czyżby w końcu koniec kupowania gigantycznych paczek, gdzie jest kilka czipsów?

7

@Luciano99 Dlatego Jowita jakas szczuplejsza na twarzy

2

@tristan87 Po co Ci głowa?
Jem niom.

Tak w kwestii używania głów przez polityków. :|

2

@HighestInTheRoom Przechodzący akurat grzybiarz:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQKNAEpSqmWa7hrFJ2dR82EDMbCJKVQMEgsLhm3fa_Ouw&s xD

Nie no, wiadomo ze ustawki w lasach sa jakims rozwiazaniem problemu aczkolwiek potem i tak taki Sebuś wróci między normalnych ludzi i może dać komuś w zęby, karać z cała moca i tyle.

2

@HighestInTheRoom Szkoda żeby tacy troglodyci niszczyli ściółkę leśną. :]

7

@Chucky Bo niektórych nie interesuje kibicowanie swojej drużynie a cała ta piłkarska otoczka to tylko pretekst żeby dać sobie w mordę

i nie dotyczy to tylko Polski, takie incydenty zdarzają się na całym świecie

1

@Jakchcesz Ja też lubię ale jest ich zwyczajnie za dużo do ogrania i człowiek momentami czuje już taki przesyt. :D Dlatego fajnie, że czasami wychodzą takie perełki jak starsze Tomb Raidery czy chociażby A Plague Tale. Niestety z biegiem czasu coraz więcej gierek idzie w tego open worlda i proporcje się lekko zaburzają

1

@Kgorecki2500 Jeszcze nie wiadomo w jakiej formie ma być ten 'otwarty świat." Równie dobrze może to mogą większe huby, co już spotkaliśmy w serii.

@Dosq
Juz mieliśmy podobne rozwiązanie w najnowszej trylogii. Myślę, że teraz twórcy dołączyli po prostu do wyścigu "kto zrobi większą mapę i zapełni ją bezużyteczną, powtarzalną zawartościa."
@Szreko Dlatego ja wciąż trochę żałuje, że konstrukcja świata rodem z... Gothica nie przebiła się do mainstreamu. Mniejszy świat, ale wypełniony ciekawa zawartością. Ba, nawet eksploracja Ci się nie znudzi bo nie ma tam 100 generycznie losowanych jaskiń tylko kilka, ale dopracowanych.

4



Po plotkach, że nowy Resident Evil będzie miał otwarty świat w jakieś formie przyszło na nowego Tomb Raidera.
Masakra, nie ma lepszego sposobu żeby rozwodnić fajne gry akcji jak wrzucenie je w otwarty świat.

0

@Criss18Barca No ładnie się docięła na zawody, propsy

0

@Polnar szkoda tylko, że to soulslike :p

2

@HighestInTheRoom Żaden problem, Podziwiam was

1

Ja rozumiem jaranie się każdym sportem na świecie, nawet szachami

Ale, że wy tak dobrowolne ekstraklasę oglądacie?

1

@Luciano99 Przerwanie jednego sezonu nic nie da, tutaj trzeba cała ligę rozwiązać

6

@Death_voice w tej sytuacji bardziej karany będzie zamiar niż finalny efekt.
Btw, niezła patologia, że gowniarz lata z Mołotowem po mieście:v

9

@Deviler Patrząc na reakcje ludzi w komentarzach mam wrażenie, że albo ja albo wy nie zrozumieliście słów Xaviego. Tutaj nie ma absolutnie żadnej przesłanki sugerującej że Lewy odchodzi z Barcy.

4

@Commando Najlepsze jest to, że chłopak ma zryta głowę w kwestii bycia najlepszym a i tak zostanie zapamiętany jako ten drugi. xD ale mu to musi siedzieć na psychice

2

@Saviola88 Wróć do wczorajszego postu i przeczytaj go jeszcze raz - tym razem z zrozumieniem. Chyba, że dochodzi do jakiegoś zwarcia w mózgu na samo hasło "Ukrainiec" wtedy nie wracaj bo i tak żadnych wniosków z tego nie wyciągniesz.

17



Jestem ciekawy czy te wszystkie kozaki tak ochoczo ginęliby za Polskę, gdyby bliźniacza sytuacja była u nas.

3



Przekichana sprawa bycie takim dzieckiem, rodzice ględzą że nawalasz w fortnite cały dzień więc idziesz sobie z ziomkami do lasu się pobawić w bazę i cyk, kończysz w radiowozie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?