marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@AlexDark00 to nie jest cenzura dziecioku tylko wyczucie dobrego smaku, są stanowiska czy statusy publiczne gdzie nie wypada mówić publicznie takich rzeczy i tyle.
19
@Rewolucja123 Ja totalnie pomijam jej prywatne zdanie, ale to jest niby polityk który gardzi jakimś promilem obywateli za ich decyzję związkowe. xD
No jednak nie wypada tak skrajnych zdan wypowiadac publicznie, tak po prostu
8
Ta to w język się nie gryzie. XD polecam cały wątek
1
@Kgorecki2500 Mi się to podobało bo gierka wychodziła z założenia, że każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa. Pasowało to do ogólnych założeń gry - bardziej mi chodzi chociażby o prace kamery która potrafiła wariować przy kilku przeciwnikach xD
3
Wincyj Henryczka! :D
Jak tego nie spierdziela, dopracuja pomysly z jedynki i poprawia walke, szczegolnie kiedy musimy sie mierzyc z wieksza iloscia przeciwnikow to ja mam juz swoje goty. ;p
0
@KrychaFCB Większość ale tacy odklejency o których wspomina Maciek też sa
0
@Aragorn33 To tylko transfermarkt, jedynie Bartomeu traktował ten serwis poważnie. ;p
2
@Szreko ja sporadycznie wracam jedynie, osobiście dużo bardziej siedzi mi ezoteryka, eklektyka i plyta roku z eripe
2
bezdyskusyjnie top 1 album w polskim rapie jeżeli chodzi o skale i rozmach.
3
@norbi77 @Hosh
to są chyba pierwsze głosy rozsądku jakie tutaj przeczytałem :D
Imo ludzie, którzy chcą żeby żołnierze używali tam ostrej amunicji myślą zbyt emocjonalnie czy też impulsywnie nie zdając sobie sprawy z możliwych konsekwencji
0
@Amidamaru ale jakie łydki ma
0
@Szklaner Imo żeby docenić Inkwizycje trzeba przeboleć otwarty świat i mega powtarzalne questy rodem z mmo.
Mi się to nie udało :|
2
Ostatnia nadzieja dla Bioware? Osobiście trzymam kciuki, mam nadzieję że chłopaki zrozumieli za co gracze pokochali pierwszego Dragon Age i nie powtórzą błędów z Inkwizycji.
0
@clyde Myślę, że zbyt duża polityka wchodzi w grę (nie ukrywajmy, naszym sojusznikom raczej nie spodobałoby się użycie ostrej amunicji na naszej granicy) + Rosja/Białoruś w bardzo łatwy sposób mogłaby sprowokować incydent polityczny na naszej granicy.
Przemyślenia laika oczywiście, ekspertem od geopolityki nie jestem
1
Atak na żołnierza to atak na Polskę, wiadomo że użycie ostrej amunicji nie wchodzi w grę ale armatki wodne, pałki i inne nieśmiercionośne narzędzia powinny w trybie natychmiastowym wylądować na wyposażeniu żołnierzy i policji przy granicy
0
@Aragorn33 To już nie strzał w kolano - to strzał prosto w ryj.
Z dubeltówki.
0
@barcelonaLM juz kiedyś to słyszałem :p
0
@Barcasub Myślę, że nikogo bez zgody nie można klepać w tylek :v
3
https://x.com/krolbijedame/status/1797277709430567253
No tak, bo dorosłą kobietę można klepnąć w tyłek. :| Za samo wytłumaczenie typa podwyższyłbym mu kare
op też pijany xD
3
No panie Netflix, proszę mi tego nie spieprzyć
1
@4drian0 Może już z data premiery? :D
3
@Arden Elegancka zmiana, sam pale ale zdaje sobie sprawę jak ten smród musi irytować osobę niepalącą + dodatkowo zaczynają się powoli upały i nikt przez smród somsiada nie powinien zostać zmuszany do zamykania balkonu czy też okna
aczkolwiek dziwi mnie trochę, że dotyczy to e-fajki - one akurat tak nie śmierdzą
0
@CaseFarmall Ty masz 12 lat czy ewidentnie braki w edukacji jeżeli chodzi o czytanie z zrozumieniem? Spróbuje najbardziej łopatologicznie jak tylko potrafię:
"powinien zostać wykluczony z życia internetowego, na wykluczenie z polityki nie liczysz. Po tym zdaniu widać, że nie warto nawet czytać tego co wypisujesz, masz debila u władzy i masz nadzieję, że odłączą mu internet, ale niech se tam decyduje o twoich losach xD (iksde)."
Nie liczę na wykluczenie z polityki, bo to jest zwyczajnie nierealne - na cancel w internetowym środowisku zawsze jest nutka nadziei bo mimo wszystko ludzie zachwycający się braunem są w mniejszości a jest na tyle kontrowersyjnym człowiekiem, że normalni ludzie zaczynają go mieć dosyć.
"Skandal? Zdjęcie ukraińskiej flagi to skandal? Ja sie zastanawiam, czy ty po pijaku czasem nie piszesz. Mowa o zdjeciu flagi a ty cały jego życiorys próbujesz przywołać.
Ktoś mówi o jednym, a ty zaraz o czymś innym. Taki typowy polityk przy stoliku z innymi, przed spotkaniem wymyślił sobie temat i o czym by nie gadali to on tylko o jednym."
Czy ja gdzieś napisałem, że zdjęcie ukraińskiej flagi to skandal? Pierwszy mój komentarz w tym wątku odnosi się ogólnie do postaci brauna, nie do jednej sytuacji. Dlatego użyłem porównania z patusem który bije jakiegoś dzieciaka na mieście, zeby potem zdobyć poklask gawiedzi bo wpłacił X złotych na pieski z schroniska - przekładając na brauna - umniejszył tragedii w Auschwitz, zestawiając go z "15 minutowym miastem" żeby potem zdjąć flagę Ukrainy zdobywając poklask w pewnych kręgach. Mniej więcej ten sam schemat, tylko proporcje inne.
2
@Ojciec5tkidzieci Skróty La Ligi kiedyś też całkiem okej
1
Z jednej stronie szkoda mi tych ludzi a z drugiej za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć jak można przeżyć na tym świecie kilkadziesiąt lat i być aż tak naiwnym?
0
W końcu jakiś polski akcent w niemieckim der hexer
2
@CaseFarmall Super, jak jakiś patus na mieście pobije dzieciaka a potem wpłaci 500 złotych na pieski to też będziesz mu bił brawo? Prawda jest taka, ze Braun jest na tyle kontrowersyjny, skandaliczny i odklejony że powinien zostać scancelowany z życia internetowego (bo na wykluczenie z polityki nawet nie liczę)
No ale niestety, gawiedź lubi takich gagatków. Dzisiejszy internet kręci się w większości wokół kontrowersji i skandali a persony które powinny siedzieć w jaskiniach zdobywają szczyty popularności
0
@FabianekMrozek Ja jeszcze przypomnę, że Junior Firpo schował go do kieszeni
1
@macio_944 Ja to w ogóle podziwiam, że ktoś jeszcze gra w te ich tasiemce :p
2
Jak żyje to nie przypominam sobie takiej powodzi w BB, masakra co tu się dzisiaj działo. xD