1

ależ braun zdominował gorące dyskusje. :D

1

@TheCule Godzimy się również z tym, że ludzie dyskutują o wynikach wyborów i mają swoich faworytów.

0

@Faro poczekaj, chłop dopiero się rozkręca

12

https://x.com/FabrizioAfr/status/1799752743365886395

Lewy zaczyna odpowiadać na bachte żony

1

@DragonxNF A na kogo mają głosować? Na odklejona od rzeczywistości lewice czy konfederacje?

1



Miałem cicha nadzieje, ze zdecyduja sie pokazać jakieś zbiorcze wydanie wszystkich części Gearsów na pecety a tutaj zonk. :|

1

Ale nowy Dragon Age miernie wygląda, gdybym nie wiedział że to DA pomyślałbym, że to kolejny hero shooter w świecie fantasy..

0



Kierunek w jakim zmierza rozwój zaczyna mnie ciutke przerażać

0

@NeroTFP1 I cyk, za kilka lat kontrola obywateli jak w Chinach

1

@kondzix2115 Zależy od gry. W takim Wiedźminie poboczne misje bywają lepiej napisane od głównego wątku.

0

@kigani Co za chorągiewka. XD

0

@MesQueUnClub_87 Mój wpis zawiera nutkę ironii, ogólnie to zgadzam się z Tobą. :D

0

@Barcasub ponoć dobra gierka ale dużo zawartości ukrytej w płatnych dlc

2

@MesQueUnClub_87 Jak to, lata zaniedbań w polskim wojsku nie wynikają z jakieś 2 letniej pomocy Ukrainie?

0

@Faro a balonik rooosnie

Ciekawe z jakjm hukiem strzeli

4

@Kgorecki2500 ojoj, kończy się tania siła robocza. Jak mi przykro:v

2

@fur_Deutschland Gdybym chciał wyrzucić 40 złotych w śmietnik to po prostu bym to zrobił, clout nie jest mi do tego potrzebny

22



cholera, przeklęci emigranci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

@A4ron słyszycie? przeproście, że kibicujecie Idze. :D

1

@Keson No ja właśnie podejrzewam, patrząc na profil który udostępnił filmik, że tam nic złego nie ma :D ale już narracja poszła w świat

0

@TR3YWAY Tego się nie dowiemy, bo z filmiku nic nie wynika ale również trzeba uwzględnić, że to mogło być zwyczajne nadużycie przez policjanta. Tam też trafiają czarne owce

68

@kondzix2115 jakaś wieczna moda panuje na umniejszanie polskim sportowcom czy to po prostu u nas cecha narodowa?

1

@Bocheno1 żaden troll nie przetrwa bez pokarmu. ;)

1

@TR3YWAY a co tam w ogóle jest napisane? :|

0

@BorzyKrzys patrząc na posture obu panów to mocniejszy strzał mógłby się skończyć wyrokiem za zabójstwo

5

https://x.com/FightMate/status/1799254550328594480

tak się powinno traktować każdego pseudo celebrytę, który utrudnia innym życie. ;p

2

@AlexDark00 No tak, najlepiej żeby osoby publiczne, szczególnie politycy którzy powinni dawać obywatelom nienaganny przykład postawy obywatelskiej robili bydło jak cholera bo wolność słowa i nie wolno cenzurować! :|
Jednak na takim stanowisku wypadałoby mieć trochę klasy i ogłady ale widocznie tutaj się nasze poglądy na temat jakości i wymagań co do piastowania stanowisk publicznych się rozjeżdżają i tyle.

@Barcasub Bardzo inteligenta wypowiedź, winszuje.

1

@AlexDark00 ty czasami jesteś zabetonowany jak najtwardszy elektorat pisu. ;p

Zacznij rozróżniać cenzurę od tego co wypada mówić na danych szczeblach publicznych - to nie jest Karynka, która wygłasza swoja opinie przy browarze z kumplami a polityk z dużymi zasięgami który jawnie pisze, że gardzi jakimś promilem Polaków. To tak jakby typ z lewicy napisał, że pluje na katolików - no za cholerę nie wypada takich słów publicznie wypowiadać na takim szczeblu. XD


6

@maroon Już tak nie nadinterpretuj, dostał pytanie o najlepsza drużynę na świecie a nie o to czy Barca kiedyś wróci do ścisłego TOPu

8

@takisobiektos Nie wymagam xD

@NeroTFP1 Mój ulubiony typ katolika. Miłość do bliźniego aż bije z tego twitta. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?