marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ależ braun zdominował gorące dyskusje. :D
1
@TheCule Godzimy się również z tym, że ludzie dyskutują o wynikach wyborów i mają swoich faworytów.
0
@Faro poczekaj, chłop dopiero się rozkręca
12
https://x.com/FabrizioAfr/status/1799752743365886395
Lewy zaczyna odpowiadać na bachte żony
1
@DragonxNF A na kogo mają głosować? Na odklejona od rzeczywistości lewice czy konfederacje?
1
Miałem cicha nadzieje, ze zdecyduja sie pokazać jakieś zbiorcze wydanie wszystkich części Gearsów na pecety a tutaj zonk. :|
1
Ale nowy Dragon Age miernie wygląda, gdybym nie wiedział że to DA pomyślałbym, że to kolejny hero shooter w świecie fantasy..
0
Kierunek w jakim zmierza rozwój zaczyna mnie ciutke przerażać
0
@NeroTFP1 I cyk, za kilka lat kontrola obywateli jak w Chinach
1
@kondzix2115 Zależy od gry. W takim Wiedźminie poboczne misje bywają lepiej napisane od głównego wątku.
0
@kigani Co za chorągiewka. XD
0
@MesQueUnClub_87 Mój wpis zawiera nutkę ironii, ogólnie to zgadzam się z Tobą. :D
0
@Barcasub ponoć dobra gierka ale dużo zawartości ukrytej w płatnych dlc
2
@MesQueUnClub_87 Jak to, lata zaniedbań w polskim wojsku nie wynikają z jakieś 2 letniej pomocy Ukrainie?
0
@Faro a balonik rooosnie
Ciekawe z jakjm hukiem strzeli
4
@Kgorecki2500 ojoj, kończy się tania siła robocza. Jak mi przykro:v
2
@fur_Deutschland Gdybym chciał wyrzucić 40 złotych w śmietnik to po prostu bym to zrobił, clout nie jest mi do tego potrzebny
22
cholera, przeklęci emigranci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@A4ron słyszycie? przeproście, że kibicujecie Idze. :D
1
@Keson No ja właśnie podejrzewam, patrząc na profil który udostępnił filmik, że tam nic złego nie ma :D ale już narracja poszła w świat
0
@TR3YWAY Tego się nie dowiemy, bo z filmiku nic nie wynika ale również trzeba uwzględnić, że to mogło być zwyczajne nadużycie przez policjanta. Tam też trafiają czarne owce
68
@kondzix2115 jakaś wieczna moda panuje na umniejszanie polskim sportowcom czy to po prostu u nas cecha narodowa?
1
@Bocheno1 żaden troll nie przetrwa bez pokarmu. ;)
1
@TR3YWAY a co tam w ogóle jest napisane? :|
0
@BorzyKrzys patrząc na posture obu panów to mocniejszy strzał mógłby się skończyć wyrokiem za zabójstwo
5
https://x.com/FightMate/status/1799254550328594480
tak się powinno traktować każdego pseudo celebrytę, który utrudnia innym życie. ;p
2
@AlexDark00 No tak, najlepiej żeby osoby publiczne, szczególnie politycy którzy powinni dawać obywatelom nienaganny przykład postawy obywatelskiej robili bydło jak cholera bo wolność słowa i nie wolno cenzurować! :|
Jednak na takim stanowisku wypadałoby mieć trochę klasy i ogłady ale widocznie tutaj się nasze poglądy na temat jakości i wymagań co do piastowania stanowisk publicznych się rozjeżdżają i tyle.
@Barcasub Bardzo inteligenta wypowiedź, winszuje.
1
@AlexDark00 ty czasami jesteś zabetonowany jak najtwardszy elektorat pisu. ;p
Zacznij rozróżniać cenzurę od tego co wypada mówić na danych szczeblach publicznych - to nie jest Karynka, która wygłasza swoja opinie przy browarze z kumplami a polityk z dużymi zasięgami który jawnie pisze, że gardzi jakimś promilem Polaków. To tak jakby typ z lewicy napisał, że pluje na katolików - no za cholerę nie wypada takich słów publicznie wypowiadać na takim szczeblu. XD
6
@maroon Już tak nie nadinterpretuj, dostał pytanie o najlepsza drużynę na świecie a nie o to czy Barca kiedyś wróci do ścisłego TOPu
8
@takisobiektos Nie wymagam xD
@NeroTFP1 Mój ulubiony typ katolika. Miłość do bliźniego aż bije z tego twitta. :D