marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr To jest bezdomny pies, który przyszedł za @Gwyn do jego domu.
0
@MesQueUnClub96 Cieszy mnie, ze czasami to Ty możesz mieć z kogoś bekę a nie na odwrót. :|
1
@FutbolFan to samo można napisać o każdej partii z sondaża. xd
8
ja myślałem, że cała ta afera się wokół chleba z tego zdjęcia po lewej a jak teraz patrzę to to są dwa różne chleby xD czuje vibe dziennikarza tvp, który grzebał w śmieciach żeby je rozrzucić i zrobić artykuł o tym, że nikt nie sprząta. xD
1
@fcbarcafan19 dlatego jestem gabenowskim betonem, ewentualnie czasami wleci coś na gogu. Reszta tych launcherow/sklepów to jest dramat xd
2
@DonMatteo901 Kukiz tak głęboko wchodzi Kaczyńskiemu w tylek, że zaraz tylko stópki będzie widać xd
0
@FutbolFan no jednak uważam, że przy podawaniu jakiś teorii, tez powinno się podawać poważniejsze źródło dla nas, jako odbiorców niż usłyszałem od rodziny zza oceanu. :|
Kminie, że dla Ciebie to może być wiarygodne źródło? Ale dla nas? Zero weryfikacji, zero potwierdzenia i z mojej perspektywy wygląda to jak rozsiewanie plotek
0
@Hosh Ja rozumiem jak to działa i że prawo to prawo, każdy powinien respektować
Aczkolwiek jako człowiek chyba nie doniósłbyś na dzieciaka do sanepidu, że sprzedaje czereśnie z ogrodu?
3
@FutbolFan Jezeli Cie az tak interesuje mój status odnośnie szczepień to szczepionki na Covid nie przyjąłem ani razu. :|
I co ma moje rzekome oglądanie TVP i TVN ( którego swoja droga nie oglądam, ja nawet telewizji nie mam. ;p) do tego, ze większość wiadomości które się zaczynają od "usłyszałem od kogoś tam" jest totalnym fejkiem, wyssanym z palca?
Odbijając piłeczkę to Ty pewnie całe armie na ulicach widziałeś jak covid się zaczynał, co? xD
22
@FutbolFan Kocham te historyjki typu "bo ja słyszałem od znajomych, rodziny.." xD
10
@Androchem no to już trzeba być zwyczajnym gnojem xD
17
Pomyśleć, że możesz mieć w swoim otoczeniu sąsiada mende, który donosi na dzieci za sprzedaż czereśni jest lekko niepokojący. :|
0
@PatrychoO A kto nie ma takich fanów? :D
1
https://x.com/Matolisso/status/1700209515470246178
Ma ziomek potencjał. :D Oby tylko zdrowie dopisywało
0
@Lucerfi Ja totalnie nie kupuje ten narracji, że Ukraina walczy żebyśmy my nie musieli ale fajnie nie mieć za dużej granicy z ruskimi.
Aczkolwiek totalnie nie o to mi chodzi, Memcen jakoś za dużo się nie wypowiadał o Ukraińcach, a teraz w bardzo krótkim czasie przewija mi się kolejna jego wypowiedź o tym narodzie i jego obywatelach u nas - zastanawiam się po prostu co nagle wytoczył działa w tę stronę :|
@marian_konopka To już swoja droga, te wypowiedzi o socjalu dla Ukraińców totalnie przestrzelone. xD
1
A ten co tak ostatnio nawala w Ukraińców? Przy "wywracaniu stolika" spadły zasięgi?
1
@Rust_Cohle enkor palpitacji serca dostanie jak to zobaczy xD
4
@Rust_Cohle Mimo wszystko z jakimkolwiek linczem publicznym poczekałbym na oficjalny wyrok. :|
1
@hayek Gracze i tak kupią to po co studia mają tracić czas i pieniądze na optymalizacje? :|
4
https://ithardware.pl/testyirecenzje/starfield_test_kart_graficznych-29119-2.html
RTX 4080 żeby utrzymać niepewne 60 klatek w 1080p na ultra, nieźle pan Howard zoptymalizował, nie ma co xD
2
@lntrowertyk Nieironicznie są ludzie którzy uważają, że to kandydant do gry roku. :|
2
Baldursy gdzie nie zawitają to zamiatają :D Jak ta gierka nie zdobędzie minimum kilku nagród GOTY to ja się naprawdę zdziwię.
2
są smsy, świadkowie i obdukcja - Adamczyk nawet przyznał się do części zarzutów.
Ba, nawet sąd potwierdził jego winę. Jak to nazywa Pereira? Pomówieniami. XD
4
@hayek Typowy uliczny wojownik. Szczeka, szczeka a jak przychodzi co do czego to kisiel w gaciach. :D
5
@Deviler Jeżeli Howard mówi, że optymalizowali to oznacza tylko, że optymalizacje totalnie olali. :|
10
Jedynie kogo w takiej sytuacji wysłałbym na Ukraine to... agresorów. :|
0
@Transu96 Tak, jak wszyscy to wszyscy. :|
3
Ale tu spam o tych awatarach, masakra jak taka pierdola może się stać głównym tematem. xD
1
@tomek8756 Irytują mnie te promocje dla nowych użytkowników, gdzie jakas zachęta dla kogoś kto już posiada subskrybcje? :|
5
@tristan87 Patrząc na to co wyprawiają dziennikarze to brak szacunku powinien być obowiązkiem. :|