0

@Tuc Nie będzie musiał, bo Kylian tu nie przejdzie.

5

@bartekvisca Zdrowie obywateli to ostatnie o czym myślą przy podwyżce cen. :|

1

@barcanawieki Owszem, rap jako gatunek ewoluuje ale teraz ta cała ewolucja to usprawiedliwienie na każde gowno jakie produkują "raperzy" xD

0

@Ojciec5tkidzieci jak trupia czacha to satanista i zjadacz kotów

0

Cholera, jak Larian dowiezie Baldurs Gate 3 i nic nie schrzani po drodzę to mam kandydata do gry roku. Fenomenalnie mi się obecnie gra - a to dopiero wczesny dostęp.

0

@Krystian1588 jakie sztuczki?

1

@KrychaFCB Może nie debili a człowiek który po prostu nie zna się na twitterze

Zobaczy taki chłop co wchodzi raz na rok na twittera znaczek weryfikacji i co se ma myśleć xD

11

7



Piękne lądowanie

0

@Gwyn wygląda trochę na gnioto jajka

0

Komentarz usunięty

7

5

@SteuerFreiMoney stać na sportowa furę ale wynająć tor na wyścigi to juz bieda? xD

27

@DonMatteo901 >honor kibola. xDD

0

@mrboom Wszędzie gdzie pojawiają się większe pieniądze pojawią się również ryzyko, że ktoś będzie oszukiwał - To nie tylko w Polsce tak działa xd

1

Jednak jestem słabym człowiekiem, Baldurs Gate 3 zakupiony. :|

2

@DamianBarcaCule tak się podeksytowałeś, że musiałeś to napisać na la rambli i pod artukułem?

4

@tristan87 Jedynie gdzie Ferran może się wstrzelić to ławka rezerwowych

15

Messi wali w debiucie piękną bramkę z wolnego a my na takie wydarzenie czekamy już jakieś 2 lata xD

0

@masq Wiadomo, ze Leo. Swego czasu niezly spam o nim serwowałeś

3

@DLFCB boli ich, ze potezny trans moze okazac sie piekniejszy od ich kobiet jak w Holandii xD

6

@masq kto jak kto ale Ty o odklejkach w kwestiach piłkarskich nie powinieneś się wypowiadać xD

10

Dziwi mnie trochę stwierdzenie, że Leo poszedł na emeryturę o X lat za wcześnie, przecież on lepiej zna swój organizm, możliwości i chęci.

I co najważniejsze, odszedł po pięknym sezonie gdzie zdobył najważniejsze trofeum z reprezentacją, imo idealny moment na odejście w chwalę

2

@Kgorecki2500 Jasne, że tak. W zimie nawet wciska mi się pod kołdrę xD

0

@Rl9k1nG kiedyś może i tak, teraz ta fifa to mi zwisa i powiewa

4

@MesQueUnClub96 to i tak nic przy twoim durnym spamie

5

@Tasde



Konfederacja taka nie jest xD

8



Nieźle im idzie to wywracanie stolika. ^^

8



Najlepsze jest to, że wciąż jakieś barany będą go usprawiedliwiać i zwalać cała wine na pieszego, gry komputerowe i inne uje muje xD

0

Ja jakoś nie jaram się potencjalnym transferem/wypożyczeniem Felixa
Wyglądam mi on na kolejnego grajka który odpala przez X sezonów, a znając życie pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?