marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tuc Nie będzie musiał, bo Kylian tu nie przejdzie.
5
@bartekvisca Zdrowie obywateli to ostatnie o czym myślą przy podwyżce cen. :|
1
@barcanawieki Owszem, rap jako gatunek ewoluuje ale teraz ta cała ewolucja to usprawiedliwienie na każde gowno jakie produkują "raperzy" xD
0
@Ojciec5tkidzieci jak trupia czacha to satanista i zjadacz kotów
0
Cholera, jak Larian dowiezie Baldurs Gate 3 i nic nie schrzani po drodzę to mam kandydata do gry roku. Fenomenalnie mi się obecnie gra - a to dopiero wczesny dostęp.
0
@Krystian1588 jakie sztuczki?
1
@KrychaFCB Może nie debili a człowiek który po prostu nie zna się na twitterze
Zobaczy taki chłop co wchodzi raz na rok na twittera znaczek weryfikacji i co se ma myśleć xD
11
https://pbs.twimg.com/media/F1svaCsWwAAmkdW?format=jpg&name=small
i tak to jest z tymi portugalczykami. ^^
7
Piękne lądowanie
0
@Gwyn wygląda trochę na gnioto jajka
0
Komentarz usunięty
7
https://www.tiktok.com/@juventus/video/7258706336085560603
Juve jakie śmieszki na tik toku xD
5
@SteuerFreiMoney stać na sportowa furę ale wynająć tor na wyścigi to juz bieda? xD
27
@DonMatteo901 >honor kibola. xDD
0
@mrboom Wszędzie gdzie pojawiają się większe pieniądze pojawią się również ryzyko, że ktoś będzie oszukiwał - To nie tylko w Polsce tak działa xd
1
Jednak jestem słabym człowiekiem, Baldurs Gate 3 zakupiony. :|
2
@DamianBarcaCule tak się podeksytowałeś, że musiałeś to napisać na la rambli i pod artukułem?
4
@tristan87 Jedynie gdzie Ferran może się wstrzelić to ławka rezerwowych
15
Messi wali w debiucie piękną bramkę z wolnego a my na takie wydarzenie czekamy już jakieś 2 lata xD
0
@masq Wiadomo, ze Leo. Swego czasu niezly spam o nim serwowałeś
3
@DLFCB boli ich, ze potezny trans moze okazac sie piekniejszy od ich kobiet jak w Holandii xD
6
@masq kto jak kto ale Ty o odklejkach w kwestiach piłkarskich nie powinieneś się wypowiadać xD
10
Dziwi mnie trochę stwierdzenie, że Leo poszedł na emeryturę o X lat za wcześnie, przecież on lepiej zna swój organizm, możliwości i chęci.
I co najważniejsze, odszedł po pięknym sezonie gdzie zdobył najważniejsze trofeum z reprezentacją, imo idealny moment na odejście w chwalę
2
@Kgorecki2500 Jasne, że tak. W zimie nawet wciska mi się pod kołdrę xD
0
@Rl9k1nG kiedyś może i tak, teraz ta fifa to mi zwisa i powiewa
4
@MesQueUnClub96 to i tak nic przy twoim durnym spamie
5
@Tasde
Konfederacja taka nie jest xD
8
Nieźle im idzie to wywracanie stolika. ^^
8
Najlepsze jest to, że wciąż jakieś barany będą go usprawiedliwiać i zwalać cała wine na pieszego, gry komputerowe i inne uje muje xD
0
Ja jakoś nie jaram się potencjalnym transferem/wypożyczeniem Felixa
Wyglądam mi on na kolejnego grajka który odpala przez X sezonów, a znając życie pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.