marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://store.steampowered.com/app/2140020/Twierdza_Edycja_Ostateczna/
Ale potężny cios w moje nostalgiczne serduszko. :D
0
@tbas Ja tylko pytam czy za lewicy jest tendecja wzrostowa do tego gnoju który się tam dzieje na ulicach od lat. USA jakos mocno nie sledze, ale ta brudna strona Stanów o której słyszymy właśnie od lat to ogromne problemy bezdomności, narkomania i inne gówno i się zastanawiam czy rządy lewicy to wywindowały do góry jak twierdzi Cejrowski. :|
0
@Medium to juz chyba problem wszystkich politykow :|
0
Ktoś wie czy faktycznie rządy Lewicy przekładają się na większy syf na ulicach? Bo z tego co ja kojarzę to w USA zawsze były dzielnice biedoty, gdzie ot tak walały się na ulicy strzykawki i jakos ciężko mi uwierzyć, że jakiekolwiek rządy zmieniły na gorsze mentalność tych ludzi. xD
1
@Cotutajsiedzieje to trzeba eksperta zapytać, @VegetaPolska
0
@tristan87 Owszem, mogą. Tak samo jak ja mogę to wyśmiac
2
@Bartula
>Badz powazna partia polityczna
>komentuj filmiki jakis dzbanow z zachodu xD
2
ale tam wpierdziel musiał być xd
7
@tristan87 energetyki fuj chyba, ze moge za nie zgarnac pieniadze - wtedy juz ambrozja xd
1
@Trojanek23 Kuc atakuje w nowej dyskusji i nawet nie oznacza człowieka o którym mówi, cojones to ty nie masz
1
@MessiForeverTheBest Jeden leci w melanż na urlopie, druga wspiera kraj którego polacy nie lubią
jak zyc? komu kibicować?
4
I cyk, Lewus znowu ulubieńcem Polaków - Świątek schodzi na dalszy plan xD
0
@Nazio_87 I oby ich wykupili, piękny pstryczek w nos dla Sony
13
@LaLigaPD i elegancko, może w końcu fifa upadnie na ryj i ktoś zrobi coś bardziej realnego pod względem rozrgrywki bo ta fifa to dramat jest xD
22
Lewandowski to jeszcze marsz pokutny powinien odbyć za mecz z Moldawia xD
7
@tomek8756 gospodarka wytrzyma
0
@Kondziubarca Zaczyna mnie juz bawic to atakowanie Lewandowskiego z kazdej strony przez Polakow, chlop zakonczy kopanie galy w reprezentacji to te same osoby beda beczec, ze nie mamy klasowego napastnika xd
0
@speed1 Wiadomo, że Real też ma wpadki transferowe ale aż tak ich nie odczuwa jak Barca z tego co widać. :D
I to zestawienie Bale obok takich placków jak Jović czy Hazard, idz ty po rozum do glowy
0
@DaPidejpi Ogólnie moim zdaniem teza, że Lewandowski jest lepszy na przestrzeni całej kariery może się śmiało obronić - szczególnie patrząc na to, że Lewus ma jeszcze czas podkręcić statystyki na topowym poziomie w przeciwieństwie do Luisto.
Tak twierdzenie, że Lewy>Suarez w prime to już abstrakcja totalna xD
1
@Faro bo żaden z powyższych piłkarzy nie jest nominalnym SPD?
28
@Emhyr O nie, chłop się bawi na własnym weselu, jak tak można???
1
@masq Czyli zapowiada się kolejny sezon gdzie nasi zostaną zmasakrowani przez kontuzje. :|
4
@Pawel13sz Po dwóch sezonach? Ja mu daje kilka meczów i taka La Bamba już go będzie sprzedawała xD
2
@molibden
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/slowianscy-prawdziwi-polscy-polacy-zabor-rosyjski-sybir-katorga-vs-wolyn-gollum.jpg
Od razu się przypomina :|
6
@DaPidejpi United, darzyłem ich sympatią za dzieciaka ale potem mi przeszło.
4
"..Ja nie uprawiam żadnej polityki, to gołym okiem widać.."
xD Nie wiem co gorsze - Rydzyk czy stado baranów które mu przyklaskuje.
0
@juarez Chłop skończył karierę gdzieś przy egzotyce tak naprawdę
2
W sumie kozak sprawa, rozumiem że etyka w tym zawodzie (przynajmniej w większości miejsc) jednak nakazuje zachować kulturę ale ja osobiście nie lubie jak ktoś mi mówi przez "pan" :|
0
@MarcepanowyKsiaze Odklejony dziadzio ale śmieszny
12
https://pbs.twimg.com/media/F0lDmv-XwAADG6w?format=jpg&name=small
Azjatki? Top.