- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
1
Powinniśmy ruszyć po Mbappe, przecież wymiana 1 do 1 za Raphinie to byłby super interes a PSG czemu miałoby się nie zgodzić? Raphinia ma potencjał na bycie top 5 zawodnikiem na świecie a z Mbappe nic i tak już nie będzie..
4
@supraomnes1 ja nie wiem jak mój umysł ścierpi brak możliwości odpisywania na takie odklejki po skasowaniu konta xD
0
@supraomnes1 PSG nie stać na opłacenie pensji Brazylijczyka xD
0
@supraomnes1 najśmieszniejsze gdyby to okazało się prawdą. Jeszcze w pakiecie Dembele który 1 sezon się nie łamie wykręca 30g 30a
A żółw strzela focha i gra jak Fati
6
@masq kto jak kto ale Ty o odklejkach w kwestiach piłkarskich nie powinieneś się wypowiadać xD
0
@marcin62 jeden przykład, ale taki konkretny :)?
0
@supraomnes1 sama prawda
0
@masq Wiadomo, ze Leo. Swego czasu niezly spam o nim serwowałeś
0
@supraomnes1 XDDDDDDDDDDDDDD a ty wiesz ze pilkarz to czlowiek i tez musi sie zgodzic na transfer? XD
0
@MyjorMa nie wie
0
@MyjorMa I co tak płaczesz na tej kafejce xD?
Komentarz usunięty
0
@MyjorMa To jak nie masz z czego, to co się gotujesz o coś, co za pewne jest po prostu ironią xD?
Co to jest "odwolk"?
Komentarz usunięty
0
@MyjorMa Komu liżę dupę, i jakiego "swojego"? To, że jestem fanem Realu, nie znaczy, że trzymam sztamę z każdym kto również nim jest. Jak ktoś jest odklejony to mu powiem, nie ważne komu kibicuje.
0
@DonCarletto nikt nie mowi o sztamie, komu lizesz dupe? np. mogles nic nie pisac a jednak musiales sie przy*jebac i to jeszcze tu XD
0
@MyjorMa A co za różnica gdzie? Tutaj jest wygodniej niż na kafejce. Ja nie musiałem się przy*jebać, a ty nie musiałeś nic pisać, robiąc to ryzykujesz właśnie, że ktoś się dowali. Nikt nic nie musiał xD.
0
@DonCarletto no i na tym skonczmy bo nie ma sensu robic dramy o nic, ja zacytowalem tylko cos co mnie robawilo i chcialem sie podzelic z innymi ty sobie wbiles szpilke, wszyscy zadowoleni, koniec tematu XD
0
@marcin62 i jaką choćby jedną nieprawdziwą informację o nim napisałem? Jedną podaj. Że nie przychodził na treningi czy, że ma mniej bramek w LM od CRa?