- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
1
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
0
No kest ustąp pierwszeństwa, jest radiowóz naprzeciwko, ale pieszy też Debil. Pcha się pod koła bez czekania, aż się zatrzyma kierowca. Chyba chciał skończyć sobie życie.
3
@Rewolucja123 Policjanci chyba w szoku byli xD
7
@marcin62 Nooo, pościg pierwsza klasa xD
2
@hayek ladnie wykręcił za bardzo nie najeżdżajàc na krawężnik. Spokojnie i lagodnie dla zawieszenia.
1
@Rewolucja123 ten pieszy też bez wyobraźni, że wszedł pod samochód, który się nie zatrzymywał
0
@Rewolucja123 Tak bywa czasem że kierowca nie myśli ale pieszy też niezbyt bystry. Ja jednak wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla tego idiotycznego przepisu o pierwszeństwie dla pieszego.
0
@hayek mam wrażenie, że poczekali aż pieszy dojdzie, żeby zapytać czy wszystko ok i dlatego tak długo. Bo też pierwsza moja myśl "ruszą czy nie rusza za bmw...?"
1
@Szreko Dlatego jak jeździłem przez 10 dni po Czarnogórze to czułem się jak w niebie. Pieszy wie, że on może łaskawie wejść jak się samochody zatrzymają, a nie jakieś rozumienie przepisu pod kątem absolutnego pierwszeństwa. W Czarnogórze to były też takie świry, co przed przejściem dla pieszych trąbili, by pieszy nie wpadł na pomysł przechodzić przez jezdnię. :D Pierwszy dzień byłem lekko zszokowany, ale potem uznałem, że to jest okej i spodobało mi się. :)
0
@Ojciec5tkidzieci W Anglii trzeba uważać bo piesi chodzą jak chcą a kierowcy jeżdżą jak chcą:D No ale pieszy wchodząc na ulicę robi to na swoją odpowiedzialność. Tyle że kierowcy też walą na czerwonym jak im wygodnie. Jak byłem w Polsce w Kwietniu u musiałem się zatrzymywać co chwila przed przejściem to mnie szlag trafiał.