4

@Zbyszard "W Barcelonie nie zagrał za to 40 letni Dani Olmo, ponieważ Barcelona po raz kolejny ma problem z zarejestrowaniem"

2

@LambiPL Żenujące...

39

Swoją drogą jakbym był kibicem Realu to miałbym zajebisty niesmak po słowach Ancelottiego i Tchouameniego o tym, że ich sezon zaczyna się w lutym. Jakbym dostał od mojego klubu plaskacza w twarz, że ponad pół roku mogą odwalać manianę będąc przy okazji upokarzanym przez największego rywala i grając wiele meczów na pół gwizdka. Ale wystarczy, że na 2-3 miesiące grają odrobinę lepiej (choć i tak wiele wyników jest zwykle na styku) i to już jest git, gdzie tam dobra gra dla kibiców...

I nie zmieniłyby tego trofea. Nadal miałbym niesmak tak jak miałem za czasów Valverde gdy zdobywaliśmy mistrzostwa (z całym szacunkiem do Ernesto).

Szczerze mówiąc jestem z tego i z naszego klubu dumny, że jest aż tak ambitny w kwestii dobrej dla oka gry. Bo dzięki temu piłka jest np. dla mnie nieco głębsza i po prostu bardziej atrakcyjna.

0

@Marian_Pazdzioch Prawdopodobnie był lepszy od Trumpa, a na pewno znacznie normalniejszy i rozsądniejszy, ale to jest jednak dramat, że kompletnie nieogarniający Biden, który tak dramatycznie się mylił był przez długi czas rywalem śmiesznego i doklejonego duetu Trump & Musk.

Harris moim zdaniem z nich wszystkich byłaby najlepsza, ale mam wrażenie, że za późno zaczęła kampanię + druga debata znacznie zwiększyłaby jej szansę, bo Trump mówił tam totalne głupoty. A tak... jest jak jest.

Ogólnie smutne, że jeden z najpotężniejszych krajów świata wybierał tak długo pomiędzy nieogarniającym Bidenem, a odklejonym do granic możliwości Trumpem.

3

@barcelonaLM W końcu mądra decyzja, brawo!

2

@FCB_dimiC Dla Ciebie mamy tylko "Poczytaj mi mamo"

1

@MesQueUnClub_87 Taktyk do poczytania na później

3

Tymczasem pierwszy zwiastun GTA VI osiągnął niesamowite 240 mln wyświetleń na jutubie. A trailera 2 jak nie było tak nie ma. Czekamy!

1

@D10SLEO Ten moment przebija spacer z piłką patrząc na potencjał, klub etc.

1

@D10SLEO Dembele jednak przebił nawet i Brożka
twitter.com/mlanczkowski/status/1547929163503308808

6

@ViscaelBarca2007 Też na szczęście nie spotkałem, ale społeczeństwo przez media i przeróżne zachowania konsekwentnie uczy mnie, że ludzie potrafią być najbardziej skrajnie odklejeni, więc uważam, że może to być realne podejście do życia / płci przeciwnej ¯\_(ツ)_/¯

7

To jest niesamowite jak obrzydliwą można być osobą...

twitter.com/SieZesra/status/1889611338474746170

0

@maroon Ponieważ użyłem Twojego komentarza do skomentowania zachowania wielu podobnych do Ciebie osób.

3

@maroon Haha, no jasne. Putin, weź se część tych ziem, które bezprawnie okupujesz i elo. Świetne zakończenie wojny!

To jest naprawdę niesamowite jak część z Was z całych sił próbuje wytłumaczyć najbardziej skrajne i porąbane kwestie związane z Trumpem by tylko nie wyszło, że się po prostu myliliście. Żenujące.

16

Walentynki w trójkącie Putin Trump Musk przyszły wcześniej!

twitter.com/AndrzejRysuje/status/1890020394347962641

4

@Aragorn33 Ale najważniejsze, że powiedział, że są 2 płcie! Poza tym reszta to pewnie na żarty i wyrwana z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LambiPL @Tigermaus Oczywiście, że ma, ale pod względem czystej jakości ich gier to jest firma, której można zarzucić zdecydowanie najmniej ;)

3

@July_6_BcN @jowita nigdy nie chrapie, bo i tak ciągle je

4

@Tigermaus Akurat są firmy, którym nadal można ufać jak Naughty Dog czy właśnie Rockstar. I oby to się nie zmieniło.

2

dejcie mnie ten treiler 2, ponad rok czekania :/
Tak czy siak stworzenie kanału o GTA VI (co wydaje mi się, że na Discordzie to są już od paru lat) to dobry znak na następne tygodnie czy miesiące. W końcu muszą coś udostępnić...

twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1889774104661696868

5

Ale z tą reklamą wyskakującą co 15 sekund na mobile z prawej strony to dajcie spokój, kto to widział...

0

@PizzerMan Klasycznie zatem zdrówka jak najwięcej!

6

@Marian_Pazdzioch Stworzył odklejony i śmieszny duet razem z Elonem Muskiem, który wzajemnie karmi ich wypchane do granic możliwości ego i uwypukla ich narcystyczne podejście.

4

@ranger3120 Smutna ta La Bamba coś od tej 13, to trzeba trochę rozluźnić atmosferę, HEHE

19

W sumie nasz półfinał z Atletico najciekawszy, bo mecz Realu Sociedad z Celtą Vigo to raczej taki średniak ligi hiszpańskiej.

2

@Pawlak1992 "What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania" - Randall Munroe

PS. Chociaż w sumie po dłuższym namyśle nie wiem czy mam taką totalnie ulubioną... powyższa pozycja po prostu sprawiła mi masę frajdy, ale uwielbiam wiele różnych pozycji.

0

@PizzerMan Zwyczajnie, choć sporo roboty :)
A u Ciebie jak tam dni mijają?

1

@NeroTFP1 Co więcej będzie mieć tylko o jeden tryplet mniej niż Pep.

0

Ogólnie dla nas całkiem pozytywne informacje:
- Real się mimo wszystko mocno zmęczy
- gra Realu i City kolejny raz daje nam informację, że powinniśmy na spokojnie sobie z takimi drużynami poradzić i że jesteśmy po prostu od nich aktualnie znacznie lepsi co już w sumie udowodniliśmy grając z jednym z tych zespołów, a co za tym idzie -> jest to po raz pierwszy od dawna taka sytuacja, że możemy się stawiać obok LFC jako najlepsza drużyna w Europie

Oby w maju był taki sam klimat. Na razie niech się wykrwawiają :)

11

Negreira w Hiszpanii, Negreira w Europie, na KMŚ może będzie Negreira na świecie. Jak tak dalej pójdzie to Real się obrazi na cały świat i wraz z Elonem będą sobie pykać na marsie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?