3

Jedno wielkie UFF...
Teraz tego nie spieprzyć i na serio wracamy do gry o mistrzostwo.

1

Ale to jest frustrujący mecz. Mam wrażenie, że zawodnicy myśleli, że mecz trochę się sam wygra i jak się okazało, że Alaves się stawia to nagle są zaskoczeni co skutkuje kolosalną niedokładnością i niechlujstwem.

Trochę wychodzi znów młody wiek wielu zawodników co jeszcze będzie się zdarzać. Choć moim zdaniem dzisiaj gramy o większą stawkę i powinni wyjść dużo bardziej skoncentrowani.

No nic, strzelić na 1:0 choćby d*pą i elo.

O sędziach nie ma co wspominać, dzień jak co dzień w Hiszpanii.

1

@July_6_BcN Zacznij grać u buka, bo wytypowałaś wybitnie dobrze :P

1

@Encore Dużo nie, ale bardziej zrównoważony IMO.

0

@Encore Ale tutaj chodzi o potencjal w składzie i kwestie różnych problemów. Real z Mbappe i z takim składem to powinien ogarnąć tryplet, a póki co zostali upokorzeni przez Barcelone x2, a w LM muszą grać dodatkowe mecze.

5

Ktoś ostatnio pisał, chyba @Sysia11 albo @July_6_BcN , że Real straci punkty w najmniej oczekiwanym momencie. Chyba nikt z nas nie spodziewal się, że będzie to w meczu z Espanyolem i że Real to przegra :D

Jutro jak oni to przewalą to każdy z zawodników ma od starego @Luciano99 w ryj... ale jak wygramy, to skracamy dystans do 4 pkt. i wracamy do gry o mistrzostwo!

0

Espanyol zawsze był kibicem Barcelony, ale bal się zagadać

0

@MisterGuardiola Ja lubię Ćwiąkałę, ale powtarzam od dawna: wiele razy był zbyt krytyczny dla Barcelony, a zbyt pobłażliwy dla Realu.

3

Mam wrażenie, że nie mówiło się aż tak o kontrowersji gdy np. Lewemu anulowali bramkę po ultra skandalu ze spalonym jak mówi się w meczach Realu o kontrowersjach na ich niekorzyść. Barcelona wielokrotnie cierpiała przez sędziów, np. gol w meczu z Betisem parę lat temu, którego nie uznali i przegraliśmy mistrzostwo paroma punktami, a np. w materiałach Ćwiąkały główne kontrowersje to kontrowersje na niekorzyść Realu, bo często o nich wspomina jak np. zakończenie połowy gdy Real strzelał bramkę.

Real ma niesamowity PR ktory wpływa na każdego dziennikarza na świecie.

2

@MesQueUnClub96 A więc przyznajesz, że jesteś karierowiczem?

7

@Aragorn33 Szczęście do Realu wróci ze zdwojoną siłą w meczach, gdzie przeciwnicy będą marnować 100% sytuacje, a Real będzie strzelać 5 bramek z xG 0.5.

2

@Popitek12 Zgłoszone.

1

@Bernard777 Real teraz gra?

3

Prime Dembele w Barcelonie: presezon, 2 mecze
Pierwszy prime Dembele w PSG: dwumecz z Barceloną, 2 mecze
Drugi prime Dembele w PSG: przed zbliżającym się możliwym dwumeczem z Barceloną

Najbardziej antybarceloński piłkarz w historii.

2

@4drian0 Stawiam ponad 90/100 na Metacritic. Zapowiada się jedna z najlepszych gier ostatnich lat.

3

3

@13th Tzw. rozwój osobisty. Daje 5 lat i @Luciano99 będzie w gronie 100 najbardziej wpływowych Polaków.

@FCB_dimiC 16,99 zł. Absurdalna cena, ale za jakość się płaci. Jak mi w końcu zapłaci za stronę to kupię.

14

Tymczasem oficjalnie @Luciano99 rozwija swój biznes i zaczyna w końcu robić w branży, która jest jego największą pasją, czyli w branży alkoholowej. Wino "Don Luciano" dostępne w marketach sieci Kaufland - chodzą plotki, że tylko jego stary jest w stanie wypić cały kieliszek, resztę składa już po pierwszym łyku i to nie tylko ze względu na ilość alkoholu, ale też na ilość siarczanów w tym wybitnym trunku.

Na razie się boję. Ale przyjdzie czas na degustację.

https://zapodaj.net/plik-EI41WvanM6

1

@norbi77 Mobilna jest bardzo źle zoptymalizowana. Na poprzednim telefonie nie dało się korzystać, dopiero na flagowcu chodzi normalnie. A powinna ofc na prawie wszystkich.

1

@Safrani Inspiracja obrazami Chełmońskiego widzę wjechała na pełnej. Czekam bardzo!

1

@misterio Taktyk na później!

7

@barcelonaLM ulubieni sędziowie? Hiszpańscy.

6

@Eklerek Jeszcze Elona Muska brakuje i mamy komplet.

1

@FCB_dimiC Wzajemnie skarbie!

2

@PizzerMan Cieszę się, że lepiej. Oby jutro było jeszcze lepiej!

0

@PizzerMan Dzisiaj na spokojnie, a jak tam u Ciebie zdrówko?

1

@arasz1819 No właśnie moim zdaniem to jest kwestia braku Grada d’Animació, którzy prowadzili doping za którym szedł cały stadion. Ogólnie to trochę źle świadczy o reszcie, że bez pewnej grupy kibiców jest taka stypa...

2

@Mitch_Atleta A idź pan w uj z tym Montujic... tam da się zrobić dobry doping co było widoczne np. w starciach z Bayernem czy PSG w poprzednim sezonie, ale Laporta powinien przywrócić Grada d’Animació, bo jest żenująco...

1

@Culer9002 Ja p****e...

5

Ja tak tylko przypomnę, że jesteśmy najbardziej bramkostrzelną drużyną Europy mając najwięcej bramek w Lidze Mistrzów i La Lidze, mimo że marnujemy również najwięcej ze wszystkich drużyn przy kreowaniu największej ilości sytuacji.

Mijają, dni, tygodnie, miesiące, a wciąż rozwala to głowę. Z jednej strony martwi, ale z drugiej jest to niezwykle imponujące, napawa mnie dumą i wielką wiarą w ten zespół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?