2

@Mitch_Atleta To Real, nie ma innej drużyny z taką ilością szczęścia... jeśli matematycznie są 2% szans to dla Realu wynoszą one 50%.

10

@Bocheno1 Zatem rozgwiazda to duchowe zwierze Viniciusa.

6

Ale w ostatnich dniach La Bamba płonie

2

@Popitek12 Zgłoszone.

4

@July_6_BcN A propos:
https://zapodaj.net/plik-uWtUQG7TsZ

Taka sytuacja. @Popitek12 przestań mnie śledzić!

1

Jaki to jest mem :v

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1884231715646022111

15

@gumaz @Luciano99 ten mocz to miałeś dać do przychodni, a nie do salonu masażu i to jeszcze w Lublinie, wtf gościu

3

Za każdym razem gdy widzę w mediach frazę "w klubie panuje optymizm":
https://media.tenor.com/Cl6kbnQN9N8AAAAM/mad-leonardo-dicaprio.gif

EDIT: Widzę, że redakcja tego samego zdania, szybciutko zmieniony tytuł :D

5

@MesQueUnClub96 To, że mając dostęp do wielu wartościowych i co najważniejsze sprawdzonych informacji sporą grupą społeczną nadal są ludzie niezbyt inteligentni wierzący w płaską ziemię, szkodliwość szczepionek czy innego rodzaju chore teorie spiskowe.

3

@SelloutCrowd Ale Sanah i Podsiadło to Ty szanuj!
Btw polecam Radio Kampus lub po prostu ogarnąć sobie swoją własną listę Spotify ;)

10

@Konradowskyy i ma konto na notatniku, a Gala jest jego siostrzeńcem

4

@Kgorecki2500 Wow, niesamowite zdjęcie.

1

@PizzerMan Podbijam! A dzionek melancholijnie dość. Odpoczywam po weekendzie :D

Trzymaj się i zdrówka!

1

Oby byl tutaj rekord.

twitter.com/fkeverycountry/status/1883531419604894065

3

@NeroTFP1 Gdyby nie był tym Ferranem to nie byłby sobą.

8

Gdy nie znosisz mnie gdy jestem najgorszy, nie zasługujesz na mnie gdy jestem najlepszy.

2

@FCB_dimiC Jakiś bug jest w tym całym uniwersum, bo przecież osoby o poglądach lewicowych są antypolakami, a nie osoby o poglądach prawicowych :/

Wszystko się popieprzyło tutaj...

0

@Czajka90 to leć po kiszone, tylko weź nie takie pizdryki ze sklepu, tylko takie dryblasy, domowe

8

@partymaker Zdecydowanie kiszone. Ogólnie lubię wszelkiego rodzaju kiszonki i kwaśne rzeczy.

10

@Sulimo Klimat zawsze się zmieniał, ale jesteśmy jednym z głównych powodów globalnego ocieplenia. W zasadzie nie my, a nasze przeróżne działania.

8

@Sulimo Skutki globalnego ocieplenia... sami jesteśmy sobie winni. A będzie jeszcze gorzej.

1

@MesQueUnClub_87 Spoko. My zawsze w sumie ogarniamy żarło na mieście - przed wyjazdem robimy research restauracji, co, gdzie i za ile warto zjeść i jak na razie to się sprawdza :)

0

@mrboom U mnie to jest bardziej kwestia poczucia większej kontroli niż ceny, po prostu wolę mieć kontrolę nad wszystkim co rezerwuję :)

3

@MesQueUnClub_87 Osobiście zdecydowanie wolę wszystko robić na własną rękę i ręcznie rezerwować, ale może tutaj może się coś pojawić ciekawego, więc podsyłam:
https://www.fly4free.pl/

4

Coś pięknego i nie do pomyślenia jeszcze parę lat temu.

twitter.com/DoniecMati/status/1883631846405321135

1

@D10SLEO Klasyczna La Bamba.

0

@Bykunn A moim zdaniem z meczu na mecz Szczęsny będzie coraz bardziej pewny.

5

@Luciano99 Jego łeb to i tak jak kciuk u @jowita

5

@Irmscher10 @Aragorn33 Bardzo w punkt Panowie!

3

@Lionel_Messi10 Najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?