macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mitch_Atleta To Real, nie ma innej drużyny z taką ilością szczęścia... jeśli matematycznie są 2% szans to dla Realu wynoszą one 50%.
10
@Bocheno1 Zatem rozgwiazda to duchowe zwierze Viniciusa.
6
Ale w ostatnich dniach La Bamba płonie
2
@Popitek12 Zgłoszone.
4
@July_6_BcN A propos:
https://zapodaj.net/plik-uWtUQG7TsZ
Taka sytuacja. @Popitek12 przestań mnie śledzić!
1
Jaki to jest mem :v
twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1884231715646022111
15
@gumaz @Luciano99 ten mocz to miałeś dać do przychodni, a nie do salonu masażu i to jeszcze w Lublinie, wtf gościu
3
Za każdym razem gdy widzę w mediach frazę "w klubie panuje optymizm":
https://media.tenor.com/Cl6kbnQN9N8AAAAM/mad-leonardo-dicaprio.gif
EDIT: Widzę, że redakcja tego samego zdania, szybciutko zmieniony tytuł :D
5
@MesQueUnClub96 To, że mając dostęp do wielu wartościowych i co najważniejsze sprawdzonych informacji sporą grupą społeczną nadal są ludzie niezbyt inteligentni wierzący w płaską ziemię, szkodliwość szczepionek czy innego rodzaju chore teorie spiskowe.
3
@SelloutCrowd Ale Sanah i Podsiadło to Ty szanuj!
Btw polecam Radio Kampus lub po prostu ogarnąć sobie swoją własną listę Spotify ;)
10
@Konradowskyy i ma konto na notatniku, a Gala jest jego siostrzeńcem
4
@Kgorecki2500 Wow, niesamowite zdjęcie.
1
@PizzerMan Podbijam! A dzionek melancholijnie dość. Odpoczywam po weekendzie :D
Trzymaj się i zdrówka!
1
Oby byl tutaj rekord.
twitter.com/fkeverycountry/status/1883531419604894065
3
@NeroTFP1 Gdyby nie był tym Ferranem to nie byłby sobą.
8
Gdy nie znosisz mnie gdy jestem najgorszy, nie zasługujesz na mnie gdy jestem najlepszy.
2
@FCB_dimiC Jakiś bug jest w tym całym uniwersum, bo przecież osoby o poglądach lewicowych są antypolakami, a nie osoby o poglądach prawicowych :/
Wszystko się popieprzyło tutaj...
0
@Czajka90 to leć po kiszone, tylko weź nie takie pizdryki ze sklepu, tylko takie dryblasy, domowe
8
@partymaker Zdecydowanie kiszone. Ogólnie lubię wszelkiego rodzaju kiszonki i kwaśne rzeczy.
10
@Sulimo Klimat zawsze się zmieniał, ale jesteśmy jednym z głównych powodów globalnego ocieplenia. W zasadzie nie my, a nasze przeróżne działania.
8
@Sulimo Skutki globalnego ocieplenia... sami jesteśmy sobie winni. A będzie jeszcze gorzej.
1
@MesQueUnClub_87 Spoko. My zawsze w sumie ogarniamy żarło na mieście - przed wyjazdem robimy research restauracji, co, gdzie i za ile warto zjeść i jak na razie to się sprawdza :)
0
@mrboom U mnie to jest bardziej kwestia poczucia większej kontroli niż ceny, po prostu wolę mieć kontrolę nad wszystkim co rezerwuję :)
3
@MesQueUnClub_87 Osobiście zdecydowanie wolę wszystko robić na własną rękę i ręcznie rezerwować, ale może tutaj może się coś pojawić ciekawego, więc podsyłam:
https://www.fly4free.pl/
4
Coś pięknego i nie do pomyślenia jeszcze parę lat temu.
twitter.com/DoniecMati/status/1883631846405321135
1
@D10SLEO Klasyczna La Bamba.
0
@Bykunn A moim zdaniem z meczu na mecz Szczęsny będzie coraz bardziej pewny.
5
@Luciano99 Jego łeb to i tak jak kciuk u @jowita
5
@Irmscher10 @Aragorn33 Bardzo w punkt Panowie!
3
@Lionel_Messi10 Najlepszego!