macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@BezglutenowyPedri Masz wielką fundację, którą żyje jeden dzień w roku cała Polska. Fundacja pomaga chorym dzieciom, łączy pokolenia i ludzi, jest czymś co jest niezwykle pozytywnie sławne na całą Polskę, a nawet i świat. Nagle w 2015 roku po zmianie rządu zaczynają się coraz to śmielsze próby atakowania całej tej fundacji z naciskiem na protagonistę - Jurka Owsiaka. Rok w rok podnoszony jest coraz większy hejt w mediach prorządowych, pisowska TVP posuwa się nawet do tego stopnia, że usuwa serduszka WOŚP z programów informacyjnych, a TV Republika porównuje WOŚP do nazistowskich ugrupowań. Przez 8 lat NIC konkretnego nie udowodnili mimo szczucia i propagandy. A Ty jako protagonista WOŚP rok w rok jesteś świadkiem takiego hejtu i tak absurdalnych zachowań.
Również utopijnie chciałbym by WOŚP wraz z Owsiakiem nie mieszali się do polityki, ale czy na miejscu Jurka Owsiaka po tym wszystkim nadal byłbyś apolityczny?
7
@Cule2013 Zadaj sobie również pytanie, kto te podziały rozpoczął i rok w rok kreuje przy czymś tak pozytywnym...
13
@Nightraider https://img.joemonster.org/upload/rcu/16691077235b7c826196456_13336542934.jpg
34
Mamy najwięcej strzelonych bramek w La Lidze i w Lidze Mistrzów, a statystycznie tworzymy i marnujemy najwięcej ze wszystkich drużyn.
Gdy wykorzystujemy to co stworzymy, czyli powiedzmy, że jest jakaś tam sprawiedliwość i oczekiwany efekt ciężkiej pracy, to zespoły niezależnie od renomy, czy małe, czy największe dostają od nas min. 4/5 bramek.
Rozwala mi to łeb. Grande Equipo, a z wiekiem i doświadczeniem ta drużyna powinna być jeszcze lepsza i regularniejsza.
42
@PaulFCB co Ty robisz, zostaw Wojtka i wracaj na trybuny
6
@arasz1819 50 kółek wokół Montuijc po meczu i kolejne 30 jutro o 6 rano
0
@Xxxbarca4ever Np. z Benficą miał dobre wejście.
9
Frenkie kolejny bardzo dobry mecz
2
Ale to jest przepiękny wynik
4
Czy wiecie, że na kafejce o 3:00 w nocy jest i tak głośniej niż dzisiaj na Montuijc?
3
No i pięknie, w końcu przycelował tak jak powinien. Świetnie wykończył, oby to było przełamanie Lewego i powrót do skuteczności z jesieni.
4
Mam wrażenie, że Flick specjalnie stawia na Szczęsnego, bo widzi w nim kogoś bez którego trudno będzie ogarnąć LM, więc do czasu decydujących dwumeczów w Lidze Mistrzów daje mu mecze, by po prostu znów poczuł odpowiedni vibe gry, wyjść, feeling drużyny etc.
1
Ale mnie wk****a tak ciche i jałowe Montuijc...
0
@Nazio_87 Jest, ale Montuijc moim zdaniem już udowodniło z tymi kibicami, którzy już nie mogą wchodzić, że potrafi tam być dobry doping.
15
Cudowna Barcelona!
Jedyny minus to żenujący i wstydliwy "doping" na Montujic. Wstyd, że Ci kibice, którzy dawali jakikolwiek doping nie są wpuszczani na stadion, a w zamian za to nie ma żadnej alternatywy. Ta drużyna zasługuje na jak najlepszy doping, a nie taką ciszę. Wstyd Panie Laporta!
1
@Eklerek W stylu Realu
2
Szczęsny uratowany. Ale mam dziwne wrażenie, że gdyby wynik był na styku, to hiszpańscy sędziowie by nie byli tak rozsądni...
6
Powinien cofnąć do faulu Kounde
3
4:0 w pierwszej połowie (jak na razie). Przypominają się najlepsze czasy Pepa Guardioli, gdzie już w pierwszej połowie było pozamiatane.
0
@Gibbon_FCB Jednak te babole to max 1-2 poważne błędy w obronie i moim zdaniem nie mogą być powodem porażki, gdy xG jest na poziomie min. 2.5.
3
Jak oni są skuteczni, to nie ma co zbierać z KAŻDEGO rywala. Wszystko inne się zgadza. Tutaj chodzi tylko o skuteczność. Tylko i aż.
4
89% posiadania piłki i 3:0 w 17 minucie. WTF.
16
@Mixtape Pewne 1:1 z xG powyżej 3.5.
2
@Marian_Pazdzioch Spokojnie, Barcelona to nie osiedle Paździocha, Boczka i Kiepskiego.
0
@tadzik447 Nie, bo w finale LM ulegną Albatrosom.
1
@don'T.R.I.P.e Ale każdy kto daje do puszki na tego złodzieja dostaje jedno dziecko na obiad. Żal nie skorzystać.
1
@Kgorecki2500 Weź nie psuj... przy WOŚP to każdy ma dobre serduszko :D
2
@Martwy Jeszcze jak!
10
Nawet postacie z gier wspierają WOŚP! :O
twitter.com/FakesForge/status/1883500708559028495
1
@Encore Może to jakieś naleciałości z trudnej historii, gdzie zawsze czujemy zagrożenie przed jakąkolwiek innością i odchyłem, który nie pasuje do naszego światopoglądu, plus bardzo duża skłonność do bycia zmanipulowanym. Ale faktycznie jest to ciekawy, smutny i raczej głęboki temat, bo też do końca nie wiem skąd to się bierze.