26

@BezglutenowyPedri Masz wielką fundację, którą żyje jeden dzień w roku cała Polska. Fundacja pomaga chorym dzieciom, łączy pokolenia i ludzi, jest czymś co jest niezwykle pozytywnie sławne na całą Polskę, a nawet i świat. Nagle w 2015 roku po zmianie rządu zaczynają się coraz to śmielsze próby atakowania całej tej fundacji z naciskiem na protagonistę - Jurka Owsiaka. Rok w rok podnoszony jest coraz większy hejt w mediach prorządowych, pisowska TVP posuwa się nawet do tego stopnia, że usuwa serduszka WOŚP z programów informacyjnych, a TV Republika porównuje WOŚP do nazistowskich ugrupowań. Przez 8 lat NIC konkretnego nie udowodnili mimo szczucia i propagandy. A Ty jako protagonista WOŚP rok w rok jesteś świadkiem takiego hejtu i tak absurdalnych zachowań.

Również utopijnie chciałbym by WOŚP wraz z Owsiakiem nie mieszali się do polityki, ale czy na miejscu Jurka Owsiaka po tym wszystkim nadal byłbyś apolityczny?

7

@Cule2013 Zadaj sobie również pytanie, kto te podziały rozpoczął i rok w rok kreuje przy czymś tak pozytywnym...

34

Mamy najwięcej strzelonych bramek w La Lidze i w Lidze Mistrzów, a statystycznie tworzymy i marnujemy najwięcej ze wszystkich drużyn.

Gdy wykorzystujemy to co stworzymy, czyli powiedzmy, że jest jakaś tam sprawiedliwość i oczekiwany efekt ciężkiej pracy, to zespoły niezależnie od renomy, czy małe, czy największe dostają od nas min. 4/5 bramek.

Rozwala mi to łeb. Grande Equipo, a z wiekiem i doświadczeniem ta drużyna powinna być jeszcze lepsza i regularniejsza.

42

@PaulFCB co Ty robisz, zostaw Wojtka i wracaj na trybuny

6

@arasz1819 50 kółek wokół Montuijc po meczu i kolejne 30 jutro o 6 rano

0

@Xxxbarca4ever Np. z Benficą miał dobre wejście.

9

Frenkie kolejny bardzo dobry mecz

2

Ale to jest przepiękny wynik

4

Czy wiecie, że na kafejce o 3:00 w nocy jest i tak głośniej niż dzisiaj na Montuijc?

3

No i pięknie, w końcu przycelował tak jak powinien. Świetnie wykończył, oby to było przełamanie Lewego i powrót do skuteczności z jesieni.

4

Mam wrażenie, że Flick specjalnie stawia na Szczęsnego, bo widzi w nim kogoś bez którego trudno będzie ogarnąć LM, więc do czasu decydujących dwumeczów w Lidze Mistrzów daje mu mecze, by po prostu znów poczuł odpowiedni vibe gry, wyjść, feeling drużyny etc.

1

Ale mnie wk****a tak ciche i jałowe Montuijc...

0

@Nazio_87 Jest, ale Montuijc moim zdaniem już udowodniło z tymi kibicami, którzy już nie mogą wchodzić, że potrafi tam być dobry doping.

15

Cudowna Barcelona!

Jedyny minus to żenujący i wstydliwy "doping" na Montujic. Wstyd, że Ci kibice, którzy dawali jakikolwiek doping nie są wpuszczani na stadion, a w zamian za to nie ma żadnej alternatywy. Ta drużyna zasługuje na jak najlepszy doping, a nie taką ciszę. Wstyd Panie Laporta!

1

@Eklerek W stylu Realu

2

Szczęsny uratowany. Ale mam dziwne wrażenie, że gdyby wynik był na styku, to hiszpańscy sędziowie by nie byli tak rozsądni...

6

Powinien cofnąć do faulu Kounde

3

4:0 w pierwszej połowie (jak na razie). Przypominają się najlepsze czasy Pepa Guardioli, gdzie już w pierwszej połowie było pozamiatane.

0

@Gibbon_FCB Jednak te babole to max 1-2 poważne błędy w obronie i moim zdaniem nie mogą być powodem porażki, gdy xG jest na poziomie min. 2.5.

3

Jak oni są skuteczni, to nie ma co zbierać z KAŻDEGO rywala. Wszystko inne się zgadza. Tutaj chodzi tylko o skuteczność. Tylko i aż.

4

89% posiadania piłki i 3:0 w 17 minucie. WTF.

16

@Mixtape Pewne 1:1 z xG powyżej 3.5.

2

@Marian_Pazdzioch Spokojnie, Barcelona to nie osiedle Paździocha, Boczka i Kiepskiego.

0

@tadzik447 Nie, bo w finale LM ulegną Albatrosom.

1

@don'T.R.I.P.e Ale każdy kto daje do puszki na tego złodzieja dostaje jedno dziecko na obiad. Żal nie skorzystać.

1

@Kgorecki2500 Weź nie psuj... przy WOŚP to każdy ma dobre serduszko :D

2

@Martwy Jeszcze jak!

10

Nawet postacie z gier wspierają WOŚP! :O

twitter.com/FakesForge/status/1883500708559028495

1

@Encore Może to jakieś naleciałości z trudnej historii, gdzie zawsze czujemy zagrożenie przed jakąkolwiek innością i odchyłem, który nie pasuje do naszego światopoglądu, plus bardzo duża skłonność do bycia zmanipulowanym. Ale faktycznie jest to ciekawy, smutny i raczej głęboki temat, bo też do końca nie wiem skąd to się bierze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?