1

@comtedurgell Oby tak samo się stało z naszym "ulubionym" klubem z Madrytu

16

@Criss18Barca Współczuję :/

1

@Encore Jakoś tak...

0

@Gibbon_FCB A to można mieć jeszcze więcej farta? Może w końcu zaczęliby grać jak na tak wielki klub i świetny skład przystało i zaczęliby dawać frajdę swoją grą... tak tylko mówię.

6

@Jakchcesz Najlepszą odpowiedź już znamy, można się rozejść.

3

@Encore Poniekąd wszyscy mają racje. Jedno wpływa na drugie i odwrotnie.

57

Real Madryt uczy mnie, że w robocie to można w sumie się op***ać przez 3/4 czasu, ale wystarczy 1/4 nieco większego zaangażowania i przy ogromnej dozie szczęścia można osiągnąć najwyższe szczyty pod względem wyników.

Plotki mówią, że podobną maksymą kieruje się @Luciano99, z tym że on op***la się przez cały czas i nie ma w ogóle szczęścia.

30

Niech kolejny fart Realu nie odwiedzie Was od faktu, że Celta Vigo powinna grać dalej, a Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.

1

@patrickjacob Taktyk

20

@Ryoumen Ten Soto Grado to game changer

1

@DragonxNF Prosiłbym też o oznaczanie!

3

@arasz1819 Ja już nawet nie odpisuje, ręce opadają...

2

@Luciano99 I cyk zaraz 10 etapowa rekrutacja wśród użytkowników La Bamby by mieć ten zaszczyt, by zapie***ać u Lucka 12h dziennie, ale za to bez wypłaty.

0

@MessiForeverTheBest Dobrze, że chociaż kopanie piłkarzy Getafe jest REALne.

16

@Commando Jednak wolę myśleć w Unii o nakrętkach do butelek niż z kimś takim jak Musk kolonizować Marsa. Odpycha mnie od odklejonych, skrajnych i wyniosłych osób, a Musk już jedzie ostro po bandzie.

Podejrzewam, że w USA za śmiesznego duetu Trump & Musk będzie podobnie jak w przypadku Brexitu. Mądrzy po szkodzie. No, ale zobaczymy.

6

@Cule2013 Flip i Flap

27

Co za przepiękny komentarz :D

twitter.com/Obiektywny07/status/1886869793501777935

3

Fajna ciekawostka o zajebistych bobrach

twitter.com/RysiekzMisia2/status/1886386465795424271

1

@Kgorecki2500 Toż to płotka!

2

@MesQueUnClub96 Znowu Real gra?

10

"Catchable fatal error: Argument 2 passed to VframeApp_Access::CommentsCules() must be of the type array, boolean given, called in /home/www/clients/client1/web1/web/_Main/Production/Template/News/Mainpage/News.Template.php on line 5 and defined in /home/www/clients/client1/web1/web/_Main/Production/Scripts/Access.php on line 188"

Widzicie? Nawet główna się roz****ała przez to pieprzenie CRa i Madrycioków.

6

Komentarz usunięty

3

@xvcWinterSoldier Prawdopodobnie Juventus, Arsenal, Sevilla, choć to zależy która drużyna w momencie wybrania klubu grałaby najatrakcyjniej, bo dla mnie to było kluczowe.

2

4

@Encore Poprawione! Te trzy kropki to znak, że może być ich więcej.
@marcin62 O k***a, ale mi spieprzą robotę na zakładzie jak następnym razem pojadę do @Luciano99. Przepraszam i postanawiam się poprawić.

2

@Popitek12 Ale weź oznacz prawidłowe osoby Popitek:
@July_6_BcN @agaFCB @Sysia11 @clyde @Lola120 @jowita ...

2

@Kgorecki2500 Lepiej więcej niż mniej, gry będą coraz więcej ważyć

2

@July_6_BcN Nie no, po prostu nie słuchaj @Luciano99 i tyle :D

0

@Popitek12 Al Nassr.

25

Uff. Paradoksalnie może nawet lepiej, że mamy 3 pkt. po takim meczu, a nie po jakiejś totalnej dominacji i goleadzie. Takie mecze trzeba czasem przepychać i tego drużyna kolejny raz dzisiaj się nauczyła.

Mamy 3 pkt. i mecz do zapomnienia. Wracamy do walki o mistrza Panie i Panowie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?