8

@Michael24 Nieporównywalnie większa presja, wojny z Mourinho, niewygodny Rosell i kiepskie stosunki pomiędzy Guardiolą, a Rosellem, ogólne wypalenie ze względu na wyżej wymienione czynniki. To nie jest dziwne, że Pep tutaj był tylko 4 lata i uważam, że ciężko będzie mieć w tym klubie trenera dłużej niż ok. 5 lat.

5

@GigiAmoroso Jeden z najbardziej niedocenianych zawodników - również przeze mnie. Modrica bardzo lubię i szanuję, ale były momenty, że Rakitic odwalał większość roboty w Chorwacji, a śmietankę spijał Modric.

15

@clyde Idiotyczny pomysł. Zamykam.

2

@MesQueUnClub_87 Po powtórkach widzę, że głównie Araujo tak robił - mega to irytowało podczas oglądania.

1

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie tak będzie.

3

Ciekawe czy Montuijc dzisiaj znów będzie tak żenujące jak ostatnio... oby nie. Istnieje szansa, że meczu nie obejrzę, a i tak może będę głośniej kibicować od tych co będą na stadionie. Ale oby nie...

5

@Kgorecki2500 A ja wnioskuję o przywrócenie tych, to był dopiero GOAT!
https://pysznosci-pl.wpcdn.pl/img/2023/05/Projekt-bez-tytulu11-1.jpg

2

@barcanawieki Wtedy ukazało się GTA 5, też 17-go września, więc popsuję tę zabawę sceptycyzmem i powiem, że moim zdaniem bardziej po prostu zostawili premierę GTA 5 i zmienili tylko cyferkę przy "GTA" :D

1

@esem91 Na pełnej i ciśniemy z Nimi, na mięciutko. Jesteśmy Barceloną, a nie k***a jakimś Realem...

1

@Kgorecki2500 Powodzenia!

15

La Bamba dziś o 21

twitter.com/TrollFootball/status/1884596965243326522

3

@FCB_dimiC 70 groszy u @Luciano99 na zakładzie, ale w niedziele i święta ta kwota wzrasta do 90 groszy

2

@MesQueUnClub96 przecież my gadamy z Tobą cały czas ziomuś

0

@Cochise Cóż, moim zdaniem ciężko o lepsze ujęcie i lepszą plastykę zdjęcia, które daje efekt aż tak malarski, nie mówiąc już o świetle. Ale co kto lubi :)

Polecam zobaczyć inne jego zdjęcia - historyczny i bardzo ceniony fotograf.

5

Uwielbiam zdjęcia Chrisa Niedenthala. Zainteresowanym polecam zrobić research, bardzo ciekawa postać.

https://chrisniedenthal.com/pl

twitter.com/PicturesSoc/status/1732023008754126928

3

@Yoshi94 Najlepsza partia wszech czasów.

5

@D10SLEO Również wolałbym by zdecydowanie bardziej to skrytykowali, ale @Ojciec5tkidzieci napisał, że SŁOWEM nie wspomnieli co jest kłamstwem i tylko to chciałem pokazać.

4

@Ojciec5tkidzieci U mnie działa
https://zapodaj.net/plik-4SvC4fyuCa

Poszedł edit do linku, teraz powinien działać, bo jedna liczba była usunięta w nazwie linku.

1

@Ojciec5tkidzieci
Jak to nie wspomniały?

twitter.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1883996875663220881

7

@Aragorn33 Haha, jakie K.O. :v
"Zawsze miałem łeb do interesów"

2

@MesQueUnClub96 Po prostu chodzi mi o to, że w niektórych przypadkach warto jest znaleźć jakąś drogę i się w niej kształcić niezależnie od matury, czy studiów. Mamy mnóstwo dostępów do różnych kursów etc., więc czas typu rok przerwy po maturze możesz poświęcić na znalezienie odpowiedniej drogi i kształceniu się powoli w tym kierunku we własnym zakresie.

2

@Tasde Właśnie to mam na myśli mówiąc krótka kampania, czyli taka jak w przypadku GTA V czy RDR2. W stosunku do innych firm Rockstar robi dość krótkie kampanie, ale bardzo intensywne.

2

@MesQueUnClub96 Z doświadczenia powiem, że 13 lat po skończeniu liceum na drugiej klasie jest ogólnie całkiem opłacalne.

2

@Misiusessi Jak przedmówcy - do lekarza musisz się udać, bo tutaj mimo, że jesteśmy ekspertami od wszystkiego, to jednak w sprawach medycyny mamy pewne braki.

Zdrówka!

2

@Kgorecki2500 Zobaczymy, IMO następne półtora tygodnia będzie kluczowe. Też obstawiałbym raczej 2026 (choć pół roku temu stawiałem inaczej), ale może chcą zrobić krótką, a intensywną kampanię reklamową. Niedługo się okaże.

4

W przyszłym tygodniu Take-Two ma znowu jakieś spotkanie z inwestorami, dokładnie 6-go lutego. W podobnym okresie ogłosili datę premiery i pokazali materiały z GTA 5 i RDR2. Jak oni nie pokażą czegokolwiek z GTA 6 w przeciągu półtora tygodnia, to szanse na wyjście tej gry w 2025 moim zdaniem spadną do absolutnego minimum.

4

@paweldunajecfcb Nie tak wielki jak @jowita, ale trochę kg pewnie ma.

6

@Roobo Argumentów wolę używać w dyskusjach, które mają jakikolwiek sens i są dla mnie w jakikolwiek sposób na tyle wartościowe by ich używać. Poza tym argumentami posługują się użytkownicy typu @Aragorn33 i dokładnie tych samych argumentów użyłbym w dyskusji na temat WOŚP, bo są one powszechne wobec takich nienawistników jak Ty, więc po co miałbym to jeszcze dodatkowo powielać?

Nie jesteś osobą, która jest dla mnie w jakikolwiek sposób wartościowa - zresztą jak niestety wiele osób o poglądach prawicowych na tym portalu, dlatego wolę posługiwać się czymś bardziej prymitywnym niż poświęcać czas na argumentację, linki etc. Poza tym już to robiłem w dyskusjach na temat m.in. szczepionek czy homoseksualizmu i efekt był ten sam.

Tyle ode mnie. Znowu uciekam od dyskusji. Mimo wszystko pozdrawiam i oby nikt nigdy z Twojego otoczenia nie potrzebował pomocy WOŚP w życiu.

4

@Roobo Oho, trafiłem w czuły punkt. Znowu. @Aragorn33 Mogą być tutaj gorące, przygotuj się.

14

@Aragorn33 Aż szkoda słów na tą żenującą pseudokrucjatę przeciw WOŚP i Owsiakowi, ja już na to nie mam siły. Smutni ludzie ze smutnym, zawistnym i prymitywnym charakterem - oczywiście w większości (jak nie wszyscy...) o poglądach stricte prawicowych. Nie ma w tym przypadku. Jak najmniej takich osób w społeczeństwie, jak najmniej...

A WOŚP bije kolejne rekordy i kolejny raz będzie pomagać chorym dzieciom. To jest najlepsza odpowiedź na to wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?