macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Roobo W Polsce to wszystko co dobre musimy niszczyć. Każdy pomnik. Papieża, Solidarność, jakikolwiek sukces narodowy, Lewandowskiego - każdemu się dostaje. Teraz WOŚP. Co za wstyd dla tego narodu. Każdy kto przykłada rękę do aż takiej krytyki WOŚP jest dla mnie niezwykle odpychającym człowiekiem, którego nigdy nie chciałbym znać. Jeden wielki wstyd, bo WOŚP pomógł tak wielu osobom, że każde potencjalne błędy (które i tak nie są w 100% udowodnione) nikną w obliczu pomocy tej fundacji. I każdy kto przykłada rękę do zburzenia tego pomnika jest dla mnie wstydem dla całego społeczeństwa.
1
@Bocheno1 przeje*
16
@Luciano99 @jowita tak tylko oznaczam
2
@Kapitan hawk ja p****e, jaka to jest sekta...
0
@PizzerMan klasycznie zatem zdrówka!
17
@Kgorecki2500 To jest niesamowite, że kampania Trzaskowskiego jest na naprawdę żenującym poziomie, a i tak praktycznie nikt nie ma z nim szans jak na razie. Samego Trzaskowskiego całkiem lubię i moim zdaniem będzie dobrze prezentować ten kraj (dobra prezencja, brak skrajności, świetny angielski, raczej szanowany za granicą), ale wielokrotnie miałem ciarki żenady patrząc na jego social media i prowadzenie kampanii.
45
Niech tylko odpadnięcie gówniary z paletkom nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.
0
@FioletoweOczy Żenujące...
0
@PizzerMan Dzisiaj bardziej produktywnie, mimo że wciąż trochę mi się nie chce. Ale jutro piątek, piąteczek, piątunio to trochę będzie więcej oddechu. A u Ciebie jak zdrówko, lepiej chociaż trochę?
11
Odpadnięcie City z LM w tym momencie to będzie ultra kompromitacja, aż to jest szokujące co się stało z tym zespołem.
1
@Worny Chyba wszystko po trochu - Savinho moim zdaniem to taki trochę Dembele - skill jest, ale podejmuje idiotyczne decyzje i często w głupi sposób traci piłkę.
0
Przykro trochę patrzeć na to City. Z zespołu grającego najpiękniej i najlepiej na świecie stali się totalnie nieporadni i niechlujni.
0
No chyba jednak nie :v
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15236632#comment-15236632
1
Oby ten mecz był punktem zwrotnym w tym sezonie dla City.
7
Patrząc na te wszystkie drużyny w Europie, to naprawdę żadna drużyna nie robi takiego wrażenia jak Liverpool i Barcelona, nawet mimo różnych problemów Barcelony. Real wygrywa głównie dzięki większym doświadczeniu i indywidualnościom, ale ich gra to jest często bardzo ciężka do oglądania, tym bardziej że dostali bardzo po d*pie od właśnie Barcelony i też LFC był wyraźnie lepszy. O reszcie drużyn nie ma co wspominać, mimo że np. Inter wygląda solidnie.
Ciekawe jak będzie za parę miesięcy. Real nad każdym zespołem ma tę przewagę, że nawet grając beznadziejnie są w stanie dzięki ogromnemu szczęściu, błędom przeciwnika, cierpieniu i też dość często sędziom punktować i wygrywać.
Oby LFC i Barcelona wytrzymały, a w końcu w piłce klubowej wygra ten, który pod względem gry daje najwięcej radości.
4
@Popitek12 No chyba, że grają z Barceloną...
0
@Ojciec5tkidzieci Napisałem dlaczego go nie lubię wyżej. Za poglądy to mogę nie lubić np. Brauna, którego poglądy są skrajnie idiotyczne i niebezpieczne, ale nie po prostu osobę o "zwyczajnych" poglądach prawicowych.
Wojewódzkiego po prostu lubię słuchać, bo ma świetny słowotok - o czym też już kiedyś pisałem przy okazji Hejt Parku ze Stanowskim, gdzie Stanowski po raz pierwszy był bardzo cicho - co też o czymś świadczy. Ale Wojewódzkiego też krytykowałem np. za wywiad ze Szczęsnym.
Obie postacie mają bardzo wysokie ego, ale tylko jedna postać robi wokół siebie tak niepotrzebne zamieszanie w sprawach totalnie prostych i nośnych oraz tylko jedna osoba robi z wyborów prezydenckich swoje własne pole do atencji. Dlatego wyżej cenię Wojewódzkiego.
12
@Fenelon "Np. o Mentzena się nie boje, Konfederacja tylko zyska na tej kandydaturze - i bardzo dobrze."
Jakim cudem Mentzen ma zyskać na kandydaturze kolejnej, prawicowej persony? Właśnie to Mentzen może sporo stracić ze względu na to, że światopoglądowo wiele osób, którzy głosowaliby na Mentzena może zagłosować na Stanowskiego i mogą się te osoby wahać pomiędzy tą dwójką.
Btw znów mam wrażenie, że robicie to samo co przy parlamentarnych - staracie się na siłę widzieć pozytywy tam, gdzie nie ma żadnych podstaw. Oby znowu nie było tak kuriozalnej i śmiesznej porażki Konfederacji jak ponad rok temu, ale widzę, że klasycznie nic Was to nie nauczyło.
4
@Rastafarnianin Stanowski to dla mnie jedna z najbardziej antypatycznych postaci wśród celebrytów. Przeogromne ego wymieszane z wielką chęcią zrobienia atencji w tematach prostych i krzykliwych (Najman, Janoszek). Nigdy gościa jakoś nie lubiłem i mimo prób oglądania wielu Hejt Parków czy teraz Kanału Zero - postać Stanowskiego sprawia, że totalnie nie miałem ochoty oglądać czegoś co by mnie potencjalnie zainteresowało.
Im mniej Stanowskiego w życiu publicznym tym lepiej. Niestety rzeczywistość jest zgoła odwrotna, a ja po prostu staram się to wszystko jak najbardziej pomijać ¯\_(ツ)_/¯
0
@PizzerMan Zdrówka jak najwięcej w takim razie!
0
@PizzerMan Na spokojnie i trochę melancholijnie dzisiaj :P
A Tobie?
5
@Lionel_Messi10 Piękne, ale prostuję: to jest celebracja po bramce Erica Garcii na 4:4 :)
52
Kiedyś wychodząc z Żabki z hot-dogiem w łapie dostałem opiernicz od jakiejś randomowej babki z papierosem w ryju, że jem niezdrowe żarcie.
Dokładnie tak samo jak ta babka wyglądają kibice Realu pieprzący coś o sędziach.
37
No i zajebiście! Więcej odpoczynku w lutym co naprawdę będzie bardzo ważne.
twitter.com/BarcaTimes/status/1881825180680323111
1
Ponad 11 000 cules :o
5
Coś niesamowitego... brak słów, historyczny mecz.
0
4 minuty hahahaha
0
Hahaha, coś pięknego
1
Czuję jakbym oglądał jakiś standup
1
Przepiękny ten mecz