1

3

@Miszak Weź ogarnij tę spację między słowem, a znakiem, bo mnie to wk****a...

0

@barcelonaLM Morawiecki?

5

@Kgorecki2500 "nawet jak coś wiesz, że miało miejsce to dobrze jest znaleźć źródło które to potwierdza xd"

Piszesz o bitwie pod Empikiem? Spokojnie, to miało miejsce.
https://nonsa.pl/wiki/Bitwa_pod_Empikiem

1

@Roobo A dla mnie WOŚP i Owsiak TOP. Bez Owsiaka nie byłoby WOŚPu i odwrotnie. Za wiele pozytywnych chwil i decyzji, które ukształtowały takiego molocha jak WOŚP, który rok w rok pomaga jestem mu bardzo wdzięczny.

A to, że się angażuje politycznie w ostatnich latach? Normalnie również by mi to nie odpowiadało, ale po tym co robił PiS przez te 8 lat i jak wiele nienawiści zasiał do niego to ja się nie dziwie, że w ostatnich latach Owsiak stał się bardziej aktywny politycznie. Tym bardziej, że tak jak Owsiak również uważam, że PiS i tak skrajna światopoglądowa prawica jest ogromnym niebezpieczeństwem dla demokracji i nowoczesnego państwa.

3

Komentarz usunięty

15

@Miszak Eh, cóż... A ja się cieszę, że obie organizacje pomagają i Caritas w zasadzie też wspieram za pomocą np. kupna świec na święta ;)

@arasz1819 Dobro zawsze wygra i wygrywa co roku mimo różnego dziadostwa wokół, pamiętaj.

27

WOŚP zagra w tym roku w 24 krajach. Mają rozmach... a ja czuję wielką dumę i mam nadzieje, że i w tym roku społeczeństwo spisze się jak co roku :)

twitter.com/fundacjawosp/status/1867607092527333518

7

To jest coś pięknego jak mimo różnych problemów potrafimy bezlitośnie lać tego największego rywala, który wydaje się, że nie ma praktycznie żadnych problemów poza sportowych.

twitter.com/BarcaUniversal/status/1879913768295285136

1

@Jacob94 "Wielu ludzi przez całe życie nigdy nie dojdzie do tego punktu i stąd internet jest takim śmietniskiem."

Ważne gdzieś zdać sobie z tego sprawę i podążać w tym kierunku. Sam nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się dojść do takiego momentu, bo zbyt dużo rzeczy mnie triggeruje przez co bywam zbyt bezpośredni. Ale może za jakiś czas uda mi się zachować wiele opinii dla siebie i nie potęgować podziałów, których oczywiście i tak jest już masa.

1

@michal26 Myślę, że Real w końcu się trochę odkuje w graniu z nami i już nie będzie tak łatwo i przyjemnie, więc mimo wszystko nie kusiłbym losu. Ale na pewno w potencjalnym dwumeczu będziemy faworytem.

1

Fajny ten Real, taki nie za mocny

0

Co prychłem sprawdzając wynik Realu :vvv
Kolejna kompromitacja, niezależnie od tego czy awansują, czy nie.

5

Haha, ale wydrukowali :D

6

Ostatni raz tak słaby Real widziałem w niedzielę.

PS. Chociaż dla mnie Real od lat jest co najwyżej przeciętny. Nie pamiętam momentu, czy meczu, gdzie Real mnie zachwycił.

3

@Kgorecki2500 Polecam nadrobić zaległości, bo to legenda w świecie reżyserii.

13

Zmarł David Lynch :(
Absolutna legenda kina. Szkoda...

0

@tomek8756 Smutne...

0

@gumaz Każda...

1

@Foro Zdecydowanie, więc nie wiem jakie szanse miałoby to na Eurowizji, bo Eurowizja nigdy mnie nie interesowała, ale z drugiej strony jest to coś moim zdaniem nieco bardziej wyjątkowego i ambitnego.

4

@vangoor Nie no, @Kessie nie pojedzie bo ma nadgodziny

0

Ze wszystkich potencjalnych zespołów, które mogą reprezentować Polskę na Eurowizji znam tylko duet Sw@da x Niczos, który niedawno poznałem za sprawą utworu Trava Murava, czyli podlaskiej piosenki ludowej w afrobeatowej aranżacji:



Przyznam szczerze, że zespół wydaje mi się mega ciekawy, świetnie stara się łączyć polsko-wschodni, podlaski folklor z nowoczesnością wynikającą np. z afrobeatu, czy też gdzieniegdzie z dubstepu.

Poniżej wrzucam parę innych utworów oraz utwór "Lusterka", który potencjalnie ma walczyć na Eurowizji.

Sw@da x Niczos - Uzory Vyšyvat'


Sw@da x Maxim x Niczos - Bahato


Sw@da x Niczos - Lusterka (potencjalnie na Eurowizję)

1

Ajaj, bliziutko Pena. Spokojnie, jak kiedyś Mbappe będzie strzelać to ogarniesz.

2

Każdy Real powinno się co jakiś czas, profilaktycznie i dla zasady lać manitą.

2

Spalone miecz obosieczna :D

Ale kapitalna praca De Jonga - dwa sztosowe zagrania, minięcie 2 zawodników parę minut wcześniej i tutaj śliczna prawie asysta.

Jak krytykuję De Jonga tak tutaj muszę pochwalić. Oby częściej.

2

De Jong no co Ty wariacie

23

Ta Barcelona to niby taka dobra, ale gdyby im zabrać piłke to już nie

10

W sumie fajnie jak taki Janusz lat 60 i tym podobni odpalą sobie raz na rok "tom całom Barcelone", bo w TVP 1 i zobaczą TAKIE COŚ.

3

O shit, co pograli, aż mi drgnał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?