2

Jakoś nie wiem czemu, ale trochę się obawiam tego potencjalnego meczu z Realem. Bardzo mnie martwi ta nieskuteczność i więcej błędów w obronie niż w okresie ostatniego El Clasico. A Real to brutalnie może wykorzystać, szczególnie, że pewnie będą chcieli się odegrać za ostatnie upokorzenie.

Pozostaje mieć nadzieję, że w El Clasico będziemy maksymalnie skoncentrowani i pewni w tych elementach gry.

27

No elo! Nie ma przypadków, są tylko znaki!

twitter.com/BarcaTimes/status/1877097922736583110

3

Całkiem niesamowite, że mamy takie nagłówki w różnych mediach w Polsce. 2 Polaków w składzie Barcelony to coś co się fizjonomom nie śniło!

https://zapodaj.net/plik-TC3oEX19BN

1

@mekston Jasne, dlatego mimo obaw mam nadzieje, że będzie w tych aspektach znacznie lepiej w potencjalnym El Clasico.

7

Kolejna świetna sytuacja... Real takich błędów w skuteczności i defensywie nam nie wybaczy.

0

@Sewren122 I to jest właśnie najgorsze, a nie ten błąd.

7

Szkoda, że takiej powtórki nie było z wyimaginowanym spalonym Lewandowskiego...

5

Ale fart De Jonga. Nie zmienia to jednak faktu, że De Jong zachował się tragicznie nie tylko ze względu na błąd, ale też ze względu na reakcje na ten błąd. Wrak piłkarza, zdecydowanie pozbyć się jak najszybciej.

21

De Jong stracił i wy***ane, zero reakcji, machnął łapą i elo. Nienawidzę takiego podejscia...

2

De Jong przepiękna asysta, brawo!

2

Świetne wejście Martina jak na razie

4

O, ciekawe czy De Jongowi będzie się chciało dzisiaj grać

8

Słodko-gorzkie, że powinniśmy tutaj prowadzić z 4/5:0/1 już w 54 minucie. Słodkie, bo drużyna tworzy mnóstwo sytuacji z każdym rywalem, gorzkie, że tak wiele marnujemy.

0

I cyk, już na spokojnie można sobie pykać - oby tylko nie wprowadzić niepotrzebnego chaosu i mamy finał :)

0

Cudownie to przyjął - oby tam nie było spalonego

1

Jak dla mnie to murawa jest dzisiaj mocno zrąbana...

3

@Comentateiro Ktoś w 5 minucie pisał, że na bank przegramy, bo jesteśmy nieskuteczni :D

La Bamba podczas meczów to niesamowity rak.

1

Mocno średnia ta pierwsza połowa - pierwsze ok. 15 minut kapitalne, ale później to bardzo siadło przez wszechobecny chaos. Będzie suszarka od Flicka w przerwie. Zdecydowanie musimy strzelić na 2:0 i wprowadzić więcej spokoju.

11

o bogowie walka!

0

Ja mam wrażenie, że dzisiaj też murawa jest bardzo kiepska. Piłka nienaturalnie się odbija i jednej i drugiej drużynie czasem ciężko jest wyczuć odpowiednią siłę podania. A to jest duży wstyd dla Arabii, że murawa jest tak nieprzygotowana.

0

Bardzo dużo rzeczy naprawdę super funkcjonuje w tej drużynie, ale skuteczność i niepewna defensywa to coś co może się na nas bardzo boleśnie odbić w ewentualnym finale z Realem.

3

No nie wierzę, takie sytuacje to są j***ym obowiązkiem by wykorzystywać... Real miałby 10 bramek z tej sytuacji.

0

Śliczna akcja :)

1

@nitey Mocno w punkt.

4

Ale pustki na trybunach... po co grać w Hiszpanii, atmosfera nie jest ważna, ważniejszy hajs dla Tebasa.

0

@cules100pro A ja mam mu bardzo za złe, że równie zawsze trzeba czekać do ostatniej chwili zamiast zająć się czymś odpowiednio wcześniej i bardziej profesjonalnie.

1

To jest niesamowite jak Szwagry w tej całej swojej nieudolności praktycznie zawsze spadają na 4 łapy...

27

Czuję całkiem dużą ekscytację dzisiejszym meczem. Mam nadzieję, że drużyna nie zawiedzie (mecz z Atletico mimo porażki był dla mnie bardzo pozytywny), bo nawet takie trofeum jak Superpuchar Hiszpanii, tym bardziej po ewentualnym finale z Realem byłoby potężnym kopem pewności siebie na dalszą część sezonu.

Vamos!

2

@RafiVeB Ok, tak czy siak powodzenia ;)

2

@Rastafarnianin Bardzo lubię ten obraz, świetnie oddaje wieczorny klimat zimą + sentymentalny już kiosk ruchu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?