macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie Uuu, tajemnicza
1
@Popitek12 Czy ta Nikola jest z nami teraz na La Bambie?
0
@agaFCB Jak w końcu zapłaci 1/100 tych całych alimentów to inaczej będziesz mówić
10
@agaFCB U @Bocheno1
9
@Kessie Piękne chwile, gdy dziecko odkrywa coś co stanie się jego największą życiową pasją, czyli w tym przypadku alkohol.
5
@tomek8756 Bo chciał opchnąć @Kessie go, ale @July_6_BcN to mądra kobieta i dała zaporową cenę w postaci zapałek i paczki TOPów z Biedry.
2
@Eklerek Z jednej strony spoko, z drugiej w sumie i tak to co przesiedział w presezonie i na wakacjach powinien za takie coś przesiedzieć w czasie pełnego sezonu.
7
@MesQueUnClub96 On tam dostał jakieś zawieszenie? Bo przecież to powinno być zawieszenie na jakieś parę miesięcy...
1
@PizzerMan Tak, 4h snu, ale nie ma tragedii :D
0
@PizzerMan Rodzinnie dzisiaj, ale właśnie siadam do roboty, bo muszę oddać projekt do rana :/
2
@Encore Jeszcze jak!
1
@konrad1661 No, np. takiej @jowita
2
La Bamba po świętach:
twitter.com/AMAZlNGNATURE/status/1873124674713821627
0
@Herato Na oficjalnej stronie jest podane, że wychodzi na wersję S, więc prawdopodobnie będzie. Tym bardziej, że Rockstar akurat potrafi te gry optymalizować - RDR2 wciąż wygląda cudnie, a powstawał na PS4, gdzie działał dobrze.
2
@FcPortoFan1999 A może GTA VI w ogóle nie istnieje, a cały Rockstar zamiast pracować to ogląda wszystkie mecze FC Porto?
2
I cyk, trailer GTA VI osiągnął niezwykłe 230 milionów wyświetleń na YT. A po drugim trailerze ani widu, ani słychu jak na razie, a minął ponad rok...
0
@shinthps A z mojej perspektywy to w sumie komplement, że mam aż tak bogate słownictwo, tym bardziej, że sam tak nie uważam. Dziękuję :)
0
@shinthps Dlaczemu ja?
1
@Piana90000 A czy ziemia jest płaska?
3
@Kgorecki2500 Harry Potter i Wiedźmin Arnold
13
@marcin62 To jest dość złożony problem - z mojej perspektywy to wielu facetów jest niezwykle zdesperowanych przez m.in. rzeczywiste niskie poczucie własnej wartości (mimo, że próbują się kreować na bardzo pewnych siebie), a wiele kobiet to po prostu wykorzystuje. Dlatego kobieta 3/10 będzie miała znacznie łatwiejszą szansę na znalezienie faceta niż facet 3/10 na znalezienie kobiety. Kobiety w tym względzie mają nieporównywalnie łatwiej.
Pomijam już fakt tego, że wg. mnie również dość wiele osób jest po prostu mało interesujących charakterologicznie i to niezależnie od płci
10
@Criss18Barca Trzaskowski to powinien wziąć na luzie. Nawrocki to jest człowiek jak wygenerowany przez AI - bez jakiegokolwiek charakteru, wyrazu, niezwykle mdły. Duda jest przynajmniej memem...
1
@Piana90000 lol, to jest tak głupi komentarz, że tutaj nawet nie ma sensu jakoś bardziej sensownie i szczegółowo odpowiadać
2
@Sinirsey Ale to broda jego wujka, więc to wuja trzeba poprosić
2
@PizzerMan Poza tym, że nie ma czym oddychać, to jest spoko :P
2
@brd42 Właśnie wstawiłem tę mapę. Tak, to nie tylko nasz problem, ale na dłuższą metę lub najczęściej mam wrażenie, że wypadamy najgorzej w Europie. Ale chętnie zobaczyłbym statystyki - jak będę mieć chwilę, to poszukam.
@Ryoumen Co Ty mi tutaj... zima > lato i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym :P
1
@MesQueUnClub96 Tutaj masz bardziej szczegółową mapę:
https://aqicn.org/map/europe/pl/
A tutaj artykuł do doedukowania się:
https://polskialarmsmogowy.pl/smog/skad-sie-bierze-smog/
Już pierwszy fragment:
"Główną przyczyną zanieczyszczenia powietrza w Polsce jest „niska emisja”, czyli spaliny pochodzące z kotłów i pieców na paliwa stałe w gospodarstwach domowych. Sytuację dodatkowo pogarsza spalanie złej jakości węgla w urządzeniach nie spełniających żadnych norm emisji spalin. Szacuje się, że w kraju użytkowanych jest ok. 3 milionów takich „kopciuchów”."
1
@MesQueUnClub96 Nie musi, ale dałem dwa z głównych przykładów, które są b. dużym problemem u nas w kraju (palenie byle czym i bardzo stary, nieodpowiedni sprzęt).
PS. Poza tym bagatelizowanie tego problemu jest idiotyczne...
0
@MesQueUnClub96 Może po prostu tam ludzie są nieco mądrzejsi w tym względzie i nie palą byle g*wnem, poza tym mają inne, lepsze warunki cieplne niż wiele domostw w Polsce.
1
@MesQueUnClub96 No to jak najbardziej jest możliwe:
twitter.com/GregorMindset/status/1872778573356122588