macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
xDDDDDDDDDDDDDD
To jest niewiarygodne jaką mamy nieskuteczność
1
Lewy miesiąc temu spotkał się z Michniewiczem, innego wytłumaczenia nie ma.
0
Gdyby Real grał jak Barcelona to miałby dzisiaj z 10 goli i karnego za rękę piłkarza Atletico. Niby żart, ale każdy wie, że tak naprawdę to nie :)
4
No i jak tutaj ocenić ten zespół jak tutaj będzie 1:1. Praktycznie wszystko się zgadza, rywal długimi momentami nie istnieje i wygląda karykaturalnie na naszym tle, mamy mnóstwo sytuacji, wielką pasję, agresję i tak można wymieniać. Ale ta skuteczność...
3
Jak byśmy grali tylko z największymi drużynami świata to tryplet murowany. Co za drużyna w takich starciach!
10
Niesamowity jest ten pressing jak na razie, coś pięknego
1
Świetnie weszli w mecz, bardzo pozytywne pierwsze minuty
1
@KrychaFCB Przecież jedno drugiego nie wyklucza :vvv
Wciąż trzeba czekać na dalsze informacje.
1
@Eklerek A z tym się akurat zgodzę - dużo bardziej potrzebny nam był typowy skrzydłowy niż Olmo, którego i tak uważam za świetnego zawodnika, ale zdecydowanie bardziej potrzebowalibyśmy kogoś kto dzisiaj mógłby zrobić różnicę na pozycji Yamala...
@DiSBlaDE W sumie to czasem nie wiem czemu... tak już mam i staram się to zmienić.
0
@Eklerek A ja uważam, że zdrowa drużyna nie powinna się kierować ile kto kosztował tylko kto ma w danym momencie lepszą formę, kto bardziej pasuje do danego rywala oraz kto powinien odpocząć.
0
@Eklerek "totalnie zmarnowane 60 mln" pisząc w grudniu, w połowie sezonu na zawodnika, który gra swój pierwszy sezon i który nie zagrał we wszystkich meczach to uważasz, że jest ok?
4
@Eklerek Zaczynają się wybitne komentarze na La Bambie, a jeszcze 1h do meczu...
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie jest to obojętne i bardziej mnie interesuje dany wpis :)
3
Co śmiechłem :v
twitter.com/AntyKonfiarz/status/1870376114830377319
1
@TheNekro94 Co więcej: prawdopodobnie był sympatykiem partii AfD, która to ma wielu zwolenników wśród naszych sympatycznych Konfederatów i PiSowców.
A Zajączkowska robi fikołki.
twitter.com/marek_uss/status/1870405842169630884
0
@Kgorecki2500 Czy lepsza to się okaże po premierach jednej i drugiej, czyli gdzieś w 2027 :P
0
@Prorokk No oby było na odwrót ;)
2
Możliwe, że ktoś odkrył, że GTA VI dostanie drugi trailer 27-go grudnia o ile Rockstar nie stwierdzi, że ze względu na leak przesuwamy trailer na później. Ale wygląda to całkiem legitnie, bo podobna sprawa była z pierwszym trailerem. Czekamy!
twitter.com/utkarshsahu1804/status/1870519723940847892
1
@Prorokk A taki jeden biznesmen
1
@Prorokk Jak obstawiałeś mecze z Realem, Bayernem, Borussią czy Bilbao?
2
@Prorokk Lucek byłby z Ciebie dumny!
5
@A4ron "ja np nie rozumiem jak ludzie mogą pić samemu" - właśnie m.in. ze względów smakowych. W różnych trunkach można wyczuć wiele ciekawych nut i do tego nie potrzebujesz imprezy, w sumie wiele ciekawych nut i testowania różnych smaków w trunkach lepiej jest ogarniać samemu, bo jest większy spokój i większe wyczucie. Mnie to np. bardzo interesuje. Alkohol nie musi się kojarzyć tylko z tym co negatywne oraz z imprezami.
12
@Faro @Luciano99 opinia?
A ja lubię raz na jakiś czas napić się głównie wina, ale czasami jakiegoś innego alkoholu. Wiadomo, że trzeba mieć umiar jak we wszystkim, ale nie chciałbym z tego rezygnować, więc dopóki czuję się dobrze, to nie będę rezygnować. Poza tym fascynuje mnie odkrywanie różnych smaków i zapachów w winie, whisky, innym alkoholu czy jeszcze wcześniej w piwnym krafcie, który ograniczyłem w ostatnich latach, bo właśnie od jakiegoś czasu po piwach czuję się średnio - strasznie mnie wzdymają i czuję się bardzo "ciężki".
0
@DiSBlaDE Mafia 4 ma wyjść latem 2025, a to, że nie było info o GTA 6 i raczej już nie będzie do wczesnego 2025? Dziwna sprawa, więc albo Rockstar przemodelował swój marketing, albo mają już świadomość, że gra wypadnie na 2026. Ciężko stwierdzić, ale jakoś tli mi się nadzieja, że to będzie 2025.
1
@PizzerMan Intensywnie przed świętami, ale przyjemnie. Zdrówka ziomuś!
0
@tadzik447 Ładne te bluzy!
twitter.com/Reckope/status/1869792739929489439
3
@Lionel_Messi10 AI w ujjj i szczerze mówiąc średnio mi się to podoba, ale jakiś easter egg w GTA VI nawiązujący do Leo to by super siadł. Mam nadzieje, że w realnej grze będzie coś w tym stylu :)
1
@John_Doe Niesamowite jak Ty jesteś przesiąknięty niechęcią, zawiścią i złością do wielu inności. Zupełnie nie zrozumiałeś to co mam do przekazania, aż jestem w szoku. Ale mniejsza. Ostatnio napisałem jakiś durny komentarz o Disco Polo, gdzie napisałem tylko i wyłącznie swoje własne zdanie bez jakichkolwiek pstryczków w nos, przecież nie jestem żadną wyrocznią, a Ty się tak spłakałeś tak, że Ci usunęli komentarz. Czasem najbardziej nas boli to w opinii innych ludzi to co realnie, głęboko uważamy sami o sobie ;)
Oby, daj Boże, do mnie nigdy takie coś nie dotarło i żebym był otwarty i uśmiechnięty na innych!
Słodkich snów Dżon :)
Edit: Mea culpa, to był @ObiwanKenobi w kwestii komentarza do Disco Polo, więc przepraszam. Jakoś dziwnie mi się kojarzycie ze sobą :)
Nie będę usuwać tej części wypowiedzi, bo byłoby to nie fair, ale ostatnie zdanie zostaje, bo jest jak dla mnie bardzo prawdziwe w obydwu Waszych przypadkach.
10
Ale przepiękny QA od Tomasza Ćwiąkały:
1. Gdyby miał do końca życia oglądać mecze jednej drużyny z Ekstraklasy i jednej drużyny z zagranicy, to byłaby to Wisła Kraków oraz zespół, dla którego styl gry i DNA jest super ważne i "jaki to może jest zespół?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Było również pytanie odnośnie dużej ilości czasu poświęconego Realowi i Barcelonie w mediach i tam powiedział, że gdyby miał powiedzieć jaki zespół ma najwięcej kibiców wśród dziennikarzy w Polsce (spośród Realu i Barcelony) to byłby to ZDECYDOWANIE Real, a więc wszelkie nasze podejrzenia względem m.in. Eleven prawdopodobnie mają jakieś odzwierciedlenie. Powiedział też, że nie dostrzega faworyzowania... ale wiadomo jak może być.
Ogólnie polecam całe QA, fajnie się tego słucha, mimo że czasem bije jakaś taka dziwna kurtuazja względem siebie. Ale i tak bardzo na plus.
1
@Commando Dzięki!