2

@Wasacz_ To na uro se ogarnę, na spokojnie
@ali3gator Czyli pasuje do mnie mentalnie, git!

4

I cyk Hogwarts Legacy kupione. Fajna promka na Epicu i na Steamie - tylko 67 zł.

4

@barcelonaLM Obyśmy się nie rozczarowali, ale póki co to aktualny rząd zrobił w rok nieporównywalnie więcej w tym temacie niż PiS przez 8 lat.

0

@tomek8756 W punkt!

11

@Marian_Pazdzioch W przypadku Tuska to lepiej patrzeć na czyny, a nie to co gada. Bo będzie robił pewnie zupełnie inaczej niż gada. Wcale się nie zdziwię, jak on jeszcze np. ogarnie to CPK do końca.

2

W tym momencie Laporta zamienił się w Alexa

twitter.com/AnabellaMarvy/status/1871116479506301264

1

@Kgorecki2500 Dzięki bardzo!

4

@barcelonaLM @Popitek12 chyba zgoda nie?

1

@Kgorecki2500 Wstawisz link? Chętnie też zobaczę.

5

-> sprzedawaj tragiczne jedzenie za absurdalne ceny
-> przyznaj, że w sumie faktycznie było to tragiczne, ale tylko wtedy, poza tym jest git
-> spłacz się w mediach, że przyszła rozpoznawalna osoba i wytknęła ten cały absurd

O ile uwielbiam klimat tych świąt to jarmarki mnie zawsze niesamowicie irytowały, właśnie przez ten idiotyzm wynikający z kiepskiej jakości i przegiętych do granic możliwości cen. Totalnie nie rozumiem ludzi kupujących tam jedzenie (grzaniec jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale i tak cena jest zwykle przegięta, a grzaniec pewnie często zdarza się jakiś z Biedry).

twitter.com/Venek__/status/1870817833640513653

0

@RaptusS Fakt, coś w tym też jest.

6

@Azazel_Pazuzu Tak jak w przypadku meczu z Atletico - krytyka należy się głównie kończeniu akcji. Tylko i aż. Wszystko inne działa świetnie i na to też warto zwracać uwagę, bo to zdecydowanie powinno nastrajać optymistycznie na przyszłość i niedużą i długofalową.

8

Również uważam, że Footroll totalnie przesadza w swoim fatalizmie i krytyce. Nie pierwszy i nie ostatni czas, niestety. Paradoksalnie nawet Ćwiąkała dużo bardziej chwalił Barcelonę niż jej kibic. Bo mimo porażki / porażek - zdecydowanie jest za co.

twitter.com/ZgredUnited/status/1870938514159726881

0

@Luciano99 To błąd

1

@kryhaa Niedługo, parę miesięcy. Ale zrobiłem bardzo duży research i w niektórych aspektach (zdjęcia nocne i szczegółowość zdjęć na przybliżeniach) prześcigał nawet iPhone'a i jest bardzo polecanym smartfonem - polecam obejrzeć różne materiały i recenzje.

0

@Encore No na pewno :D

5

@Adran360 Gdyby taka sama sytuacja była w Barcelonie to również wywalczył by karnego, ale dla przeciwników. Czasem mam wrażenie, że w Barcelonie to limit pecha musi być co roku absurdalnie wysoki.

2

@kryhaa Teraz w takiej cenie chyba można dorwać Samsung Galaxy S23 - mam i jestem bardzo zadowolony, świetny telefon o idealnym dla mnie rozmiarze, bo już te wersje Ultra etc. są dla mnie trochę za duże.

0

@MesQueUnClub96 Fani na La Bambie:
Dodi Lukebakio 1
Mbappe 0
Vinicius 0

2

@Balboa901 Możliwe, że masz na myśli te wszystkie Romy, LFC i inne - fakt, ale to jednak było nieco co innego. Teraz w tej Barcelonie prawie wszystko się zgadza. Prawie, bo nie zgadza się właśnie ta absurdalnie słaba skuteczność, więc jakie wnioski wyciągnąć po takim meczu poza czystym faktem bycia skuteczniejszym? Tego w zasadzie tylko brakuje. Oczywiście można mówić o nie popełnianiu błędów w obronie, ale jeden czy dwa błędy w defensywie nie mogą przesądzić o przegranej grając takie mecze jak z Leganes czy Atletico...

Nie wiem, ale na treningach to chyba muszą po prostu więcej czasu poświęcać na wykańczanie akcji i tyle, bo wszystko inne się zgadza. A jak to nie pomoże, to jakimś cudem pomyśleć o zmianach personalnych w okienkach transferowych, bo jest to ogromna szkoda, że tak cudna gra jest niweczona przez takie marnowanie sytuacji.

@LOPEZ16 Własnie do Lewego i Raphinii mam największe pretensje, ale Raphinia wyszedł i uderzył się w pierś co spowodowało duży szacunek - widać, że mu ogromnie zależy. A Lewy? Uśmieszek, jak nie możesz wygrać to chociaż zremisuj, a w sumie to woli barszczyk z uszkami. Bardzo mnie zirytowały te reakcje, mimo że wielokrotnie bronię Lewego.

6

"Barcelona rozegrała BARDZO DOBRY mecz. Ale mecz niedorzeczny."
Ćwiąkała o meczu z Atletico. Chyba to jest najlepsze podsumowanie, bo w głowie się nie mieści, że tak w wielu aspektach świetne mecze jak z Leganes czy Atletico przegraliśmy.

Co więcej: dla mnie to jest idealny dowód na to, że ktoś kto jest po prostu dużo lepszy piłkarsko w piłce nie zawsze wygrywa. Taka po prostu jest piłka, czasami niedorzeczna i absurdalna.

1

@Messibestplayerintheworld Zdecydowanie powinniśmy szukać "9" latem, bo Lewy nawet jak zostanie na następny sezon to i tak wieku nie oszuka, więc dobrze byłoby już kogoś szukać. Ale patrząc na problemy z rejestracją etc. to uważam, że dopiero za 2 lata kogoś realnego będziemy szukać, a teraz korzystać z np. Pau Victora i kombinować z Ferranem na "9"...

2

To co się dzieje ostatnio z Barceloną to najlepszy dowód na to jak futbol bywa absurdalny, niezrozumiały i przewrotny. Za to go kochamy... i nienawidzimy, jak teraz.

twitter.com/meizdi/status/1870590674174902634

0

@Traba727 Nie do końca się zgodzę, bo moim zdaniem w przeszłości były drużyny (głównie Barcelona, ale też właśnie Bayern Flicka), które na bardzo dużej intensywności i z absurdalnie wysuniętą linią obrony wygrywały wszystko w danym sezonie.

I szczerze mówiąc nie chciałbym by się to zmieniało, bo daje mi to bardzo dużą frajdę, nawet jeśli są takie mecze jak dzisiaj. Ale wciąż mocno wierzę w ten projekt i to podejście do piłki, nawet jeśli ten sezon zakończy się z zerowym dorobkiem pucharowym. Natomiast gdy zawodnicy będą starsi i bardziej doświadczeni, to może totalnie już nie być mocnych na taką drużynę przez 3/4 sezonu co już pokazaliśmy w tym sezonie.

1

@jacobFCB Po pierwszym myślniku przestałem czytać. Pena nam wybronił setkę dzisiaj przy 1:1, ale wiadomo że trzeba się dopieprzyć dla zasady.

13

To jest bardzo ciężki mecz do oceny, bo jest przegrana, jest wyrwanie sobie zwycięstwa w ostatniej minucie, ale po raz pierwszy od bardzo dawna ta drużyna daje olbrzymią radość w czystym graniu w piłkę, tworzy mnóstwo sytuacji i potrafi zdominować każdego rywala na świecie.

Nie wiem, może to kwestia doświadczenia o której mówił Szczęsny w wywiadzie, może to kwestia braku dobrych zmienników... a może jedno i drugie.

Natomiast napiszę jedno: może nie wygramy w tym sezonie nic i skończymy znowu za plecami Realu, ale ta drużyna jest właśnie taką jaką chcę oglądać pod względem stylu, gry i wielu elementów taktyczno-piłkarskiego rzemiosła i jeśli tak dalej pójdzie uwzględniając wszystkie wzloty i upadki - ta drużyna z Flickiem będzie jedną z najbardziej topowych drużyn na świecie przez sporo dłuższy czas, a nie tylko przez 2 miesiące. Skuteczność wynikająca z zimnej krwi pod bramką przeciwnika prędzej czy później przyjdzie.

Cierpliwości, bo moim zdaniem zmierzamy w bardzo dobrym kierunku, mimo wszystko.

4

Posiadanie piłki 62% - 38%
Sytuacje bramkowe 19 - 5
Strzały 13(7) - 5(4)
xG (!) 2.53 - 0.26

Tak jak z Leganes - sami jesteśmy sobie winni, bo do decydującego momentu strzału na bramkę rywala jesteśmy zajebiści, ale tak żenującą skutecznością nie da się wygrywać trofeów, szczególnie mistrzostwa. Nie wiem o co chodzi i ciężko jest to nawet jakoś skomentować, bo to jest jakiś absurd, że grając tak dobrze można przegrać w tak śmieszny i absurdalny sposób...

0

Niesamowite, po prostu niesamowite. Brak mi słów.

3

Komentarz usunięty

2

@RobsonPL Z Laminem był taki sam mecz z Leganes i go przegraliśmy mimo kapitalnej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?