macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Byłem zmuszony dzisiaj wyjść na zewnątrz i autentycznie czuję jak ciężej mi się oddycha, boli mnie głowa i ogólne samopoczucie znacznie spadło w porównaniu do poprzednich dni. To jest dramat, na tle całej Europy to jest co roku kompromitacja...
twitter.com/Piechocinski/status/1872729416935383192
6
@aleksander7 podaj maila to Ci wyślę trochę
7
@Kgorecki2500 I karny dla Realu Madryt!
1
@Kgorecki2500 Control był co najmniej 2x za darmo na Epicu do ogarnięcia, więc ja już to miałem :)
2
@fart Dla mnie wszystkie sezony z Michaelem to są sztosy niesamowite. Później jest dobrze, ale znacznie gorzej w porównaniu do sezonów ze Scottem. IMO wprowadzili wiele niepotrzebnych wątków, komplikacji i parę bardzo irytujących postaci, które nic nie wnosiły. Następne sezony trzymał głównie Dwight.
11
Hot Wheels: Unleashed do zgarnięcia za darmo na Epicu, a więc uczciwa cena.
twitter.com/GryKZWP/status/1872568220848382348
3
@Astad
1. Misja z Baronem
2. Aard
3. Klucznik z dodatku
1
@DLFCB Trzymaj się i oby 2025 był dla Ciebie znacznie lepszy!
4
Jedzcie, bo się zmarnuje
1
@Kgorecki2500 Nawzajem!
1
@July_6_BcN Przede wszystkim zwykła nie wytrzymała obciążenia i podobno ekran wywala komunikat "poza skalą".
Natomiast nie ma co się dziwić - wszystkie 12 potraw będzie tylko dla niej.
5
@Sulimo Podobno @Luciano99 ze względu na święta wymienił wagę @jowita na taką z rzeźni.
2
@Sulimo Może, ale dla mnie samo pójście na jeden dzień do jakiejś roboty jako polityk jest już samo w sobie dość żenujące. Z wielu względów - żeby dobrze wykonywać jakąś pracę, "nawet" na kasie w Biedronce to musisz przejść jakieś szkolenie, pouczyć się chociażby parę dni etc. Jest to nic innego jak zupełnie niepotrzebny pokaz...
8
@Kgorecki2500 Ładniutka!
@Kessie Poskładaj sobie teraz :D
6
@tomek8756 To nasze prezenty dla innych w rodzinie, czyli jakieś tam Lego, pościel i coś innego, ale nie pamiętam już co :D
Dzięki!
10
No to jeszcze raz: wesołych wszystkim!
Pochwalcie się w odpowiedziach choinkami jak chcecie :)
https://zapodaj.net/plik-Ij8BnttOc5
5
@tomek8756 Xavi był jaki był...
6
Ale z tym Szczęsnym to dajcie spokój...
18
Wesołych Świat wszystkim i żeby ten głupi Real upadł i sobie głupi ryj rozwalił!
3
@Encore Może Enkor... ogólnie rynek napastników jest dla mnie dziwny. Nawet biorąc pod uwagę Haalanda, który mimo ostatniego kryzysu sporo przecież strzela, to i tak on marnuje mnóstwo sytuacji - trochę podobnie jak Lewandowski u nas. Nie wiem jak jest z innymi napastnikami, bo bycie zawodnikiem w X klubie, a bycie zawodnikiem w Barcelonie to zupełnie inna presja i inne podejście do piłki, gdzie mnóstwo potencjalnie świetnych napastników by się nie sprawdziło.
Ciekawe co Szwagry ugotują latem, lub za parę lat. Ale jedno jest pewne - Lewego już niedługo będzie trzeba zastąpić kimś innym, wieku nie oszukasz.
7
@kanver_ Chętnie oznaczyłbym Alexa, ale @wpwelement znowu się wk****i i usunie mi komentarz, więc wolę nie :/
7
@Marian_Pazdzioch Dzięki mendo, wzajemnie!
4
Bardzo dobra rozmowa w podcaście Wojewódzki & Kędzierski z Adamem Woronowiczem, polecam!
5
@comtedurgell Dokładnie, polecam również rozmowy o LGBT lub o covidzie, powinny równie dobrze sprawdzić się w rozluźnieniu atmosfery i nadaniu jej zdrowego tonu.
3
@Bartas7VeB Najpierw zapytaj się jaki jest jego aktualny zestaw wartości
0
@FcPortoFan1999 wstańcie pasterze...
23
śrut nocnej ciszy...
2
@Aragorn33 Co zaorałeś gościa :v
Wesołych!
1
@Wasacz_ Niestety jeszcze nie grałem, ogram pewnie dopiero za parę miesięcy :)
0
@PizzerMan Dość intensywnie jak zwykle ostatnio, ale za to z dobrym humorem! Zdrówka i wesołych mordo!