11

Byłem zmuszony dzisiaj wyjść na zewnątrz i autentycznie czuję jak ciężej mi się oddycha, boli mnie głowa i ogólne samopoczucie znacznie spadło w porównaniu do poprzednich dni. To jest dramat, na tle całej Europy to jest co roku kompromitacja...

twitter.com/Piechocinski/status/1872729416935383192

6

@aleksander7 podaj maila to Ci wyślę trochę

7

@Kgorecki2500 I karny dla Realu Madryt!

1

@Kgorecki2500 Control był co najmniej 2x za darmo na Epicu do ogarnięcia, więc ja już to miałem :)

2

@fart Dla mnie wszystkie sezony z Michaelem to są sztosy niesamowite. Później jest dobrze, ale znacznie gorzej w porównaniu do sezonów ze Scottem. IMO wprowadzili wiele niepotrzebnych wątków, komplikacji i parę bardzo irytujących postaci, które nic nie wnosiły. Następne sezony trzymał głównie Dwight.

11

Hot Wheels: Unleashed do zgarnięcia za darmo na Epicu, a więc uczciwa cena.

twitter.com/GryKZWP/status/1872568220848382348

3

@Astad
1. Misja z Baronem
2. Aard
3. Klucznik z dodatku

1

@DLFCB Trzymaj się i oby 2025 był dla Ciebie znacznie lepszy!

4

Jedzcie, bo się zmarnuje

1

@Kgorecki2500 Nawzajem!

1

@July_6_BcN Przede wszystkim zwykła nie wytrzymała obciążenia i podobno ekran wywala komunikat "poza skalą".

Natomiast nie ma co się dziwić - wszystkie 12 potraw będzie tylko dla niej.

5

@Sulimo Podobno @Luciano99 ze względu na święta wymienił wagę @jowita na taką z rzeźni.

2

@Sulimo Może, ale dla mnie samo pójście na jeden dzień do jakiejś roboty jako polityk jest już samo w sobie dość żenujące. Z wielu względów - żeby dobrze wykonywać jakąś pracę, "nawet" na kasie w Biedronce to musisz przejść jakieś szkolenie, pouczyć się chociażby parę dni etc. Jest to nic innego jak zupełnie niepotrzebny pokaz...

8

@Kgorecki2500 Ładniutka!
@Kessie Poskładaj sobie teraz :D

6

@tomek8756 To nasze prezenty dla innych w rodzinie, czyli jakieś tam Lego, pościel i coś innego, ale nie pamiętam już co :D

Dzięki!

10

No to jeszcze raz: wesołych wszystkim!
Pochwalcie się w odpowiedziach choinkami jak chcecie :)

https://zapodaj.net/plik-Ij8BnttOc5

5

@tomek8756 Xavi był jaki był...

6

Ale z tym Szczęsnym to dajcie spokój...

18

Wesołych Świat wszystkim i żeby ten głupi Real upadł i sobie głupi ryj rozwalił!

3

@Encore Może Enkor... ogólnie rynek napastników jest dla mnie dziwny. Nawet biorąc pod uwagę Haalanda, który mimo ostatniego kryzysu sporo przecież strzela, to i tak on marnuje mnóstwo sytuacji - trochę podobnie jak Lewandowski u nas. Nie wiem jak jest z innymi napastnikami, bo bycie zawodnikiem w X klubie, a bycie zawodnikiem w Barcelonie to zupełnie inna presja i inne podejście do piłki, gdzie mnóstwo potencjalnie świetnych napastników by się nie sprawdziło.

Ciekawe co Szwagry ugotują latem, lub za parę lat. Ale jedno jest pewne - Lewego już niedługo będzie trzeba zastąpić kimś innym, wieku nie oszukasz.

7

@kanver_ Chętnie oznaczyłbym Alexa, ale @wpwelement znowu się wk****i i usunie mi komentarz, więc wolę nie :/

7

@Marian_Pazdzioch Dzięki mendo, wzajemnie!

4

Bardzo dobra rozmowa w podcaście Wojewódzki & Kędzierski z Adamem Woronowiczem, polecam!


5

@comtedurgell Dokładnie, polecam również rozmowy o LGBT lub o covidzie, powinny równie dobrze sprawdzić się w rozluźnieniu atmosfery i nadaniu jej zdrowego tonu.

3

@Bartas7VeB Najpierw zapytaj się jaki jest jego aktualny zestaw wartości

0

@FcPortoFan1999 wstańcie pasterze...

23

śrut nocnej ciszy...

2

@Aragorn33 Co zaorałeś gościa :v
Wesołych!

1

@Wasacz_ Niestety jeszcze nie grałem, ogram pewnie dopiero za parę miesięcy :)

0

@PizzerMan Dość intensywnie jak zwykle ostatnio, ale za to z dobrym humorem! Zdrówka i wesołych mordo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?