3

@barcelonaLM @Comentateiro to czasy Twej młodości, jak było naprawdę?

7

Jak ściągał kurtkę to myślałem, że chce mu przyp***ć :D

twitter.com/BarcaTimes/status/1875667638657151414

5

@tomek8756 Jeśli mamy na myśli rodzinę patologiczną to wszystko się zgadza

23

No i widzisz Hansi, jednak można bramkarza zmienić w trakcie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@jacobFCB O, też fajne, nie znałem

1

@Sulimo Ewidentnie hasał źrebaka

0

Uuu chyba jechanie na ręcznym było u Gaviego

6

De Jong ze swoją motywacją do gry to spokojnie już mógłby grać w jakiejś Arabii. Talent moim zdaniem zdecydowanie ma, ale mam wrażenie, że jego charakter jest niesamowicie mdły i totalnie bez wyrazu co mnie niezwykle irytuje.

1

@Alan_fcbfan Czy ja wiem, murawa tutaj ma bardzo duże znaczenie. Mnie wystarczy, że w ogromnej liczbie meczów z największymi rywalami nie mamy problemu czy w powietrzu czy na ziemi stwarzać sytuacji.

0

Ładnie pograli i w sumie prosty, ale mądry pomysł na grę na tej murawie - w stylu Realu Zidane'a, czyli jak najwięcej wrzut, a coś tam odbije się od łba i wpadnie.

0

Czekam na przyśpiewkę o Olmo i kamerkę na Laportę
PS. Przeraża mnie jak De Jong jest mdły...

10

Ten Szczęsny to coś jak na razie niewidoczny...

3

Szwagry uśmiechnięte, jest dobrze, widać optymizm, następne godziny będą kluczowe

1

@MesQueUnClub96 Chomiki posiadają 16 zębów, z których 4 to siekacze, 2 to kły, a 10 to zęby trzonowe. Siekacze chomika rosną przez całe jego życie, ponieważ szybko się zużywają podczas gryzienia pokarmu i drapania. Kły służą głównie jako narzędzia do obrony i rozdarcia pokarmu, a zęby trzonowe są odpowiedzialne za mielenie i kruszenie jedzenia w jamie ustnej. Ważne jest, aby dietę chomika dostosować do jego potrzeb pokarmowych, ponieważ źle dobrane jedzenie może prowadzić do chorób zębów i jamy ustnej. Oprócz diety warto też zapewnić chomikowi odpowiednią pielęgnację zębów, na przykład poprzez dostarczanie mu materiałów do przegryzania, takich jak odpowiednie gałęzie czy kamienie, które pomagają w naturalnym ścieraniu zębów. Bardzo fajnym rozwiązaniem są tunele dla małych zwierząt, które najczęściej robi się tak, by były jadalne dla chomików.

1

@okiemtypera_lucaxx95 W internecie możemy znaleźć od groma filmików, gdzie chomiki biegają w zamkniętych kulach. Istnieje stereotyp, że gryzoń ma szansę w takiej kuli się wybiegać. Nic bardziej mylnego, ponieważ kiedy my świetnie się bawimy, oglądając, jak nasz pupil szaleje, to on w tym momencie przeżywa największą traumę w swoim życiu.

Skąd w takim razie tyle energii w takim małym zwierzątku kiedy wsadzi się go do kuli? Tutaj warto poruszyć dwa aspekty. Po pierwsze, kule są zwykle plastikowe z niewielkimi dziurkami, więc cyrkulacja powietrza w takiej kuli jest znikoma. Chomik ma wtedy trudności z oddychaniem, więc zaczyna wpadać w panikę. I tutaj przechodzimy do drugiej kwestii, czyli napędzenie strachem. Chomik biega, bo się boi. Jak na ironię, stara się wydostać. Poprzez stres, jaki dostarcza chomikowi plastikowa kula, zwierze może nawet paść na zawał. Jeżeli nie odejdzie ze stresu w samej kuli, to poza nią wiele czasu mu nie pozostanie. Na pewno później będzie borykać się z problemami sercowymi oraz nerwowymi.

50

@okiemtypera_lucaxx95 Może i nie potrafisz trollować, ale za to również nie potrafisz być śmieszny.

0

Ale bym se obejrzał taką Barcelonę z Olmo

2

Haaaalaaaaand i cyk 2:0, ładna akcja btw

5

Świetny obraz, kapitalne światło. @Rastafarnianin

twitter.com/polmastersofart/status/1875195425554059767

0

@Derean Zajebista informacja. Ci wszyscy pseudodziennikarze katalońscy i Szwagry są siebie warci - nieprofesjonalizm, prymitywne emocje, kłamstwa i robienie burzy tam gdzie jej nie ma.

5

To są Szwagry, Szwagry...

3

Historyczna kompromitacja. Myślałem, że sytuacji z Xavim nic nie przebije, ale jednak nie doceniłem możliwości Szwagrów. Brawo k***a...

Wam kury szczać prowadzić, a nie klub prowadzić!

PS. Cholernie współczuję Olmo i Pau...

0

@ViscaelBarca2007 Dlatego też dobrze się to łączy z teorią Ćwiąkały, że Laporta jest świetnym prezesem na złote czasy klubu, a nie na takie jak teraz.

0

Ogólnie jednym z największych błędów Laporty za tej kadencji było pozbywanie się wartościowych i profesjonalnych ludzi typu Alemany czy Reverter. Jeszcze przed wyborami parę ładnych lat temu pisałem, że jedną z największych zalet Laporty są znajomości i umiejętność ogarnięcia wokół siebie wielu świetnych specjalistów i pierwszy rok/2 lata były na to świetnym dowodem. Ale później co się odpieprzyło to nie wie nikt... Laporta totalnie się pogubił, albo za bardzo uwierzył w swoje ego. Albo jedno i drugie.

2

Komentarz usunięty

0

@Gaucho Jemu odwaliło już gdzieś w dzieciństwie, bo to nie ma możliwości by ktoś był tak irytujący "nagle".

1

@Aragorn33 Może... ale ciężko stwierdzić. Mam wrażenie, że teraz przydałby się ktoś taki jak Font (wyłączając jego uwielbienie dla Xaviego), czyli ktoś z mniejszą charyzmą, ale z bardziej uporządkowanym planem. Ale też w sumie Font to jedna wielka niewiadoma... więc nie mam pojęcia kto byłby teoretycznie najlepszą opcją za Laportę.

1

Szczerze mówiąc to w kontekście stricte Laporty i zarządu już mam totalnie gdzieś czy będzie rejestracja, czy powrót do 1:1. Oczywiście ogólnie lepiej żeby to się wydarzyło nawet na takich warunkach, ale jeśli chodzi o zarząd w tym Laportę to z dużego zwolennika Laporty stałem się stopniowo jego przeciwnikiem. Mnóstwo kompromitacji, działania na emocjach (Xavi), działania na ostatnią chwilę i ciągłe wystawianie klubu na pośmiewisko. Jeden wielki wstyd. Za dużo Joan, stanowczo za dużo.

5

@Encore @Bocheno1 gdzie jest @agaFCB ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?