macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To powinno być bardzo spokojne i pewne zwycięstwo.
5
Aj prawie Bartra
2
@Encore No a jak!
5
@Encore Sabalenka nie wybacza błędów tak jak @agaFCB nie wybacza błędów @Bocheno1 . Nie ma przypadków, są tylko znaki.
0
@KrwawiaceoczyVEB @ViscaelBarca2007 @Drozdu7 Cóż mogę powiedzieć, ze wszystkich języków świata wybraliście język faktów.
0
@FCB_dimiC no wiadomo
32
Ale to podanie Kounde i wykończenie Raphinii to jedna z najładniejszych i najbardziej precyzyjnych, szybkich akcji jakie widziałem w ostatnich latach. Niesamowite podanie i niesamowite wykończenie.
Ależ mamy drużynę. Oni naprawdę są zdolni do wielkich rzeczy w tym sezonie, nawet mimo braków w składzie, czy mimo braku odpowiedniego doświadczenia. Byle tylko zdrówko było!
1
@4drian0 @marcin62 ta krótka prezentacja czysto z gry to jedynie 10 sekund na sam koniec zwiastuna filmowego i jest tutaj:
4
@Aragorn33 Cudownie się ostatnio ogląda te kompromitacje Stanowskiego, Muska, czy Trumpa. W końcu ludzie powoli zaczynają dostrzegać jak cwane i antypatyczne są to osoby.
1
@YeastMoss ¯\_(ツ)_/¯
15% tych zwrotów ląduje u mnie, pamiętaj
1
@escarabajo Zgadzam się, dlatego dodałem, dzięki!
0
@escarabajo O tym:
1
Po raz pierwszy usłyszałem ten utwór na 125 lecie klubu, wcześniej jakoś pominąłem i widziałem tutaj sporo krytyki ws. tego utworu, a dla mnie szczerze mówiąc jest całkiem niezły. Dość minimalistyczny muzycznie, wokal prosty, wpadający w ucho i dumny w połączeniu ze słowami.
4
@MOLESTA Ty to podobnie jak w Premiership, że możesz przegrać 7:0 w jednym meczu, a w drugim jak jest 1:1 to są karne
2
@karci0 Bo pewnie bardziej się liczą mecze, gdzie X drużyna strzeliła więcej bramek, czyli 4:1 > 3:0
2
@VegetaPolska "A to one dają najwięcej radości."
I tak i nie. Gdybyśmy wygrali 1:0 z Mallorcą w finale i zdobyli ten Superpuchar, to radość na pewno byłaby znacznie mniejsza.
9
Najwyższe zwycięstwa w El Clasico w XXI wieku wg. Transfermarkt:
1. Barcelona - Real 5:0, La Liga, sezon 2010/2011
2. Real - Barcelona 2:6, La Liga, sezon 2008/2009
3. Barcelona - Real 5:1, La Liga, sezon 2018/2019
4. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2024/2025
5. Barcelona - Real Madryt 0:4, Copa Del Rey, sezon 2022/2023
6. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2021/2022
7. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2015/2016
8. Real - Barcelona 2:5, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2024/2025
9. Real - Barcelona 4:1, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2023/2024
10. Real - Barcelona 4:1, La Liga, sezon 2007/2008
Na 7 najwyższych zwycięstw "bankruta z dzieciakami" przypadają tylko 3 takie zwycięstwa "najidealniejszego tworu klubowego". Nie mówiąc już o samym stylu gry, który na tle Barcelony jest stylem rodem z wczesnych lat XX wieku. Ależ wstyd.
Szkoda tej czerwonej kartki Szczęsnego, bo mam wrażenie, że wczoraj mógłby być naprawdę HISTORYCZNY wp****ol na tej piłkarskiej wydmuszce co w tym zestawieniu znalazłoby się na pierwszym miejscu.
"Barcelona jest wielka." - Tomasz Ćwiąkała
6
@jacobFCB Człowiek o bardzo niebezpiecznych i tragicznych poglądach, ale jak się go traktuje jak Grzegorza Brauna, czyli jako mem i maskotkę, to jest bardzo śmiesznie :)
6
@esem91 Po pandemii to wszyscy, ale spora część niestety po Zawodówce Medycznej im. Jerzego Zięby.
A tak na serio - @YeastMoss
16
Co prychłem :v
twitter.com/PanKaligula/status/1878539297235632330
1
@MesQueUnClub96 Póki co stawiałbym na Raphinię. Drugi Yamal, trzeci Lewy.
6
@MesQueUnClub96 Tak.
0
@Faro To po prostu Barcelona jest znacznie lepsza niż tamta Barcelona.
43
"A teraz powtarzaj, Pan Raphinia jest debeściak i jego Barcelona też"
twitter.com/BarcaTimes/status/1878576488246641088
53
Pamiętajcie jaki mamy rok od 12 dni
twitter.com/BarcaTimes/status/1878556754071482457
49
Ci co zapodali :D
twitter.com/atletienglish/status/1878549172728574217
0
@D10SLEO Chociaż z drugiej strony lubi czasem uszczypnąć jakimś komentarzem etc.
23
PRZEPIĘKNE widoki (chocia do Mullera mam jakąś dziwną sympatię).
twitter.com/BarcaTimes/status/1878550919232573649
7
"2025.01.12, 19:55, Leszczu
Barça miażdży Real po raz kolejny"
2
Jest i ON!
twitter.com/BarcaTimes/status/1878552172767429110