1

To powinno być bardzo spokojne i pewne zwycięstwo.

5

Aj prawie Bartra

2

@Encore No a jak!

5

@Encore Sabalenka nie wybacza błędów tak jak @agaFCB nie wybacza błędów @Bocheno1 . Nie ma przypadków, są tylko znaki.

0

@KrwawiaceoczyVEB @ViscaelBarca2007 @Drozdu7 Cóż mogę powiedzieć, ze wszystkich języków świata wybraliście język faktów.

0

@FCB_dimiC no wiadomo

32

Ale to podanie Kounde i wykończenie Raphinii to jedna z najładniejszych i najbardziej precyzyjnych, szybkich akcji jakie widziałem w ostatnich latach. Niesamowite podanie i niesamowite wykończenie.

Ależ mamy drużynę. Oni naprawdę są zdolni do wielkich rzeczy w tym sezonie, nawet mimo braków w składzie, czy mimo braku odpowiedniego doświadczenia. Byle tylko zdrówko było!

1

@4drian0 @marcin62 ta krótka prezentacja czysto z gry to jedynie 10 sekund na sam koniec zwiastuna filmowego i jest tutaj:


4

@Aragorn33 Cudownie się ostatnio ogląda te kompromitacje Stanowskiego, Muska, czy Trumpa. W końcu ludzie powoli zaczynają dostrzegać jak cwane i antypatyczne są to osoby.

1

@YeastMoss ¯\_(ツ)_/¯
15% tych zwrotów ląduje u mnie, pamiętaj

1

@escarabajo Zgadzam się, dlatego dodałem, dzięki!

0

@escarabajo O tym:


1

Po raz pierwszy usłyszałem ten utwór na 125 lecie klubu, wcześniej jakoś pominąłem i widziałem tutaj sporo krytyki ws. tego utworu, a dla mnie szczerze mówiąc jest całkiem niezły. Dość minimalistyczny muzycznie, wokal prosty, wpadający w ucho i dumny w połączeniu ze słowami.


4

@MOLESTA Ty to podobnie jak w Premiership, że możesz przegrać 7:0 w jednym meczu, a w drugim jak jest 1:1 to są karne

2

@karci0 Bo pewnie bardziej się liczą mecze, gdzie X drużyna strzeliła więcej bramek, czyli 4:1 > 3:0

2

@VegetaPolska "A to one dają najwięcej radości."
I tak i nie. Gdybyśmy wygrali 1:0 z Mallorcą w finale i zdobyli ten Superpuchar, to radość na pewno byłaby znacznie mniejsza.

9

Najwyższe zwycięstwa w El Clasico w XXI wieku wg. Transfermarkt:
1. Barcelona - Real 5:0, La Liga, sezon 2010/2011
2. Real - Barcelona 2:6, La Liga, sezon 2008/2009
3. Barcelona - Real 5:1, La Liga, sezon 2018/2019
4. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2024/2025
5. Barcelona - Real Madryt 0:4, Copa Del Rey, sezon 2022/2023
6. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2021/2022
7. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2015/2016
8. Real - Barcelona 2:5, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2024/2025
9. Real - Barcelona 4:1, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2023/2024
10. Real - Barcelona 4:1, La Liga, sezon 2007/2008

Na 7 najwyższych zwycięstw "bankruta z dzieciakami" przypadają tylko 3 takie zwycięstwa "najidealniejszego tworu klubowego". Nie mówiąc już o samym stylu gry, który na tle Barcelony jest stylem rodem z wczesnych lat XX wieku. Ależ wstyd.

Szkoda tej czerwonej kartki Szczęsnego, bo mam wrażenie, że wczoraj mógłby być naprawdę HISTORYCZNY wp****ol na tej piłkarskiej wydmuszce co w tym zestawieniu znalazłoby się na pierwszym miejscu.

"Barcelona jest wielka." - Tomasz Ćwiąkała

6

@jacobFCB Człowiek o bardzo niebezpiecznych i tragicznych poglądach, ale jak się go traktuje jak Grzegorza Brauna, czyli jako mem i maskotkę, to jest bardzo śmiesznie :)

6

@esem91 Po pandemii to wszyscy, ale spora część niestety po Zawodówce Medycznej im. Jerzego Zięby.

A tak na serio - @YeastMoss

16

Co prychłem :v

twitter.com/PanKaligula/status/1878539297235632330

1

@MesQueUnClub96 Póki co stawiałbym na Raphinię. Drugi Yamal, trzeci Lewy.

6

0

@Faro To po prostu Barcelona jest znacznie lepsza niż tamta Barcelona.

43

"A teraz powtarzaj, Pan Raphinia jest debeściak i jego Barcelona też"

twitter.com/BarcaTimes/status/1878576488246641088

53

Pamiętajcie jaki mamy rok od 12 dni

twitter.com/BarcaTimes/status/1878556754071482457

49

Ci co zapodali :D

twitter.com/atletienglish/status/1878549172728574217

0

@D10SLEO Chociaż z drugiej strony lubi czasem uszczypnąć jakimś komentarzem etc.

23

PRZEPIĘKNE widoki (chocia do Mullera mam jakąś dziwną sympatię).

twitter.com/BarcaTimes/status/1878550919232573649

7

"2025.01.12, 19:55, Leszczu
Barça miażdży Real po raz kolejny"

2

Jest i ON!

twitter.com/BarcaTimes/status/1878552172767429110

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?