macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Flick po tym meczu na antydepresanty przejdzie i codzienne wizyty u psychologa, nie ma innej opcji.
0
Liczę tutaj jeszcze na jakiegoś samobója, czerwoną kartkę i może takie 6:3. Jak ma być maksymalnie absurdalnie to niech będzie, ten mecz to totalne kuriozum.
0
Szczerze mówiąc zajebisty mecz, takie coś to się nie zdarza prawie nigdy. Ja się świetnie bawię :D
2
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Jeden z najbardziej absurdalnych meczów ostatnich lat. Niewytłumaczalne co się tutaj dzieje.
1
Rozwala ta nieporadność w ofensywie i niewiarygodna nieskuteczność. Rozwala i irytuje.
0
Zaś k***a zmarnowana 100% sytuacja...
8
Czyli znowu xG będzie wy***ne w kosmos, a skończymy z 1, 2 bramkami tak?
0
Teraz ładnie Lewy
0
@Batys Kwestia bardzo młodego składu IMO i braku jeszcze odpowiedniego doświadczenia.
2
@MesQueUnClub96 A no tak, zwracam honor - przyjął w jednej sytuacji na 41 minut.
8
Komentatorzy mówią, że Lewandowski nie otrzymuje podań. W sumie racja, ale fajnie by było gdyby Lewy jednak potrafił dobrze piłkę przyjąć jak już dostanie podanie, bo to się jeszcze dzisiaj nie wydarzyło.
Niewiarygodny parasol ochronny ma Lewandowski, a gra tragicznie.
0
@Nazio_87 No tak, szczególnie w finale Superpucharu
2
No i jak tutaj ocenić tę drużynę dzisiaj, skoro 2 bramki są po tak kompromitujących, indywidualnych błędach. To jest wręcz niemożliwe jak wiele my tracimy w ostatnich latach przez PODSTAWOWE błędy jednego, czy dwóch piłkarzy.
0
To jest niemożliwe :D
0
Bardzo mi się podoba jak Barcelona uspokoiła ten mecz po stracie bramki i Benfica od dłuższej chwili nie istnieje.
3
Uff, lecimy z nimi.
2
W La Lidze na bank by nam tego nie ogarnęli.
4
To jest karny, znowu nam nie podyktują?
1
Oj masakra, Cubarsi nie dojechał, ależ tutaj odpuścił...
2
A wg. mnie duży błąd Kounde - tam lotnisko było na prawej stronie.
0
@partymaker W Madrycie pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 Oglądam bramki Erlinga Haalanda, czyli jednego z najlepszych napastników na świecie.
0
@abram3k Dokładnie tak
1
@ViscaelBarca2007 I cyk Laporta do końca sezonu będzie prowadzić śledztwo kogo sprzedać. Ale warto było
7
Czyli Wojtek na Puchar Króla i Ligę Mistrzów. Pena na ligę, w którą już osobiście za bardzo nie wierzę. Pasuje jak uj.
#InFlickWeTrust
0
@escarabajo Wiem, ale chciałem przede wszystkim pokazać, że się po prostu już od razu poniosło po świecie i wszystkie serwisy już cytują Wiśniowskiego.
2
@Kgorecki2500 Złożymy się, Twoja pensja, moja pensja, emerytura @Comentateiro i jakoś pójdzie!
13
Już się poniosło po świecie, zatem rozkład jazdy znany...!
twitter.com/BarcaTimes/status/1881743641892249740
5
Tymczasem Redzi oczywiście wspierają WOŚP - można uczestniczyć w sesji motion capture do Wiedźmina 4 lub zostać postacią w wiedźmińskim komiksie :)
Oby jak najwięcej udało im się zebrać.
twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1881703300619186566