7

Flick po tym meczu na antydepresanty przejdzie i codzienne wizyty u psychologa, nie ma innej opcji.

0

Liczę tutaj jeszcze na jakiegoś samobója, czerwoną kartkę i może takie 6:3. Jak ma być maksymalnie absurdalnie to niech będzie, ten mecz to totalne kuriozum.

0

Szczerze mówiąc zajebisty mecz, takie coś to się nie zdarza prawie nigdy. Ja się świetnie bawię :D

2

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Jeden z najbardziej absurdalnych meczów ostatnich lat. Niewytłumaczalne co się tutaj dzieje.

1

Rozwala ta nieporadność w ofensywie i niewiarygodna nieskuteczność. Rozwala i irytuje.

0

Zaś k***a zmarnowana 100% sytuacja...

8

Czyli znowu xG będzie wy***ne w kosmos, a skończymy z 1, 2 bramkami tak?

0

Teraz ładnie Lewy

0

@Batys Kwestia bardzo młodego składu IMO i braku jeszcze odpowiedniego doświadczenia.

2

@MesQueUnClub96 A no tak, zwracam honor - przyjął w jednej sytuacji na 41 minut.

8

Komentatorzy mówią, że Lewandowski nie otrzymuje podań. W sumie racja, ale fajnie by było gdyby Lewy jednak potrafił dobrze piłkę przyjąć jak już dostanie podanie, bo to się jeszcze dzisiaj nie wydarzyło.

Niewiarygodny parasol ochronny ma Lewandowski, a gra tragicznie.

0

@Nazio_87 No tak, szczególnie w finale Superpucharu

2

No i jak tutaj ocenić tę drużynę dzisiaj, skoro 2 bramki są po tak kompromitujących, indywidualnych błędach. To jest wręcz niemożliwe jak wiele my tracimy w ostatnich latach przez PODSTAWOWE błędy jednego, czy dwóch piłkarzy.

0

To jest niemożliwe :D

0

Bardzo mi się podoba jak Barcelona uspokoiła ten mecz po stracie bramki i Benfica od dłuższej chwili nie istnieje.

3

Uff, lecimy z nimi.

2

W La Lidze na bank by nam tego nie ogarnęli.

4

To jest karny, znowu nam nie podyktują?

1

Oj masakra, Cubarsi nie dojechał, ależ tutaj odpuścił...

2

A wg. mnie duży błąd Kounde - tam lotnisko było na prawej stronie.

0

@partymaker W Madrycie pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MesQueUnClub96 Oglądam bramki Erlinga Haalanda, czyli jednego z najlepszych napastników na świecie.

0

@abram3k Dokładnie tak

1

@ViscaelBarca2007 I cyk Laporta do końca sezonu będzie prowadzić śledztwo kogo sprzedać. Ale warto było

7

Czyli Wojtek na Puchar Króla i Ligę Mistrzów. Pena na ligę, w którą już osobiście za bardzo nie wierzę. Pasuje jak uj.

#InFlickWeTrust

0

@escarabajo Wiem, ale chciałem przede wszystkim pokazać, że się po prostu już od razu poniosło po świecie i wszystkie serwisy już cytują Wiśniowskiego.

2

@Kgorecki2500 Złożymy się, Twoja pensja, moja pensja, emerytura @Comentateiro i jakoś pójdzie!

13

Już się poniosło po świecie, zatem rozkład jazdy znany...!

twitter.com/BarcaTimes/status/1881743641892249740

5

Tymczasem Redzi oczywiście wspierają WOŚP - można uczestniczyć w sesji motion capture do Wiedźmina 4 lub zostać postacią w wiedźmińskim komiksie :)

Oby jak najwięcej udało im się zebrać.

twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1881703300619186566

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?