macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Dokładnie tak
1
@ViscaelBarca2007 I cyk Laporta do końca sezonu będzie prowadzić śledztwo kogo sprzedać. Ale warto było
7
Czyli Wojtek na Puchar Króla i Ligę Mistrzów. Pena na ligę, w którą już osobiście za bardzo nie wierzę. Pasuje jak uj.
#InFlickWeTrust
0
@escarabajo Wiem, ale chciałem przede wszystkim pokazać, że się po prostu już od razu poniosło po świecie i wszystkie serwisy już cytują Wiśniowskiego.
2
@Kgorecki2500 Złożymy się, Twoja pensja, moja pensja, emerytura @Comentateiro i jakoś pójdzie!
13
Już się poniosło po świecie, zatem rozkład jazdy znany...!
twitter.com/BarcaTimes/status/1881743641892249740
5
Tymczasem Redzi oczywiście wspierają WOŚP - można uczestniczyć w sesji motion capture do Wiedźmina 4 lub zostać postacią w wiedźmińskim komiksie :)
Oby jak najwięcej udało im się zebrać.
twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1881703300619186566
0
@4drian0 GTA VI będzie na wiele lat, więc osobiście byłbym w stanie za tak wielką jakość i długą rozrywkę zapłacić 400 - 500 zł. Ale minusem tego wszystkiego jest to, że potem wyjdzie taka Bethesda ze swoim niedorobionym produktem i też krzyknie 400 - 500 zł...
3
Sztos obraz, cudownie padające światło.
@Rastafarnianin
twitter.com/polmastersofart/status/1881629555338674462
2
@Encore Zgłoszone
3
@MOLESTA I to właśnie odróżnia Barcelonę od Realu. I z tego jestem i będę zawsze mega dumny.
0
@Popitek12 Podobno dostajesz w ryj od jakiegoś znanego Portugalczyka.
0
@Kondziu_FCB " Trump jest nadzieją na pożegnanie chorych teorii klimatycznych i ideologicznych."
Co masz na myśli?
0
@SelloutCrowd Może i spóźniłeś się o jakieś półtora miesiąca, ale za to nie wiem czemu nie dałeś tam Realu.
0
@koziar Może, czas pokaże. Chociaż wg. mnie Trump jest dużo bardziej skrajny od Tuska, a ja osobiście już rzygam wszelką skrajnością, bo to one doprowadzają do takich emocji... ale zobaczymy: czas pokaże. Naprawdę mam nadzieje, że wszelkie moje przewidywania wobec Trumpa się nie sprawdzą i nie będę mieć racji.
3
@Kondziu_FCB Gość, który na oficjalnej debacie musi być prostowany kilkadziesiąt razy, bo gada głupoty, gość, który pieprzy coś o tym, że jakaś grupa społeczna je psy "bo tak usłyszał w TV", gość, który oficjalnie nawołuje do przejęcia Kanady jako 51 stan i nic sobie nie robi z zapędów terytorialnych jednego z najbliższych współpracowników.
Tak, szkoda, że Trump tutaj nie rządzi...
Czasem mnie naprawdę przeraża to jak bardzo jesteśmy od siebie różni w podejściu do życia i światopoglądzie. To co dla mnie jest skrajnie głupie i niebezpieczne dla części społeczeństwa jest wybawieniem i czymś fajnym. Przerażające jak bardzo to wszystko jest skrajne i osobiście jak na razie totalnie nie potrafię z kimś takim złapać jakiegokolwiek dobrego kontaktu by tworzyć wspólną przyszłość dla dobra narodu, czy świata, by się łączyć, nie dzielić. I coraz bardziej wątpię, że kiedykolwiek mi się to uda. Jesteśmy zbyt różni od siebie.
3
@Encore No niestety :/
6
@Popitek12 Gdy Cristiano Ronaldo wygra MŚ.
5
@Comentateiro Ważne, że światopoglądowo jest zacofany jak oni, więc jest git.
22
@D10SLEO Nie no, jak Morawiecki tak mówi to na bank musi być prawda, ten człowiek nigdy nie skłamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A prawdy nigdy się nie dowiemy. Jak dla mnie oni są tak nieudolni, że rzeczywiście mogło być to tak jak przedstawiały to media antypis. Ale media antypis, do których mi oczywiście dużo bliżej też mogły zmanipulować. Klarownych dowodów nie ma.
3
@Sinirsey https://media.tenor.com/Z9On20UYfLUAAAAM/papiez-jan.gif
26
@paweldunajecfcb xDDDDDDDDD
0
@mekston Też się zastanawiam, ale gdzieś natrafiłem na informację, że Karnowski nawet to potwierdził. Do zweryfikowania.
2
@Katalończyk 99 @Laporta ja bym się w sumie zastanowił, ale na bank @Kessie ogarnie to taniej
0
Ale jest lipa na rynku "9", czyli na pozycji na której bardzo potrzebujemy wzmocnienia w najbliższym czasie. Lewandowski momentami mocno irytuje i też oczywiście wieku nie oszukasz.
Laporta działaj tam 30 sekund przed końcem okienka letniego, bo to ważny transfer...
1
@urbipl Nie chcieli go wpuścić, to Morawiecki pokazał kim jest za pomocą swojej strony na wikipedii.
19
@gumaz Jestem cały czas - w kościele Pana Trenera Hansiego Flicka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Co śmiechłem, gruba kompromitacja :D
twitter.com/ScooterCasterNY/status/1881175654361948316
3
@Kessie bede rzigoł
3
@Kgorecki2500 Goerlitz przepiękne miasto, a sam Zgorzelec całkiem przyjemny. Może wpadnę w tym roku na Soundsystem Street Festival jak 2 lata temu.