- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1360 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1360 Culés
9
Najwyższe zwycięstwa w El Clasico w XXI wieku wg. Transfermarkt:
1. Barcelona - Real 5:0, La Liga, sezon 2010/2011
2. Real - Barcelona 2:6, La Liga, sezon 2008/2009
3. Barcelona - Real 5:1, La Liga, sezon 2018/2019
4. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2024/2025
5. Barcelona - Real Madryt 0:4, Copa Del Rey, sezon 2022/2023
6. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2021/2022
7. Real - Barcelona 0:4, La Liga, sezon 2015/2016
8. Real - Barcelona 2:5, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2024/2025
9. Real - Barcelona 4:1, Superpuchar Hiszpanii, sezon 2023/2024
10. Real - Barcelona 4:1, La Liga, sezon 2007/2008
Na 7 najwyższych zwycięstw "bankruta z dzieciakami" przypadają tylko 3 takie zwycięstwa "najidealniejszego tworu klubowego". Nie mówiąc już o samym stylu gry, który na tle Barcelony jest stylem rodem z wczesnych lat XX wieku. Ależ wstyd.
Szkoda tej czerwonej kartki Szczęsnego, bo mam wrażenie, że wczoraj mógłby być naprawdę HISTORYCZNY wp****ol na tej piłkarskiej wydmuszce co w tym zestawieniu znalazłoby się na pierwszym miejscu.
"Barcelona jest wielka." - Tomasz Ćwiąkała
10
@macio_944 Zapomniałeś o 11-1 z 1936 roku bo to najważniejsza wygrana
0
@macio_944 tak, Barcelona gra lepiej z Realem, lepiej wygrywa, ale to nie zawsze się przekłada na trofea. A to one dają najwięcej radości.
2
@macio_944 oczywiście wynik i tak wspaniały, ale szkoda tej kartki wczoraj. Tak samo bolało jak w 15/16 Munir nas powstrzymał przed powtórzeniem 5:0.
2
@VegetaPolska "A to one dają najwięcej radości."
I tak i nie. Gdybyśmy wygrali 1:0 z Mallorcą w finale i zdobyli ten Superpuchar, to radość na pewno byłaby znacznie mniejsza.
1
@VegetaPolska żałosne jak po każdym łomocie zawsze musicie wspomnieć o swoich trofeach :)
0
@macio_944 dlaczego 3-0 nie jest uwzględniane?
2
@karci0 Bo pewnie bardziej się liczą mecze, gdzie X drużyna strzeliła więcej bramek, czyli 4:1 > 3:0