6

No wk****ili mnie niesamowicie...

To jest niesamowite, że tutaj przegraliśmy i to po meczu z taką dominacją i z tyloma sytuacjami. Aż nie wiadomo co powiedzieć. Jesteśmy sami sobie winni i tyle, bardzo duży wstyd i czyste frajerstwo, że nie wykorzystaliśmy potknięcia Realu.

Skuteczność DRAMAT i błąd w obronie nie tłumaczy tej porażki. Przegraliśmy tylko i wyłącznie przez DRAMATYCZNĄ skuteczność.

Wstyd i jeszcze raz wstyd. Szkoda...

27

Trzeba się nauczyć nie wchodzić na La Bambę podczas meczów, bo na ok. 90 minut jest to największe rakowisko w całym internecie skupiające mnóstwo idiotycznych komentarzy sfrustrowanych dzieciaków.

Do zobaczenia po meczu!

0

@Kondziubarca Nienormalny jesteś? Mamy grudzień, do końca sezonu jeszcze pół sezonu, Olmo jest tutaj dopiero pierwszy sezon, a Ty już pieprzysz, że zły transfer. Wstyd.

11

xG 1.94 - 0.26
Posiadanie 78% - 22%
Sytuacje bramkowe 10 - 2
Strzały 8(3) - 2(0)

Normalnie powinniśmy tutaj spokojnie prowadzić i każdy by się jarał stylem, dominacją etc. Skuteczność to coś co musi się zmienić po przerwie, bo strata punktów dzisiaj będzie wielką kompromitacją i bardzo dużym frajerstwem.

5

Olmo niestety do zmiany, po kontuzji bardzo słaba forma. Szkoda, bo lubię tego zawodnika, oby niedługo wrócił do dyspozycji z początku.

1

Lewandowski, Inigo i Olmo najsłabsi póki co. Dziwny mecz, bo z jednej strony sporo się zgadza w tym meczu, ale nie wynik i skuteczność. Za Pepa też były dokładnie takie mecze z potężną dominacją, ale wynik był zupełnie nie współmierny co było mega frustrujące.

Oby w drugiej połowie ogarnęli tę skuteczność, bo aż smutno się człowiekowi robi...

1

Nie wierzę w tę nieskuteczność...

1

No cóż, czasem też się i ma pecha... spokojnie mogliśmy już mieć remis, czy nawet tutaj wygrywać (sytuacja Lewego, sytuacja Raphy...). Trudno, mamy jeszcze dużo czasu.

3

Kartki? A na co to komu? A dlaczego?

3

@SelloutCrowd Wy jesteście nienormalni z tym wyzywaniem swoich piłkarzy...

4

Spokojnie, nie będzie kartek dla Leganes - my nie jesteśmy Realem, a nasz przeciwnik gra w białych koszulkach.

0

Lewy parę tygodni temu spotkał się z Michniewiczem, innego wytłumaczenia nie ma

3

Dobrze, że ten Araujo wraca, bo Inigo musi zacząć być rotowany, ta defensywa wygląda ostatnio tragicznie...

1

@Jakchcesz jakieś pazie

1

Hustle_hard jaki gwiazdor na trybunach :D

1

Z Bednarka to nawet Szumowski cisnął bekę na jakimś standupie skierowanym stricte do reprezentacji :D


5

@Chaoss Takie 5:0 by wjechało jak alkohol w niedzielny wieczór u Lucka

0

@takisobiektos Zgadzam się, ale tak jak @Keson napisał - cieszy fakt, że nie tylko my widzimy to co się dzieje wokół Realu i o to mi głównie chodziło.

2

@MesQueUnClub96 Tak, będą wyglądać w końcu lepiej, ale nie wiem czy na tyle by znów aż tak zachwycać jak wcześniej.

10

Mam wrażenie, że City to byśmy ładnie pojechali w tym momencie. Kto by pomyślał przed sezonem, że najlepszymi drużynami w pierwszej połowie sezonu będą Liverpool z Barceloną grając przy tym najlepszy futbol.

3

Co Compostela dowaliła:
"To tak jakby Hitler narzekał na obozy koncentracyjne"

twitter.com/CompostelaFC/status/1868063027154817466

2

@FCB_dimiC Złożymy się wszyscy tutaj, nie bój nic

2

1

@MesQueUnClub_87 U mnie również, ale nie za wysoka, tak ok. 1,5m.

3

@GigiAmoroso Kolega pyta o tą Panią po prawej.

2

@Comentateiro Zawsze bawi. Ta ich kompromitacja sprzed roku przeszła do historii.

twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651

1

@July_6_BcN Na bogato!

0

@FcPortoFan1999 Jodła, czy świerk? A może Tuja jak w 13 posterunku?

1

A La Bamba jaką choinkę w tym roku będzie mieć? Żywa, czy sztuczna?

3

Nowa gra od Rebel Wolfs, czyli ludzi, którzy pracowali u Redów i w Technlandzie (m.in. od Konrada Tomaszkiewicza, reżysera W3) zostanie zaprezentowana 13-go stycznia.

Będzie to RPG z otwartym światem, tworzony na silniku UE5. Trzymam kciuki!

twitter.com/DawnwalkerGame/status/1868310239147168223

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?