macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No wk****ili mnie niesamowicie...
To jest niesamowite, że tutaj przegraliśmy i to po meczu z taką dominacją i z tyloma sytuacjami. Aż nie wiadomo co powiedzieć. Jesteśmy sami sobie winni i tyle, bardzo duży wstyd i czyste frajerstwo, że nie wykorzystaliśmy potknięcia Realu.
Skuteczność DRAMAT i błąd w obronie nie tłumaczy tej porażki. Przegraliśmy tylko i wyłącznie przez DRAMATYCZNĄ skuteczność.
Wstyd i jeszcze raz wstyd. Szkoda...
27
Trzeba się nauczyć nie wchodzić na La Bambę podczas meczów, bo na ok. 90 minut jest to największe rakowisko w całym internecie skupiające mnóstwo idiotycznych komentarzy sfrustrowanych dzieciaków.
Do zobaczenia po meczu!
0
@Kondziubarca Nienormalny jesteś? Mamy grudzień, do końca sezonu jeszcze pół sezonu, Olmo jest tutaj dopiero pierwszy sezon, a Ty już pieprzysz, że zły transfer. Wstyd.
11
xG 1.94 - 0.26
Posiadanie 78% - 22%
Sytuacje bramkowe 10 - 2
Strzały 8(3) - 2(0)
Normalnie powinniśmy tutaj spokojnie prowadzić i każdy by się jarał stylem, dominacją etc. Skuteczność to coś co musi się zmienić po przerwie, bo strata punktów dzisiaj będzie wielką kompromitacją i bardzo dużym frajerstwem.
5
Olmo niestety do zmiany, po kontuzji bardzo słaba forma. Szkoda, bo lubię tego zawodnika, oby niedługo wrócił do dyspozycji z początku.
1
Lewandowski, Inigo i Olmo najsłabsi póki co. Dziwny mecz, bo z jednej strony sporo się zgadza w tym meczu, ale nie wynik i skuteczność. Za Pepa też były dokładnie takie mecze z potężną dominacją, ale wynik był zupełnie nie współmierny co było mega frustrujące.
Oby w drugiej połowie ogarnęli tę skuteczność, bo aż smutno się człowiekowi robi...
1
Nie wierzę w tę nieskuteczność...
1
No cóż, czasem też się i ma pecha... spokojnie mogliśmy już mieć remis, czy nawet tutaj wygrywać (sytuacja Lewego, sytuacja Raphy...). Trudno, mamy jeszcze dużo czasu.
3
Kartki? A na co to komu? A dlaczego?
3
@SelloutCrowd Wy jesteście nienormalni z tym wyzywaniem swoich piłkarzy...
4
Spokojnie, nie będzie kartek dla Leganes - my nie jesteśmy Realem, a nasz przeciwnik gra w białych koszulkach.
0
Lewy parę tygodni temu spotkał się z Michniewiczem, innego wytłumaczenia nie ma
3
Dobrze, że ten Araujo wraca, bo Inigo musi zacząć być rotowany, ta defensywa wygląda ostatnio tragicznie...
1
@Jakchcesz jakieś pazie
1
Hustle_hard jaki gwiazdor na trybunach :D
1
Z Bednarka to nawet Szumowski cisnął bekę na jakimś standupie skierowanym stricte do reprezentacji :D
5
@Chaoss Takie 5:0 by wjechało jak alkohol w niedzielny wieczór u Lucka
0
@takisobiektos Zgadzam się, ale tak jak @Keson napisał - cieszy fakt, że nie tylko my widzimy to co się dzieje wokół Realu i o to mi głównie chodziło.
2
@MesQueUnClub96 Tak, będą wyglądać w końcu lepiej, ale nie wiem czy na tyle by znów aż tak zachwycać jak wcześniej.
10
Mam wrażenie, że City to byśmy ładnie pojechali w tym momencie. Kto by pomyślał przed sezonem, że najlepszymi drużynami w pierwszej połowie sezonu będą Liverpool z Barceloną grając przy tym najlepszy futbol.
3
Co Compostela dowaliła:
"To tak jakby Hitler narzekał na obozy koncentracyjne"
twitter.com/CompostelaFC/status/1868063027154817466
2
@FCB_dimiC Złożymy się wszyscy tutaj, nie bój nic
2
@Marian_Pazdzioch Amen!
1
@MesQueUnClub_87 U mnie również, ale nie za wysoka, tak ok. 1,5m.
3
@GigiAmoroso Kolega pyta o tą Panią po prawej.
2
@Comentateiro Zawsze bawi. Ta ich kompromitacja sprzed roku przeszła do historii.
twitter.com/Drzymalski_/status/1860715418505097651
1
@July_6_BcN Na bogato!
0
@FcPortoFan1999 Jodła, czy świerk? A może Tuja jak w 13 posterunku?
1
A La Bamba jaką choinkę w tym roku będzie mieć? Żywa, czy sztuczna?
3
Nowa gra od Rebel Wolfs, czyli ludzi, którzy pracowali u Redów i w Technlandzie (m.in. od Konrada Tomaszkiewicza, reżysera W3) zostanie zaprezentowana 13-go stycznia.
Będzie to RPG z otwartym światem, tworzony na silniku UE5. Trzymam kciuki!
twitter.com/DawnwalkerGame/status/1868310239147168223