1

@michal26 Mega polecam, ale RDR2 to trzeba na spokojnie i poświęcić tej grze mnóstwo czasu - wtedy lśni jak psu jajca! Jak będziesz mieć kiedyś możliwości i czas to naprawdę warto :)

1

@Kgorecki2500 A dla mnie może być żeńska odmiana Wiedźmina. Ciri mogłaby być fascynującą postacią przez swój zadziorny charakter i niezwykłe umiejętności.

Chociaż może fajnie byłoby gdyby poszliby w customowego bohatera, że na początku wybierasz szkołę, personalizujesz bohatera i grasz nim do końca - dokładnie jak w Cyberpunku co sprawdziło się bardzo dobrze. Zobaczymy, ale ofc baaardzo mocno trzymam kciuki.

4

Coraz więcej spekulacji, że na The Game Awards pojawi się coś związanego z Wiedźminem 4. Ciekawe czy to się potwierdzi, ale jeśli tak, to pewnie krótkie CGI ujawniające może głównego bohatera/bohaterkę, oficjalny tytuł i logo. To i tak byłoby bardzo przyjemne do zobaczenia :)

2

@michal26 Ehh, ale i tak liczę że wyjdą lepiej niż myślisz. A jeśli wyjdą źle, to że po jakimś czasie wrócą do normy, tego bardzo życzę, yo! :)

1

@michal26 Trzymaj się zatem tam i oby wyniki wyszły dobre!

2

@JimMorrisonFCB Będą, spokojnie - będą. Ale nie wiem czy jutro czy w poniedziałek, ale będą. Stay tuned!

1

@Limaker no i zgłoszony

2

4

@Limaker kuurde, to weź zrób

6

chce ktoś tosta?

3

@MOLESTA Obrzydliwe pytania i bronienie Kaczyńskiego przez Stanowskiego. Komosa bardzo dobrze odpowiedział.

0

@Szklaner TOP 5 Złotej Piłki 2025:
1. Ferran Torres
2. Robert Lewandowski
3. Raphinia
4. Yamal
5. Inaki Pena

1

Jak to się mówi teraz... aura czy jakoś tak nie?

twitter.com/MagicalLewy/status/1867158584523624690

4

@Popitek12 Codzienny "problem" rodziny @Luciano99

1

Jeden z najbardziej wiarygodnych "leakerów" w branży gier, czyli Tom Henderson właśnie udostępnił wpis, który mówił o tym, że Wiedźmin 4 jest już w pełnej produkcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Henderson bardzo rzadko coś udostępnia oraz fakt, że dzisiaj w nocy odbędzie się gala The Game Awards.

Może to nic nie znaczyć, a może jest to jakaś sugestia, że zobaczymy cinematic nowego Wiedźmina? Byłoby cudownie :)

Dodatkowo mówi się o prezentacji Half-Life 3 i nowej gry od Naughty Dog, może być więc bardzo ciekawie.

Gala The Game Awards dzisiaj w nocy o 01:30 czasu polskiego.

twitter.com/thegameawards/status/1865858337452990716

1

@gumaz
1. Miodowe Lata
2. 13 Posterunek
3. Świat wg. Kiepskich

A jeśli miałbym coś zmienić to:
1. Ranczo
2. Miodowe Lata
3. 13 Posterunek

Wyróżnienie: Rodzina Zastępcza

10

@D10SLEO
- mamo, chce F. Torresa
- ale my mamy F. Torresa w domu
- F. Torres w domu:

0

@ElKamil Kto k***a?

1

@Szczygiel06 Pena jak zwykle krok przed innymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@mmaciass Ale jednak w niektórych meczach jego dynamika z przodu i sporo biegania trochę daje drużynie. Wątpię, że Ferran przestanie być... fajtłapowaty, ale raz na jakiś czas po prostu pomaga.

2

@KamQiX Właśnie na tym się głównie skupiłem, dlatego w pierwszej chwili totalnie pominąłem przyjęcie Ferrana.

19

W pierwszym momencie w sumie nie zdawałem sobie nawet sprawy jak tragiczne było przyjęcie Ferrana :D

Natomiast wykończył bardzo precyzyjnie, na szczęście, bo aż nie chcę sobie wyobrażać co by się działo gdyby to zmarnował.

A cała kontra miodzio.

twitter.com/wohwki/status/1866993207881675082

0

@FioletoweOczy Dramatyczne wejście i chyba tutaj postawię kropkę, bo nie ma sensu tego komentować - akurat w tej sprawie to raczej konsensus wśród kibiców Barcelony.

33

La Bamba po 0:1: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
La Bamba po 1:1: Hehe, ale frajerzy, 10 lat to samo
La Bamba po 1:2: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
La Bamba po 2:2: Hehe, ale frajerzy, 10 lat to samo
La Bamba po 2:3: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111

Niektórzy to tutaj powinni się spalić ze wstydu za wyzywanie piłkarzy, wyśmiewanie decyzji Flicka i totalnie idiotyczny fatalizm podczas meczu wieszczący tylko to co najgorsze. Jakbyście tylko czekali aż Barcelonie powinie się noga. Jestem przekonany, że gdyby dokładnie taki sam mecz zagrał Real to byłyby peany jaki to mają wielki charakter i jak są dojrzałą drużyną, nawet po stracie bramki, nie mówiąc już o tym że byłyby zachwyty jak na trudnym terenie wieloma momentami dominowali rywala...

Wiele komentarzy to poziom niższy niż dno. Wielu z Was nie zasługuje na ten klub. Wstyd k***a...

0

@clyde Jeszcze jak Klajd!

5

Co przypadkowo trafiłem z Ferranem to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15092337#comment-15092337

Wielkie zwycięstwo na niezwykle trudnym terenie i po ciężkim meczu. Ale ogólny obraz drużyny mimo paru błędów bardzo pozytywny i jestem bardzo dumny z tego zwycięstwa jak i z całego zespołu, brawo!

2

Dawno nie widziałem tak dramatycznej zmiany jak De Jong :D

0

Dobra Ferran, jeszcze raz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?