2

@Bulbazaur17 Może nic się mi nigdy nie działo, ale wziąłem MDMA nie sprawdzając czy mam problemy z krążeniem, a zazwyczaj mam bardzo wysoki puls co może być niebezpieczne. Więc to był moim zdaniem duży nieogar i od tamtego momentu staram się po prostu uważać do czasu gdy nie będę mieć 100% pewności, że ze zdrowiem jest ok.

6

@DonAndrzejos Albatrosy w ryk

3

@Commando a tą z kwadratowym biustem najlepiej!

2

Ludzie to naprawdę są chyba coraz głupsi.

"Buuu, nie zagram w W4, bo gramy babom, ale to będzie woke"

Tymczasem uwielbiany przez większość W3:

twitter.com/yenthusiastx/status/1867406787449872545

13

Polecam poczytać na temat tego całego "woke". Pierwotne znaczenie nijak ma się do tego co mamy dzisiaj, więc sam jestem przeciwko dzisiejszego "woke", czyli wpieprzaniu każdej możliwej poprawności politycznej wszędzie gdzie się da (nieco hiperbolizując), ale z drugiej strony jestem bardzo przeciwko tej drugiej stronie, która widzi kobietę w grze i już ma pianę w ustach, bo "kobieta", bez żadnych logicznych argumentów (też nieco hiperbolizując), co wynika prawdopodobnie z uprzedzeń i bardzo wąskiego myślenia. Światopoglądowo mam znacznie bliżej do "woke" (ale do tej pierwotnej wersji zakładającej po prostu brak rasizmu i ksenofobii). Jednak jest różnica pomiędzy byciem po prostu otwartym, a byciem osobą, która daje do jakiegoś medium każdą możliwą postać by nie urazić danej grupy społecznej i siać propagandę na siłę.

Ogólnie szczerze mówiąc już jestem trochę zmęczony społeczeństwem, głównie naszym, ale to się tyczy też każdego zakątka świata. Szkoda, że nie może być środka w tym wszystkim, tylko albo skrajność w jedną, albo skrajność w drugą i naparzanka, a nawet jak starasz się być po środku, to Twój głos jest marginalizowany przez zbytnią normalność, albo i tak jesteś szufladkowany.

Jeśli to się nie zmieni (a niestety wątpię), to prędzej czy później skrajności doprowadzą nas do cywilizacyjnej zagłady, razem ze zmianami klimatycznymi, postępującym AI bez kontroli czy stricte napiętą sytuacją polityczną.

7

Taka ciekawostka :)

twitter.com/Nordbundet/status/1867461853871226884

5

@Kgorecki2500 + największy oszust w historii, bo pisze swoje książki na podstawie gry

1

@marcin62 Mnie już szkoda słów na te różne komentarze...

Tutaj 2 świetne odpowiedzi:
twitter.com/TVMBLEZ/status/1867378161522290747
twitter.com/NiewinskiK/status/1867486562922971495

1

@Kamiloza91 Zdecydowanie nie - widać ciągły progres drużyny mimo niektórych wpadek, a to najważniejsze przy tak młodym zespole.

1

@Kgorecki2500 "4. Trailer to niestety cinematic i gra nie będzie wyglądać tak genialnie jak trailer"

Nie będzie, ale cinematic zrobiony na już na silniku gry, czyli UE5 co daje jakiś mały obraz tego jakie technologia mogą na nas czekać - tym bardziej, że dopisali o niezapowiedzianej karcie Nvidii, więc też pewnie te wszystkie wizualne wspaniałości czekać na nas będą na kartach RTX 50xx i 60xx. Zresztą świetnie to pokazał Hellblade 2. Mimo, że fanem UE5 nie jestem, to myślę, że u Redów są świetni programiści, którzy wyciągną z tego silnika tyle ile się da i jakimś cudem ogarną optymalizację (o co najbardziej się obawiam).

@clyde I mnie to w sumie wystarczy, choć myślę, że to będzie nieco bardziej skomplikowane. Ale charakterystyka Ciri i jej konotacje z najważniejszymi postaciami uniwersum są dla mnie dużo ważniejsze i dzięki temu bardzo chętnie zagram Ciri.

2

@MesQueUnClub_87 A nie wiem w sumie. Mnie się wydawało, że to od Ciri wyszło, ale moze się mylę - jak obejrze jeszcze raz to zweryfikuje.

6

@Kgorecki2500 @Objectivo Wiedziałem, że takie komentarze się pojawią. Kocham La Bambe :D

3

@Culers Nie musi się przecież podobać. Ale jeden ma sensowne obawy dotyczące spójności z kodem zrodlowym lub po prostu nie lubi grać kobietą co jest ok, a drugi od razu napisze, że baba i woke co jest po prostu idiotyczne. Opinia opinii nierówna.

13

W ogóle ciekawostka: potwór, z którym walczy Ciri w cinematicu to nie @jowita tylko Bauk - potwór, ktory posiada zdolność wyczuwania strachu. Wykorzystuje traumy przeciwnika do sparaliżowania go, przez co staje się łatwą ofiarą.

Bardzo ciekawa charakterystyka tego potwora.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No i jest zapowiedź nowej gry od Naughty Dog. Wygląda bardzo spoko - fajny klimat lat 90.

W sumie to chyba tyle już zapowiedzi. Dobre TGA w tym roku, chyba najlepsze w ostatnich wielu latach. Dla mnie Wiedźmin i Mafia pozamiatały najbardziej. Czekamy na więcej i na przede wszystkim świetnie zapowiadający się 2025 :)

8

Ale Mafia zajebiście wygląda. Po Wiedźminie 4 to najlepszy zwiastun TGA.

twitter.com/mafiagame/status/1867411686971543749

5

10

Cóż za zaskoczenie!

twitter.com/TezFunz2/status/1867388976648327350

5

@Adran360 Tak jak @marcin62 napisał, Ale CD Projekt RED to jest zbyt poważna firma by sobie pozwolić na takie niedopatrzenie. Jestem przekonany, że to zostanie w jakiś logiczny sposób wytłumaczone. Niektórzy to kupią, a niektórzy będą narzekać. Dla mnie osobiście ma to mniejsze znaczenie, mimo wszystko. Przez charakter i umiejętności Ciri - ta bohaterka jest dla mnie bardzo fascynująca, więc się jaram.

1

Na zagranicznych forach i na zagranicznych profilach ludzie jarają się nowym Wiedźminem, wchodzę na jakieś gry-online, czy ppe i narzekania, że kobietą będziemy grać, że na bank będzie woke, że ten nie zagra, tamten nie zagra, że źle i że lipa. Pozytywne komentarze są bardzo sporadyczne.

Kocham ten naród.

0

@4drian0 Nowa gra od Naughty Dog IMO.

18

Dla potomnych, mamy pierwszy trailer nowego Wiedźmina! Będziemy grać Ciri :)
Wg. mnie sztos - super klimat, ponownie ciężki, poważny, mroczny. Oby im się udało. Stawiam na 2027.

twitter.com/witchergame/status/1867378076318925045

3

@marcin62 Zajebiście to wygląda IMO pod względem klimatu. Oby się udało!
W ogóle grubo, że aż tak długi trailer dali i to na UE5.

2

@Batys a to nie jedyna moja zaleta!

1

@Batys Awww, dziękuję!

1

@FCB_dimiC :**************

4

@Batys @wpwelement kolega do Ciebie

0

@halfnolife Ale za to w dwudziestej setce również nie

8

@FCB_dimiC Ewidentnie czuć w Twojej wypowiedzi zazdrość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?