macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca FC Barcelona vs. pomyłki sędziowskie
10
@NeroTFP1 Ale orka, wow.
O tej totalnej propagandzie i ciarkach żenady w sumie nie będę wspominać, bo to oczywiste...
twitter.com/gromotapl/status/1862494365542756668
2
@tadzik447 Karola też bierzesz?
1
@gumaz Mnie nie ma w PL teraz tydzień od jutra, ale @TheNekro94 wie, że może na mnie liczyć. Tak czy siak dzięki za radę i na pewno skorzystam z niej niedługo!
2
Uwielbiam go.
twitter.com/FCBarcelona/status/1862455764851265647
2
@Kgorecki2500 Ja nie rozumiem po co w ogóle pisać książkę na podstawie gry...
29
Haha, wrażenia z gry to są takie same od X lat. Ileż było meczów na styku i z beznadziejną grą. Po prostu teraz w końcu jest nieco bardziej normalnie i sprawiedliwie (jeśli w ogóle można mówić o jakiejkolwiek sprawiedliwości w sporcie, ale to inny temat).
twitter.com/_LGalacticos/status/1862116618228191365
7
@ObiwanKenobi Widzę, że antynaukowa prawica musi się przyczepić do czegokolwiek związanego ze szczepieniem już "dla zasady" :D
Nie, że fajnie, że jakakolwiek jest dodatkowa ochrona i nauka się rozwija. Ważne, że mało osób miało jakąś tam chorobę, więc w sumie bez sensu. Naukowcy do zwolnienia.
Nie zmieniajcie się proszę - nigdy :)
5
@TheNekro94 Widzę, że dziś wstałeś i poza językiem faktów wybrałeś również język przemocy.
Szanuje.
2
@Sysia11 Najlepszego zatem!
2
Tymczasem cała seria GTA obchodzi dzisiaj 27 urodziny.
twitter.com/GTAVI_Countdown/status/1862109134646071681
1
@MesQueUnClub_87 Też mi się wydaje, że Sony tak tego nie zostawi. Ale jakim debilem trzeba być by tak jawnie zrzynać...
6
Nawet Robert Makłowicz w klasyczny dla siebie sposób wyraził swoją opinię na temat Kyliana Mbappe i całego Realu Madryt:
5
Jaki plagiat Horizon od Tencenta :D
twitter.com/Genki_JPN/status/1862050154255446135
0
@SeWo77 Że co? Gdzie? Moim zdaniem bardzo dobry materiał mu wyszedł na temat Realu, bardzo dużo zasłużonej krytyki. Co więcej powiedział, że jak rozniosą Getafe (głównie Kylian) to i tak to nic nie zmienia w kontekście tego ogólnego dramatu.
A co do Carlo to powiedział, że jeśli przegrają z Atalantą, to wtedy Perez może podjąć lub być blisko takiej decyzji.
Akurat ten materiał od Ćwiąkały bardzo odpowiedni i dobry.
4
Jeszcze niżej mordo
twitter.com/TrollFootball/status/1861903673779257702
19
San Marino co ciśnie :D
twitter.com/SanMarinoTeam/status/1861882818302787807
11
Ale KO :)
twitter.com/ArtaneKris/status/1861892493278658973
1
Jednak te klątwy to czasem działają, thx!
#ekspert
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15050487#comment-15050487
5
@Rust_Cohle dzisiaj nie zaśnie, nawet @MesQueUnClub96 dostanie dzisiaj kolacje
0
@Matheu12 No pewnie niestety tak to się skończy.
8
Real aktualnie na 24 miejscu, a grają jeszcze m.in. ze świetną Atalantą. Pewnie to się nie wydarzy, ale nie jest to jakoś super pewne, że Real zobaczymy na wiosnę w LM. Niesamowite trzęsienie ziemi byłoby wtedy w Madrycie. Z całego serca tego życzę :)
0
@partymaker Gdzie pisałem inaczej? Że Real męczy się w grze pozycyjnej? No tak, ale gdzie tutaj sprzeczność? To, że wg. mnie Barcelona wg. mnie była mimo wszystko lepsza? Tak, ale LFC niewiele im ustępuje i razem z Barceloną są najlepsi, więc też nie widzę tutaj sprzeczności.
0
Ale trzeba przyznać, że Liverpool naprawdę fajnie się ogląda. Razem z Barceloną to od początku sezonu aż do teraz najlepsze i najbardziej atrakcyjne drużyny w Europie. Miejmy nadzieje, że tak samo będzie na wiosnę.
0
No w końcu! Tutaj już spokojnie powinno być z 3:0...
2
@okiemtypera_lucaxx95 Nie odbiegają posiadaniem?
https://zapodaj.net/plik-YnPozW0pqx
1
Fajny, szybki mecz, dobrze się to ogląda głównie za sprawą Liverpoolu, ale fakt, że przeciwnik marnuje klasycznie tyle sytuacji przeciw Realowi jest niezwykle wk*****y :D
0
@Pressinho Tak, chodzi mi o pierwszą połowę.
4
Zaryzykuje stwierdzenie, że my z LFC dostając 4:0 graliśmy lepiej niż Real dzisiaj :D
My tam mieliśmy trochę sytuacji.
10
Niesamowicie ich LFC gniecie, czyli wiadomo jak to się skończy.