macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No cóż, obrona w ostatnich meczach jest dramatyczna...
1
Ale co się La Bamba klasycznie spłakała na zmiany, a niektórzy osiągnęli poziom rynsztoku nazywając piłkarzy frajerami to ich.
WSTYD. Jak zwykle podczas meczów...
5
Ferran zwycięską bramkę nam wali dzisiaj, róbcie screeny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Nie no, Cubarsi bardzo głupio się zachował, takie pchnięcie w polu karnym jest bardzo nierozważne.
Trudno, lecimy dalej. Nawet remis jest dla nas niezłym wynikiem - pamiętajmy, że to cholernie trudny teren.
0
Tutaj zaskakująco obronię komentatorów, bo po prostu myśleli, że jest ewidentny spalony.
0
Ale Yamal teraz to zepsuł, totalnie nie dziwie się dużej złości Raphini...
0
Wciąż mam dużą niechęć do Araujo za ten idiotyczny zestaw wartości, ale mimo wszystko jakaś część mnie pragnie jego powrotu. Inigo ma świetne momenty, ale też potrafi zachować się jak junior i być bardzo niepewny co widzimy np. dzisiaj. Araujo nawet uwzględniając ten bardzo głupi błąd z PSG to jest jak dla mnie pewniejszy i równiejszy.
11
@Kubsoleon xDDDDDDDDDDDDD
0
@LeoMessiiBarcaPepa W sumie tylko po pudle Sabitzera, bo wszystkie inne potencjalne zagrożenia po spalonych.
8
Jak dla mnie prawie bardzo dobry mecz póki co. Prawie, bo brakuje większego ryzyka i zdecydowania w końcowych fazach akcji ofensywnych oraz defensywa głównie za sprawą Inigo dziwnie niepewna, ale poza tym wszystko chodzi bardzo spoko. Na spokojnie mogliśmy prowadzić i to z 2:0. Oby się to wydarzyło po przerwie.
7
@mate92 To przełącz na Barcelonę
3
Z Penią ogarniemy tą LM z palcem w d*pie, mówie Wam
12
Bardzo mi się podoba póki co Barcelona w tym meczu.
2
@karci0 Tak jak wcześniej Borussi, że Raphinia minął się z piłką o milimetry
6
Co za podanie Yamala, kolejny raz :O
1
@Donnie_Darko Nie nazwałbym go Madryciokiem, ale już od dawna mam wrażenie, że dla Barcelony momentami jest dużo bardziej krytyczny.
4
"A wszystko zaczęło się od pomyłki gracza Borussi..."
No nie Panie Ćwiąkała, wszystko zaczęło się przez świetny pressing Barcelony i doskok 2-3 zawodników.
0
Dobrze przycisnęliśmy. Oby tak cały mecz lub większą część meczu było, a będzie bardzo dobrze. Pierwsze minuty świetne.
1
@esem91 Na pewno będą ciężary, ale oby z dobrym wynikiem na koniec.
0
Nie wierzę w te reklamy przerywające transmisję...
11
@ali3gator Wiara w "swój" zespół widzę 100%, tak trzymać!
2
@JimMorrisonFCB W ogóle wypadłem z tematu, ale dobrze że ktoś pisze o potencjale. Mocno liczę, że w końcu ktoś zagrozi EA, albo UFL albo to co powstanie od 2k.
3
Bez De Jonga, uff. Zatem rozkład jazdy znany...!
2
Szczerze pisząc stawiam na Half-Life 3 :D
Od pewnego czasu były plotki, że Valve pracuje nad nową częścią Half-Life'a i podobno nie jest to gra VR jak Alyx.
A druga gra? Nie wiem, może jakiś krótki cinematic nowego Wiedźmina? Zobaczymy.
PS. Chociaż nowe IP od Naughty Dog ma większy sens od nowego Wiedźmina.
twitter.com/HazzadorGamin/status/1866586688279195937
1
@budel17 Możliwe, po tym co ja widziałem w ostatnich dwóch dekadach to w sumie jestem przygotowany :D
6
@AmigoBlancos @Danny Gaucho Elo, kolega potrzebuje pomocy.
2
@FCB_dimiC Przy mnie nie musisz się obawiać :*
3
@AmigoBlancos
"Cieszmy się z małych rzeczy, bo
Wzór na szczęście w nich zapisany jest!"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
36
Gratulacje dla wszystkich fanów Realu Madryt za awans na 18. miejsce w tabeli!
5
La Bamba w lipcu: Nico TOP
La Bamba we wrześniu: Leao TOP
La Bamba w grudniu: Lookman TOP
Wystarczyły pojedyncze mecze, lub parę meczów. Ciekawe kto będzie nową zabawką w styczniu/lutym.