5

Super Bowl to dla mnie chyba najbardziej amerykańska rzecz. Chaos, mnóstwo reklam co jest w sumie najważniejsze dla wielu, zabawa, show, przebodźcowanie i w efekcie mało sportu w stosunku do reszty.

7

@Popitek12 Cieszę się, że ktoś w końcu zauważył, że Messi to nie tylko talent, ale też właśnie ciężki trening. Brawo Popitek!

0

@Kondziubarca Tymczasem Ty wspierający komentarz, że nic z tego nie będzie... :v
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15301001#comment-15301001

8

10

Kapitalny mecz pod względem zarządzania, inteligencji i dojrzałości. Widać jak ta drużyna się rozwija - grając w "10" jeszcze z 2-3 miesiące temu byłyby dużo większe problemy jak z Celtą. Mecz z Realem i dzisiaj był dowodem na to, że ta drużyna notuje naprawdę świetny progres w kontekście radzenia sobie w potencjalnie trudnych sytuacjach.

Dodatkowo piękne jest to, że zmiennicy - Fermin, Ferran, Eric Garcia i też coraz częściej De Jong dają coraz częściej bardzo dobre zmiany gdy coś idzie nie tak.

Jak dla mnie Barcelona 24/25 to jest naprawdę wielka drużyna. Obym nie musiał odwoływać tych słów za parę miesięcy, ale jak na razie to obok Liverpoolu najlepsza drużyna w Europie. I tyle.

Odrobiliśmy parę punktów straty, mamy 1 i 2 pkt. do Atletico i Realu oraz mecze bezpośrednie. Znów jesteśmy zależni od siebie. Jedziemy dalej w tej jak na razie pięknej przejażdżce i oby kulminacją były trofea późną wiosną. Vamos!

11

@Roobo Nie wierzę, że ktoś narzeka po takim meczu...

0

Flick co trafił ze zmianami dzisiaj, sztos. W "10" podwyższamy prowadzenie grając naprawdę mega inteligentnie, coś pięknego.

0

WTF... trzymać to teraz, z Celtą się nie udało, ale z Realem zagraliśmy tak, że Real nie miał za bardzo sytuacji gdy graliśmy w "10". Teraz to powtórzyć i tyle.

8

Ale to jest przepiękne jak po przeciętnej pierwszej połowie wychodzi drużyna, która poprawia praktycznie wszystko co nie funkcjonowało w pierwszej. Po tym poznać naprawdę wielkie drużyny i w tym sezonie Barcelona taką zwykle jest :)

PS. Nie podyktowałbym tam karnego dla Sevilli, bardzo miękki karny. Ale ofc Ci odklejeni Madryciaki już piszą o Negreirze.

0

@Koorsik Jak najbardziej jestem za

0

Fermin póki co niesamowite wejście

3

Co pograli... teraz utrzymajcie to pls

38

Jak można oglądać mecz podczas gdy w Polsce trwa zamach stanu...

0

Szczęsny kapitalna obrona, ale cała akcja TOP

11

To jest jeden z tych meczów, gdzie zwyciestwo trzeba wyszarpać. Sevilla dziś jest naprawdę świetna. Musimy poprawić dokładność podań w drugiej połowie i powinno być git, w końcu coś się wyklaruje.

0

Szkoda Araujo, ale w sumie teraz może ta obrona wyglądać lepiej... oby Araujo szybko wrócił, bo IMO on by w końcu ogarnął tę linię obrony i byłby w tym aspekcie pewniejszy.

2

Martwi ta obrona, ale jeśli będziemy skuteczni, to nawet przy tak niepewnej obronie jesteśmy w stanie ogarnąć te 3 pkt.

5

Minimalne brak spalonego, więc Araujo można powiedzieć, że coraz lepiej, za parę meczów już może będzie w pełni ogarniać tę linię :D

2

Z Cubarsim byłoby nadal 0:1, Araujo jeszcze musi się nauczyć ogarniać te linie spalonego :/

0

Lecimy z nimi na mięciutko, ezz. 110 goli w LUTYM, czyli tyle ile w całym poprzednim sezonie!

5

"Na całe szczęście jest Dodi" - Piotr Laboga

7

Uwielbiam ten hymn Sevilli

1

@Jakchcesz Dobrze, że pisząc, że jesteś szybki napisałeś w kontekście metrów, bo można by to interpretować inaczej... :D

0

@July_6_BcN Może to i lepiej. Weź sobie ogarnij jakiegoś Barceloniarza. Zobacz ilu tutaj jest pięknych i wolnych chłopaków.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@JimMorrisonFCB Na pewno chcesz na La Bambie wspominać o szczepionkach? :v
PS. Zdrówka ofc!

3

@Popitek12 A jeszcze jak jest Madryciakiem to już wgl

1

@Kgorecki2500 Najlepiej wpisz sobie w google porównanie tych kart w realnych testach i porównaj :)

0

O k**a jak było blisko. Slot w następnym meczu na bank gra o swoją posadę.

4

@mekston Oby futbol w tym sezonie był sprawiedliwy i jeśli Barcelona i LFC będą grały tak do końca sezonu to oby zgarnęły mistrzostwo oraz spotkały się w finale LM.

21

Simeone to cule, nie ma innej opcji. Madrycioki w ryk, cały wszechświat przeciwko nim.

twitter.com/BarcaTimes/status/1888355892812300541

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?