macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Super Bowl to dla mnie chyba najbardziej amerykańska rzecz. Chaos, mnóstwo reklam co jest w sumie najważniejsze dla wielu, zabawa, show, przebodźcowanie i w efekcie mało sportu w stosunku do reszty.
7
@Popitek12 Cieszę się, że ktoś w końcu zauważył, że Messi to nie tylko talent, ale też właśnie ciężki trening. Brawo Popitek!
0
@Kondziubarca Tymczasem Ty wspierający komentarz, że nic z tego nie będzie... :v
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15301001#comment-15301001
8
Pozdrawiam @karol130197 i @Kondziubarca, który "wsparł" taki komentarz ;)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15301001#comment-15301001
10
Kapitalny mecz pod względem zarządzania, inteligencji i dojrzałości. Widać jak ta drużyna się rozwija - grając w "10" jeszcze z 2-3 miesiące temu byłyby dużo większe problemy jak z Celtą. Mecz z Realem i dzisiaj był dowodem na to, że ta drużyna notuje naprawdę świetny progres w kontekście radzenia sobie w potencjalnie trudnych sytuacjach.
Dodatkowo piękne jest to, że zmiennicy - Fermin, Ferran, Eric Garcia i też coraz częściej De Jong dają coraz częściej bardzo dobre zmiany gdy coś idzie nie tak.
Jak dla mnie Barcelona 24/25 to jest naprawdę wielka drużyna. Obym nie musiał odwoływać tych słów za parę miesięcy, ale jak na razie to obok Liverpoolu najlepsza drużyna w Europie. I tyle.
Odrobiliśmy parę punktów straty, mamy 1 i 2 pkt. do Atletico i Realu oraz mecze bezpośrednie. Znów jesteśmy zależni od siebie. Jedziemy dalej w tej jak na razie pięknej przejażdżce i oby kulminacją były trofea późną wiosną. Vamos!
11
@Roobo Nie wierzę, że ktoś narzeka po takim meczu...
0
Flick co trafił ze zmianami dzisiaj, sztos. W "10" podwyższamy prowadzenie grając naprawdę mega inteligentnie, coś pięknego.
0
WTF... trzymać to teraz, z Celtą się nie udało, ale z Realem zagraliśmy tak, że Real nie miał za bardzo sytuacji gdy graliśmy w "10". Teraz to powtórzyć i tyle.
8
Ale to jest przepiękne jak po przeciętnej pierwszej połowie wychodzi drużyna, która poprawia praktycznie wszystko co nie funkcjonowało w pierwszej. Po tym poznać naprawdę wielkie drużyny i w tym sezonie Barcelona taką zwykle jest :)
PS. Nie podyktowałbym tam karnego dla Sevilli, bardzo miękki karny. Ale ofc Ci odklejeni Madryciaki już piszą o Negreirze.
0
@Koorsik Jak najbardziej jestem za
0
Fermin póki co niesamowite wejście
3
Co pograli... teraz utrzymajcie to pls
38
Jak można oglądać mecz podczas gdy w Polsce trwa zamach stanu...
0
Szczęsny kapitalna obrona, ale cała akcja TOP
11
To jest jeden z tych meczów, gdzie zwyciestwo trzeba wyszarpać. Sevilla dziś jest naprawdę świetna. Musimy poprawić dokładność podań w drugiej połowie i powinno być git, w końcu coś się wyklaruje.
0
Szkoda Araujo, ale w sumie teraz może ta obrona wyglądać lepiej... oby Araujo szybko wrócił, bo IMO on by w końcu ogarnął tę linię obrony i byłby w tym aspekcie pewniejszy.
2
Martwi ta obrona, ale jeśli będziemy skuteczni, to nawet przy tak niepewnej obronie jesteśmy w stanie ogarnąć te 3 pkt.
5
Minimalne brak spalonego, więc Araujo można powiedzieć, że coraz lepiej, za parę meczów już może będzie w pełni ogarniać tę linię :D
2
Z Cubarsim byłoby nadal 0:1, Araujo jeszcze musi się nauczyć ogarniać te linie spalonego :/
0
Lecimy z nimi na mięciutko, ezz. 110 goli w LUTYM, czyli tyle ile w całym poprzednim sezonie!
5
"Na całe szczęście jest Dodi" - Piotr Laboga
7
Uwielbiam ten hymn Sevilli
1
@Jakchcesz Dobrze, że pisząc, że jesteś szybki napisałeś w kontekście metrów, bo można by to interpretować inaczej... :D
0
@July_6_BcN Może to i lepiej. Weź sobie ogarnij jakiegoś Barceloniarza. Zobacz ilu tutaj jest pięknych i wolnych chłopaków.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@JimMorrisonFCB Na pewno chcesz na La Bambie wspominać o szczepionkach? :v
PS. Zdrówka ofc!
3
@Popitek12 A jeszcze jak jest Madryciakiem to już wgl
1
@Kgorecki2500 Najlepiej wpisz sobie w google porównanie tych kart w realnych testach i porównaj :)
0
O k**a jak było blisko. Slot w następnym meczu na bank gra o swoją posadę.
4
@mekston Oby futbol w tym sezonie był sprawiedliwy i jeśli Barcelona i LFC będą grały tak do końca sezonu to oby zgarnęły mistrzostwo oraz spotkały się w finale LM.
21
Simeone to cule, nie ma innej opcji. Madrycioki w ryk, cały wszechświat przeciwko nim.
twitter.com/BarcaTimes/status/1888355892812300541