0

@PizzerMan Klasycznie intensywnie, ale mimo to całkiem pozytywnie... na razie :P
Jak tam zdrówko?

0

@maroon Smutne :(

3

@Encore Daleki jestem od jakiś spisków, ALE w sumie nie zdziwiłbym się gdyby sędziowie nagle się zbuntowali i zaczęli trochę mniej pobłażliwie traktować Real. A, że w każdym przypadku są nieudolni to mamy tak ewidentne błędy jak brak czerwieni przy faulu na Mbappe.

6

Stado świń mnie nie obchodzi, ale to, że liczba Macior maleje to smutne info jednak :/
Maciory w ryk.

twitter.com/Piechocinski/status/1891587774458847658

6

Mam nadzieje, że ten cały Negreira będzie z nami do końca sezonu. Bez niego daleko nie zajdziemy, taka prawda. Wnioskuję również o pomnik Negreiry przy nowym Camp Nou.

2

Komentarz usunięty

10

@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro Nie łamcie się, czasami trzeba się poświęcić. Zrobiliście piękny uczynek. Może i w tym miesiącu nie dostaniecie premii, ale za to wypłaty również nie dostaniecie.

3

@Who_you_mam Uwielbiam tego mema

1

@KamQiX Ale wstyd, Tusk nigdy by czegoś takiego nie zrobił i nowiutka dla syna, a dla siebie jakaś sprzed 20 lat i to z dziurami!

8

Nice try Mentzen i tak to mnie do Ciebie nie przekona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twitter.com/SlawomirMentzen/status/1891576834728333789

21

Bardzo przeciętny mecz, ale mam wrażenie, że z 3 miesiące temu ten mecz byśmy przegrali, ale drużyna osiągnęła kolejny etap progresu i takie mecze potrafi znowu wygrywać, a zawodnicy są po prostu coraz bardziej doświadczeni.

Mam również wrażenie, że tydzień przerwy zaprocentuje w dalszej części sezonu, ale teraz ta przerwa była bardzo widoczna przez brak rytmu meczowego. Nawet Guardiola, albo Ancelotti kiedyś mówili, ze czasem lepiej jak drużyna gra co 3 dni, a nie co tydzień.

Tak czy siak wygraliśmy, zapomnieć i myśleć o kolejnym meczu. Wróciliśmy na fotel lidera i to jest najpiękniejsza informacja!

A teraz napijmy się.

7

Uff, mamy to! FC Barcelona liderem La Liga!

3

Co za fart :D
Ale uj, nie tylko Real powinien mieć monopol na farta...

1

Znowu dla mnie to jest karny :D

1

Ogólnie bardzo przeciętny mecz Barcelony i mam wrażenie, że trochę to wynika paradoksalnie z tego tygodnia przerwy przez co drużyna musi się ponownie wdrożyć w rytm meczowy. Ale ten tydzień przerwy zaprocentuje później, w dalszej części sezonu.

Oby tylko 3 pkt. udało się zdobyć i zapomnieć.

19

Yamal dramatyczny dzisiaj. Ale to jest jeden z tych zawodników, że mimo irytacji zdecydowanie wybaczam, głównie ze względu na wiek. Większa koncentracja i większa równomierność w takich meczach przyjdzie z wiekiem, spokojnie.

14

Ciekawe, czy na rm.pl powołają się na Archivo VAR, czy jednak w tym wypadku nie co będzie mówić, że traktują ten portal wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, choć się domyślam.

0

@michal26 Możliwe, tej drugiej sytuacji jeszcze nie ogarnąłem.

8

Ale Wiśniowski przepięknie to wyjaśnił względem tego spalonego, brawo.

7

Dobra, macie. Wszystko ładnie wytłumaczone. Jeśli chodzi o to, to ma to sens:

https://sport.tvp.pl/85004272/w-polskim-wydaniu-przepisow-gry-jest-istotny-blad-wyjasniamy-przepis-o-spalonym

0

Ma ktoś gdzieś ten przepis? Chętnie poczytałbym.

4

Nie ogarniam tych piłkarskich przepisów... ale co środowisko Realu będzie ryczeć to w sumie warto było.

6

Ale teraz okradli Rayo szczerze mówiąc...

5

Protip jak rozpoznać debila:
1. Każdy kto będzie twierdzić, że ten karny był nieprawidłowy.

1

Za takie coś nie dostaliśmy karnego na Kounde z Getafe, a również powinniśmy.

3

Dla mnie to jest karny...

2

Dobra, póki co zmarnowane sytuacje mnie nie zaczynają wk***ać widząc, że gramy naprawdę dobrze. Ale zobaczymy jak będzie w jakiejś 80 minucie :D

1

Yamal dzisiaj IMO trochę nieskoncentrowany. Oby się trochę poprawił. Ale póki co Rayo tak za bardzo nie istnieje.

1

@Marian_Pazdzioch Co więcej nie zarabiasz nawet ułamka tego co Kounde i robisz klasycznie dla tego szefa nieroba.

Miłego tygodnia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?