macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan Klasycznie intensywnie, ale mimo to całkiem pozytywnie... na razie :P
Jak tam zdrówko?
0
@maroon Smutne :(
3
@Encore Daleki jestem od jakiś spisków, ALE w sumie nie zdziwiłbym się gdyby sędziowie nagle się zbuntowali i zaczęli trochę mniej pobłażliwie traktować Real. A, że w każdym przypadku są nieudolni to mamy tak ewidentne błędy jak brak czerwieni przy faulu na Mbappe.
6
Stado świń mnie nie obchodzi, ale to, że liczba Macior maleje to smutne info jednak :/
Maciory w ryk.
twitter.com/Piechocinski/status/1891587774458847658
6
Mam nadzieje, że ten cały Negreira będzie z nami do końca sezonu. Bez niego daleko nie zajdziemy, taka prawda. Wnioskuję również o pomnik Negreiry przy nowym Camp Nou.
2
Komentarz usunięty
10
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Comentateiro Nie łamcie się, czasami trzeba się poświęcić. Zrobiliście piękny uczynek. Może i w tym miesiącu nie dostaniecie premii, ale za to wypłaty również nie dostaniecie.
3
@Who_you_mam Uwielbiam tego mema
1
@KamQiX Ale wstyd, Tusk nigdy by czegoś takiego nie zrobił i nowiutka dla syna, a dla siebie jakaś sprzed 20 lat i to z dziurami!
8
Nice try Mentzen i tak to mnie do Ciebie nie przekona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
twitter.com/SlawomirMentzen/status/1891576834728333789
21
Bardzo przeciętny mecz, ale mam wrażenie, że z 3 miesiące temu ten mecz byśmy przegrali, ale drużyna osiągnęła kolejny etap progresu i takie mecze potrafi znowu wygrywać, a zawodnicy są po prostu coraz bardziej doświadczeni.
Mam również wrażenie, że tydzień przerwy zaprocentuje w dalszej części sezonu, ale teraz ta przerwa była bardzo widoczna przez brak rytmu meczowego. Nawet Guardiola, albo Ancelotti kiedyś mówili, ze czasem lepiej jak drużyna gra co 3 dni, a nie co tydzień.
Tak czy siak wygraliśmy, zapomnieć i myśleć o kolejnym meczu. Wróciliśmy na fotel lidera i to jest najpiękniejsza informacja!
A teraz napijmy się.
7
Uff, mamy to! FC Barcelona liderem La Liga!
3
Co za fart :D
Ale uj, nie tylko Real powinien mieć monopol na farta...
1
Znowu dla mnie to jest karny :D
1
Ogólnie bardzo przeciętny mecz Barcelony i mam wrażenie, że trochę to wynika paradoksalnie z tego tygodnia przerwy przez co drużyna musi się ponownie wdrożyć w rytm meczowy. Ale ten tydzień przerwy zaprocentuje później, w dalszej części sezonu.
Oby tylko 3 pkt. udało się zdobyć i zapomnieć.
19
Yamal dramatyczny dzisiaj. Ale to jest jeden z tych zawodników, że mimo irytacji zdecydowanie wybaczam, głównie ze względu na wiek. Większa koncentracja i większa równomierność w takich meczach przyjdzie z wiekiem, spokojnie.
14
Ciekawe, czy na rm.pl powołają się na Archivo VAR, czy jednak w tym wypadku nie co będzie mówić, że traktują ten portal wybiórczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, choć się domyślam.
0
@michal26 Możliwe, tej drugiej sytuacji jeszcze nie ogarnąłem.
8
Ale Wiśniowski przepięknie to wyjaśnił względem tego spalonego, brawo.
0
@Rifek https://sport.tvp.pl/85004272/w-polskim-wydaniu-przepisow-gry-jest-istotny-blad-wyjasniamy-przepis-o-spalonym
7
Dobra, macie. Wszystko ładnie wytłumaczone. Jeśli chodzi o to, to ma to sens:
https://sport.tvp.pl/85004272/w-polskim-wydaniu-przepisow-gry-jest-istotny-blad-wyjasniamy-przepis-o-spalonym
0
Ma ktoś gdzieś ten przepis? Chętnie poczytałbym.
4
Nie ogarniam tych piłkarskich przepisów... ale co środowisko Realu będzie ryczeć to w sumie warto było.
6
Ale teraz okradli Rayo szczerze mówiąc...
5
Protip jak rozpoznać debila:
1. Każdy kto będzie twierdzić, że ten karny był nieprawidłowy.
1
Za takie coś nie dostaliśmy karnego na Kounde z Getafe, a również powinniśmy.
3
Dla mnie to jest karny...
2
Dobra, póki co zmarnowane sytuacje mnie nie zaczynają wk***ać widząc, że gramy naprawdę dobrze. Ale zobaczymy jak będzie w jakiejś 80 minucie :D
1
Yamal dzisiaj IMO trochę nieskoncentrowany. Oby się trochę poprawił. Ale póki co Rayo tak za bardzo nie istnieje.
1
@Marian_Pazdzioch Co więcej nie zarabiasz nawet ułamka tego co Kounde i robisz klasycznie dla tego szefa nieroba.
Miłego tygodnia!