4

@blakkudium Często ludzie są głupsi od zwierząt i najbardziej potworni ze wszystkich gatunków. Smutne.

“Ludzie lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.” - Andrzej Sapkowski

3

@Luciano99 Kurła ale pszypau :/

0

@DiSBlaDE O Bogowie, walka!

6

@Martwy Albo ewentualnie do pączka.

6

Jak pączek to tylko z lukrem, cukier puder kibicuje Realowi.

6

@Luciano99 ile ta cała Twoja @jowita zjadła dziś pączków i dlaczego nigdzie już ich nie ma?

1

@JimMorrisonFCB Jak najbardziej udanego!

10

Dzisiaj prawie same pazie grają w piłkę, dajcie mi Barcelone Flicka, a nie jakieś piłkarskie wydmuszki

2

@Cule2013 Ja również, ale też liczę na to, że jak odpadniemy z kimś w pucharach, to po wyrównanym meczu, a nie blamażu. Chociaż z drugiej strony różnie może być z tak wysoką linią obrony, więc może być tak, że albo jedziemy wszystkich jak Real i Bayern dotychczas, albo będziemy tracić po 4-5 bramek. Nic po środku. Zobaczymy, ale ja również już jestem Flickowi ogromnie wdzięczny.

8

Oglądając wiele drużyn w Europie włączając w to Real, czy Bayern, to naprawdę Barcelona w zdecydowanej większości momentów wygląda najlepiej i najatrakcyjniej - razem z Liverpoolem. Mega cieszę się, że tak stosunkowo szybko doszło do sytuacji, że gramy jedną z najlepszych piłek w Europie i oby tak było już do końca sezonu.

Oglądając City to to jest przepaść. Kiedyś była przepaść na korzyść City, dziś na korzyść Barcelony. I niech tak zostanie.

9

Komentarz usunięty

1

@marcin62 Ja tam widzę jakieś nieśmiałe zarysy :D

23

@cules100pro No offence, ale bardzo podoba mi się składnia tego pytania :D

0

@PatrykBarca Dlatego napisałem tylko o lidze, nie wspominając o dzisiejszym meczu.

0

@Sulimo Dokładnie tak!

4

Swoją drogą Barcelona Flicka z tymi dzieciakami jest często kwintesencją słowa "YOLO" :D

0

@Kapitan_SW Ba dum tss.

0

@clyde Ale prześcieradła to Real, a nie Atletico.

1

@blakkudium Klasyk - gdybyśmy wykorzystywali wszystko to co mamy do wykorzystania, to dziś mielibyśmy z 6-7 pkt. przewagi w lidze i wiele bramek strzelonych więcej (mimo, że i tak strzelamy najwięcej ze wszystkich co z drugiej strony jest zajebiście imponujące).

0

@Coutinho007 Chodzi mi o wszystkie mecze, nie tylko pomiędzy tymi trzema drużynami.

6

Czyli w sumie jednak cały Madryt ma taką specyfikę, że może być dymany przez 3/4 meczu, ale wstanie z kolan na 10/15 minut i nagle pozwoli mu to na zachowanie godności i w miarę dobrego wyniku :D

Madryt w czepku urodzony.

9

Przedziwny mecz. Zdecydowanie większa część meczu to zabawa, śliczna gra, totalna dominacja, a mecz kończy się wynikiem 4:4 przy czym tracimy ultra szybko 2 bramki na początku i 2 bramki na końcu meczu.

Wg. mnie to jest trochę kwestia właśnie tego braku doświadczenia wielu młodych zawodników, że potrafią dać coś cudownego i atrakcyjnego, a zarazem brakuje im stabilizacji i chłodnej głowy w niektórych kluczowych momentach. Mecze z Atletico to bardzo uwypukliły.

Mimo to jakoś podchodzę do tego na spokojnie: regularność, rozsądek i chłodna głowa w końcu przyjdą, a patrząc na to jak ta drużyna się rozwija, to uważam, że spokojnie możemy Atletico pokonać na Metropolitano grając równie atrakcyjną piłkę co dzisiaj.

PS. Ferran karykaturalny, Gavi nie dość, że bez formy, to wprowadza niepotrzebny chaos na boisku wtedy, kiedy potrzebny jest spokój.

12

Tutaj powinno być 5/6:2. Nie wierzę i to jeszcze grając przez prawie cały mecz tak pięknie.

1

Trochę zero zaskoczenia. Klasyczna drużyna stworzona przez młodzież: niezwykle energiczna, kreatywna i magiczna, a zarazem nieokiełznana i tracąca po prostu koncentrację przez brak doświadczenia.

Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem, ja i tak jestem mega zadowolony z dzisiejszego meczu.

0

Wynik nie oddaje cudownego stylu i dominacji Barcelony w tym meczu. Jak dla mnie pod tymi względami jeden z najlepszych meczów w tym sezonie.

4

Ale grają chłopaki!

3

Ferran by tego nie trafił, bo Ferrana by tam po prostu nie było

1

Lewy i Gavi wchodzą, lecimyyyyy

4

Wypadałoby tą śliczną grę potwierdzić jakąś bramką.

1

Lewego dawajcie, niech TVP ma w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?