28

Niestety w punkt. Straszny idiotyzm Mentzena i tworzenie kampanii na propagandzie i niechęci do Ukraińców.

"Według badań UNHCR i Deloitte, które omówił Grzegorz Siemionczyk, w latach 2022-2023 uchodźcy z Ukrainy zwiększyli dochody budżetowe Polski o 25-34 miliardów złotych, podczas gdy całkowite wydatki publiczne związane z ich obecnością wyniosły około 20 miliardów złotych."

https://www.unhcr.org/pl/15011-unhcr-deloitte.html

twitter.com/lstelmach89/status/1895838349040197664

7

@DonCarletto Ale bym se zobaczył batożonego 99x Cristiano Ronaldo.

2

@FCB_dimiC Browar Trzech Kumpli - Pan IPAni

10

@Popitek12 To pochwal się, która Cię w końcu wybrała?

4

@Kgorecki2500 Gra była robiona na UE5, który ma dużo problem z optymalizacją również samych plików, więc tam sporo ważą różne tekstury etc.

Natomiast przygotujmy się, że GTA VI, czy pewnie Wiedźmin 4 mogą ważyć z 200-300 GB poprzez swój absurdalny rozmiar.

9

@MesQueUnClub96 To nie jest możliwe w Twoim przypadku.

5

Komentarz usunięty

4

@AlexDark00 opinia

twitter.com/KrystianKobiel/status/1896245911044366617

0

@mekston Nie no, nie wyobrażam sobie tego, ale nasza defensywa to miecz obosieczna. Jesteśmy najbardziej ofensywnie grającą drużyną na świecie w tym momencie. Oczywiście bardzo mi się to podoba i wolę wyniki 5:4 niż 1:0, ale z drugiej strony to po prostu może rodzić różne problemy, tym bardziej jeśli skuteczność będzie taka jak parę razy już w tym sezonie. No, ale w pełni wierzę w tę drużynę jak i we Flicka. Nawet jak noga się powinie, to mam nadzieje, że to będzie właśnie ciągle ten kierunek - z drobnymi poprawkami ofc, by unikać takich meczów i momentów jak z Atletico.

23

Jedyne czego się obawiam w meczu z Benficą jak i w praktycznie wszystkich najważniejszych meczach, że totalnie zapomnimy przy tej całej atrakcyjnej grze o obronie co będzie skutkować powtórkami z meczów z Atletico jak i właśnie z meczu z Benficą. Jestem przekonany, że ofensywnie i w środku drużyna będzie starać się dominować i będzie to w znacznej większości wychodzić, a rywal będzie często miażdżony, ale obawiam się o te mikro-momenty kontr i wypadów drużyny przeciwnej pod nasze pole karne. Atletico to bardzo obnażyło, mimo że przez większość meczu ich cisnęliśmy niemiłosiernie. Dlatego pod względem stylu i dominacji jestem spokojny, ale trochę obawiam się koncentracji w sprawach defensywnych. Obyśmy znaleźli tutaj jakieś rozwiązanie, bo tylko i aż tego brakuje do pełni satysfakcji.

8

@Trojanek23 "tak jak obserwuję coraz więcej Kobiet chce na niego głosować"
To ten sam poziom co @Borneo mówiący o kimś tam głosującej na Harris. Źródło: zaufaj mi stary :v

0

@PizzerMan Mam nadzieje, że zdrówko też nieźle. Powodzenia!

2

@Encore @FcPortoFan1999 Moim zdaniem ma potężny skład, ale wąski. Aczkolwiek oby wyszło na Wasze koniec końców, bo może faktycznie go przeceniam.

@Mixtape Ja się jakoś tego nie boję. My też będziemy bardziej doświadczeni i zgrani. Jesteśmy w stanie przeciwstawić się każdemu, tym bardziej jeśli te nasze dzieciaki będą po prostu starsi.

11

Ale Święciki to jest TOP nie tylko jako komentator, ale też jako dziennikarz. Świetnie prowadzi te wywiady.

25

Na rm.pl zazdroszczą nam drużyny i stylu gry i to jeszcze posiadając tak potężny skład z Mbappe. Coś pięknego.

7

@tomek8756 Tzw. inscenizacja Titanica, świetny pomysł @Luciano99

0

@GeraltzKatalonii Również się zgodzę.

1

@Bykunn Tam spalony był, więc nie jest policzone

4

Sprawdźcie sobie staty z tego meczu, dawno czegoś takiego nie widziałem, nawet drużyny grające w "10" czasem miały jakąkolwiek szansę:
https://zapodaj.net/plik-Yl7oPtRfdp

12

I cyk, 1 pkt. przewagi nad Atletico, 3 pkt. przewagi nad Realem, który spada na 3 miejsce, Lewy powiększa przewagę nad Mbappe. To był dobry piłkarsko weekend!

A teraz pełne skupienie na LM, kolejny raz nie mogę się doczekać kolejnego meczu.

0

@Culer9002 Otóż nie!

1

Strzały 26 do 0 :v

0

Corner taken quickly!

4

@kiper09 Przecież ewidentnie Araujo trzymał się za łydkę i pokazywał coś Flickowi. Czasami warto się wstrzymać z takimi opiniami i trochę poczekać na rozwój wydarzeń...

2

@Pitinho @Danny Gaucho
@Filipem Jemu bardziej chodzi o cały sezon

0

@Katalończyk 99 Oczywiście, że jest, tylko często różnica polega na tym, że Real aż tak nie dominuje rywala i te ich bramki często są zdobywane bez żadnej logicznej podstawy.

0

To jeszcze Yamal i fajrant Panowie

1

rm.pl w ryk, bo farfocel :v

0

Świetne zmiany, najważniejsze, że Pedri odpocznie.

2

No i zajebiście, ale wciąż mam nadzieje na bramkę Lewego by odskoczyć Mbappe jak i na przełamanie Yamala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?