1

Yamal na bank usłyszał w szatni coś w stylu "weź się w końcu przełam". W sumie mecz i wynik pod to idealny, więc nie dziwie się, że aż tak się "chami".

0

@Szmulek To nie był cichacz, słychać było, że tam dzisiaj kawka i szlug wleciały po śniadanku...

1

@sevs No ciężko inaczej grac, gdzie drużyna przeicwna całą 10 jest we własnym polu karnym...

7

Viva la Vida na stadionie, ale to się kojarzy właśnie z Barceloną i tym historycznym sezonem 08/09. Oby końcowy scenariusz aktualnego sezonu był taki sam.

4

3

Lewandowski to jest naprawdę dzisiaj taki dramat, że aż człowiek niedowierza. Lubię go, ale "oczu kompiel"...

1

@Pitinho Dobiegłby. Zdania ekspertów jak zwykle podzielone.

1

Lewy dobiegłby do tego podania od Olmo, ale... mu się nie chciało? O co chodzi?

1

@Katalonik97 Nie, ja jednak wolę takie akcje jak ta na 1:0 i dominowanie przeciwnika ¯\_(ツ)_/¯

0

Lecimy z nimi na mięciutko :)

1

Ale to pograli, coś pięknego

2

LIGA NEGREIRY!!!1111oneoienern

4

Gerard Martin TOP

12

Kounde ostatnio gorsza forma. Oby wrócił do optymalnej dyspozycji, bo w obronie w ostatnich meczach słabo.

2

@Popitek12 Jak zwykle w punkt Popitek

0

@PizzerMan Spokojnie i przyjemnie. Zaraz meczyk. A u Ciebie jak tam?

6

Smacznej kawusi i dobrego meczu La Bambo!

1

@Popitek12 Zatem ma coś wspólnego z Cristiano Ronaldo.

9

@MateuszQ Oby tylko im została szansa na LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Aragorn33 Na miejscu klubu dałbym ogłoszenie do social mediów i spróbowałbym znaleźć tę dziewczynę fundując jej bilet na mecz w jakiejś dobrej loży.

Natomiast inną sprawą jest sam mecz, bo gdyby była taka sytuacja, a Barcelona straciłaby punkty, to trochę przypał :v

7

Przepięknie karma wróciła i to już tak szybko :)

twitter.com/K4milO444/status/1895918985339945234

13

Najgorzej, że człek autentycznie zaczyna wierzyć w awans tej lepszej części Madrytu w LM... Rewanż na Metropolitano. Dużo może zależeć od wyniku w Madrycie. Simeone, gotuj tam mordo Ty nasza.

6

@misterio Czekaj, na priv jeszcze Ci wyślę

3

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370340#comment-15370340
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370984#comment-15370984

@Luciano99 weź częściej stawiaj na te swoje Madryckie "pewniaczki". Może i gdybym Ci pożyczył te 100 zł to by bezpowrotnie przepadło, ale za to jak zwykle Ty też nic byś nie wygrał.

23

A co tutaj takie nastroje jakby zdecydowanie lepszy Betis zasłużenie wygrał z Realem Madryt?

6

@kuz Czyli wiadomo jak się to skończy...

4

@Filipem Nawet to na szybko zwizualizowałem no i fcbarca nie jest na to gotowa:
https://zapodaj.net/plik-9I85utLC2z

6

@Kapitan hawk @jowita tak tylko oznaczam, weź mu j**nij w końcu, a nie tylko gadasz

2

Nie obawiam się Realu, Bayernu, nawet Liverpoolu. Najbardziej obawiam się właśnie Interu i półfinału z nimi. Jeśli do tego dojdzie, to IMO będzie to najtrudniejszy mecz i dwumecz w tym sezonie. Cholernie niewygodny i frustrujący rywal.

1

@Luciano99 Zaś przewalisz, nie dam się znowu nabrać. Poza tym cały czas mi wisisz 10 zł za projekt i wykonanie strony internetowej, weź się zastanów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?