macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Moja psychika nie byłaby na to gotowa.
twitter.com/Wachafcb/status/1894316141859794991
6
@Azazel_Pazuzu Osobiście nigdy Trumpa nie brałem na poważnie, jeszcze jako młody nastolatek pamiętam, że oglądałem z nim jakiś wywiad i wydawał mi się już wtedy strasznie bucowaty i odklejony. Im dalej w czasie tym oczywiście to było potęgowane. Nie rozumiem jak można popierać taką osobę, szczególnie z perspektywy Polaka. Dramat i jeden wielki wstyd i śmiech.
13
@Popitek12 Że niech kolejny atencyjny komentarz Popitka nie odwiedzie nas od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii.
4
@Kgorecki2500 "Aczkolwiek nie wiem jakie stanowisko finalnie zabrałby PIS"
To zależy, czy byłoby napisane cyrylicą, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
42
Podoba mi się to, że jak na razie Europa się jednoczy we wspólnym froncie przeciwko odklejonemu Trumpowi oraz zbrodniarzowi Putinowi. Macron pozytywnie zaskoczył asertywnością.
Oby na plotkach/planach się nie skończyło. Trzymamy kciuki, bo jako Europa jesteśmy w stanie stworzyć coś w co tak śmieszni i odklejeni ludzie jak Trump, czy Musk nie będą potrzebni.
twitter.com/Marekwalkuski/status/1894111256002375843
twitter.com/WarNewsPL1/status/1894086846105199048
0
@Sulimo Zdrówka!
0
@michal26 Taktyk na jutro :P
5
@michal26 AfD na szczęście bardzo prawdopodobnie nie stworzy rządu. Najbardziej kretyńska i niebezpieczna partia. Choć i tak jak na razie 20,8% to o 20,8% za dużo.
twitter.com/AKundendienst/status/1888836033720074575
1
@Encore W tej kwestii zgadzam się z *ujumam @Who_you_mam
4
@Encore Może chodziło o impet wejścia, albo w sumie stwierdził, że na uj ma dyskutować, jak to i tak nic nie da (wiem po sobie w kwestii La Bamby).
4
@michal26 Dlatego Betis musi się odwołać.
0
Na pierwszej powtórce myślałem, że to jest ewidentne czerwo, ale tutaj widać, że nie tylko nie było kontaktu, a też nogę mimo wszystko cofał. Betis powinien się od tej kartki odwołać. Wiadomo, że nie ma nieskazitelnie białych koszulek, ale może ten "Real" w nazwie coś zdziała...
twitter.com/Zona_Blaugrana/status/1893753852035281380
4
@Popitek12 Natomiast bez strzelenia gola można mecz zremisować, a nawet przegrać.
1
@FcPortoFan1999 A ja nie wiem - totalnie nie jestem w temacie. Wiem tylko, że jak byłem dzieckiem to słyszałem idiotyczne teorie, że jak papież będzie ciemnoskóry, to będzie koniec świata :D
Więc dla fabuły w sumie chciałbym zobaczyć tych wszystkich głównie prawicowych szurów piszących o końcu świata etc. I tak moje zdanie o nich jest na tyle niskie, że już mnie nic nie zdziwi, a będzie przynajmniej śmiesznie.
5
@Kgorecki2500 Cóż, swoje lata już ma. Życzę klasycznie jak najwięcej zdrowia, ale niestety mam wrażenie, że już niedługo polska premiera filmu "Konklawe" może się mniej więcej zbiec w czasie z realnym konklawe.
0
@Criss18Barca No to szkoda, że takich nie zawiesiła, ale w sumie po co, skoro to nie jest głośna sprawa jak poseł Wilk. Wybiórczość TOP. I PO czy jakakolwiek inna partia powinna robić coś z takimi przypadkami, ale śmieszy mnie stawianie tutaj Konfederacji na piedestale patrząc na tą wybiórczość. Konfederacja to cwaniacko i w zagrywkach politycznych partia taka sama jak każda inna, czy PiS, czy PO - będą kombinować i manipulować. My przynajmniej mamy tę świadomość i nie widzimy w partii X jakiegoś wyjątku względem wyżej wymienionych rzeczy, bo jest to w uj naiwne myślenie.
3
@Krzysztof1987 "dobrze prawi"
WTF, nawet nie wiem jak na to odpowiedzieć, ale w sumie wielokrotnie już się wypowiadałem na temat Waszego popieprzonego środowiska i w sumie starczy.
4
Ale ekipę Sławek zmontował!
twitter.com/Nocny_Pingwin/status/1893228016379036067
1
@arasz1819 I cyk, kolejny dowód powyżej, że Konfederacji jest znacznie bliżej do PiSu :)
21
Ale co La Bamba spłakana, że już strata punktów to Wasze... niektóre komentarze to klasycznie dramat i wstyd.
1
@Coutinho007 Mecz się skończył? I nie ma znaczenia, czy to się zakończy stratą punktów - pisanie w trakcie meczu takich komentarzy to idiotyzm.
EDIT: No właśnie ;)
0
To jest k***a wstyd, że tutaj nie ma kartki...
4
Murawa jakby ją robili pracownicy @Luciano99
0
@Katalończyk 99 jeszcze jak!
0
Rozkład jazdy znany!
5
@Azazel_Pazuzu Ale nie piszemy tutaj o Realu Madryt
@MessiForeverTheBest Ok, mnie akurat siedzą te aranżacje :)
0
@FcPortoFan1999 Zgoda.
0
@BulaKG Ja bym wolał by grała u nas na skrzydle
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem czy to jest pod Sanah. Skoro tak dobry utwór Swady i Naczosa przegrał ze Steczkowską, to moim zdaniem tam idą jacyś aktualnie marginalni twórcy, a nie Ci najlepsi lub mający bardziej ambitną muzykę.
8
Sanah wypuściła kolejną muzyczną wersję wiersza, tym razem "Jesienią" Konopnickiej z zespołem Mazowsze.
Mimo, że na co dzień mój gust muzyczny jest totalnie inny, to naprawdę ciężko nie docenić tego co robi Sanah i jak za pomocą jej twórczości przemyca znane dzieła polskich pisarzy, tym bardziej w wersjach z innymi twórcami.
Muzycznie utwór też moim zdaniem bardzo spoko - czuć nasz folklor.
Poza tym rozkmina: Podsiadło był w Cyberpunku, to w sumie dlaczego Sanah nie mogłaby być w Wiedźminie? Idealnie tam pasuje. Redzi, gotujcie!