macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Atleti ma prze****ane :D
twitter.com/atletienglish/status/1892917263423926563
0
@Kinginiesta Nigdy nie zapomnę debaty z Harris, gdzie fact checking dla Trumpa był na jego niekorzyść chyba ponad 100 :D
Śmieszny człowiek.
1
@Ryoumen Człowiek orkiestra!
7
Mam nadzieje, że Negreira dostanie dodatkową kopertę po tym losowaniu. Ależ to będzie zajebiście pasjonujący kibicowsko czas. Rozkład jazdy znany!
6
@July_6_BcN To @Luciano99 mówi @jowita
2
@blakkudium Ehh... :(
4
@Kapitan hawk niech Sociedad się szykuje na gorszą część Madrytu, a nie ogrywa jakichś paziów, których nikt nie zna, pfff
9
@Doren01 Ja się spodziewałem, że będzie pieprzyć głupoty i że decyzja o jego wyborze będzie idiotyczna z wielu względów, ale również nie spodziewałem się, że będzie tak szybko aż tak duże odklejenie. Kompromitacja za kompromitacją i nie wiem czy bardziej śmieszni są Trump z Muskiem czy ich obrońcy.
12
Stephen King w punkt.
twitter.com/StephenKing/status/1892689291039437298
5
Rosja pokojowo zaatakowała agresywną Ukrainę. Taka prawda. Wyłącznie TV, włącznie myślenie.
twitter.com/WarNewsPL1/status/1892564506527588849
2
@Kessie Klasycznie kradzione treści, człowieku Ty się zastanów, oszukałeś 3 Polaków
2
Co to był za futbol...
twitter.com/Joshua_Ubeku/status/1892280176253260014
7
@wojopancer Jak już założysz to daj linka
1
@hefaj6 Podbijam!
7
@Popitek12 Ty i stary @Luciano99 to gwarancja co sezonowych trypletów, taka prawda
1
@MOLESTA W sumie tak, tym bardziej Lyon z WIELKIM Juninho Pernambucano!
7
@MOLESTA Trochę vibe 1/8 Realu w pierwszej dekadzie XXI wieku :v
4
@Encore Oesu, do pustej -> wiadomo, że Realowi Madryt!
7
@barcelonaLM Co za czasy, jeden kanał internetowy będzie progrecki, a drugi jest już od jakiegoś czasu prorosyjski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@mekston Nie no, jasna sprawa - wciąż jeden z głównych faworytów mimo nie grania najlepszej piłki i wciąż jest to możliwe, że wygrają LM, bo "indywidualności i szczęście"...
1
@norbi77 IMO dobrze się to układa. Każdy do przejścia, najtrudniej ofc z PSG i AV. Ale Real może mieć ciężary z prawie każdym.
19
Luuk De Jong w 1/8 LM!
4
@PatrychoO Ładny pies!
1
@FCB_dimiC Chyba, że gra z mocnym piłkarsko rywalem, to wtedy nie
1
@Coutinho007 Za Nedveda i Del Piero potrafili coś tam fajnego ogarnąć
5
Ale PSV to miażdżąco lepsze wrażenie robi niż Juve. Ogólnie przyjemnie dla oka grają.
1
W sumie człek by sobie takie karniaczki pooglądał do winka...
EDIT: Jednak nie :v
0
@heniusss Ale to nie do mnie tak, do mnie nie... Juventus zawsze jakoś lubiłem ze względów sentymentalnych, Nedved, Del Piero etc. I jakoś ta szczątkowa sympatia pozostała w kontekście klubów poza Barceloną.
5
@jacobFCB Czuję się jakbym czytał rm.pl. Różnica tylko polega na tym, że to jest ewidentny sarkazm, a tam piszę to wiele osób na serio :D
9
Sympatia do Luuka dziś przeważa sentyment do Juventusu. Luuk z awansem, jazda!