14

Atleti ma prze****ane :D

twitter.com/atletienglish/status/1892917263423926563

0

@Kinginiesta Nigdy nie zapomnę debaty z Harris, gdzie fact checking dla Trumpa był na jego niekorzyść chyba ponad 100 :D

Śmieszny człowiek.

1

@Ryoumen Człowiek orkiestra!

7

Mam nadzieje, że Negreira dostanie dodatkową kopertę po tym losowaniu. Ależ to będzie zajebiście pasjonujący kibicowsko czas. Rozkład jazdy znany!

6

2

@blakkudium Ehh... :(

4

@Kapitan hawk niech Sociedad się szykuje na gorszą część Madrytu, a nie ogrywa jakichś paziów, których nikt nie zna, pfff

9

@Doren01 Ja się spodziewałem, że będzie pieprzyć głupoty i że decyzja o jego wyborze będzie idiotyczna z wielu względów, ale również nie spodziewałem się, że będzie tak szybko aż tak duże odklejenie. Kompromitacja za kompromitacją i nie wiem czy bardziej śmieszni są Trump z Muskiem czy ich obrońcy.

12

Stephen King w punkt.

twitter.com/StephenKing/status/1892689291039437298

5

Rosja pokojowo zaatakowała agresywną Ukrainę. Taka prawda. Wyłącznie TV, włącznie myślenie.

twitter.com/WarNewsPL1/status/1892564506527588849

2

@Kessie Klasycznie kradzione treści, człowieku Ty się zastanów, oszukałeś 3 Polaków

2

Co to był za futbol...

twitter.com/Joshua_Ubeku/status/1892280176253260014

7

@wojopancer Jak już założysz to daj linka

1

@hefaj6 Podbijam!

7

@Popitek12 Ty i stary @Luciano99 to gwarancja co sezonowych trypletów, taka prawda

1

@MOLESTA W sumie tak, tym bardziej Lyon z WIELKIM Juninho Pernambucano!

7

@MOLESTA Trochę vibe 1/8 Realu w pierwszej dekadzie XXI wieku :v

4

@Encore Oesu, do pustej -> wiadomo, że Realowi Madryt!

7

@barcelonaLM Co za czasy, jeden kanał internetowy będzie progrecki, a drugi jest już od jakiegoś czasu prorosyjski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@mekston Nie no, jasna sprawa - wciąż jeden z głównych faworytów mimo nie grania najlepszej piłki i wciąż jest to możliwe, że wygrają LM, bo "indywidualności i szczęście"...

1

@norbi77 IMO dobrze się to układa. Każdy do przejścia, najtrudniej ofc z PSG i AV. Ale Real może mieć ciężary z prawie każdym.

19

Luuk De Jong w 1/8 LM!

4

@PatrychoO Ładny pies!

1

@FCB_dimiC Chyba, że gra z mocnym piłkarsko rywalem, to wtedy nie

1

@Coutinho007 Za Nedveda i Del Piero potrafili coś tam fajnego ogarnąć

5

Ale PSV to miażdżąco lepsze wrażenie robi niż Juve. Ogólnie przyjemnie dla oka grają.

1

W sumie człek by sobie takie karniaczki pooglądał do winka...
EDIT: Jednak nie :v

0

@heniusss Ale to nie do mnie tak, do mnie nie... Juventus zawsze jakoś lubiłem ze względów sentymentalnych, Nedved, Del Piero etc. I jakoś ta szczątkowa sympatia pozostała w kontekście klubów poza Barceloną.

5

@jacobFCB Czuję się jakbym czytał rm.pl. Różnica tylko polega na tym, że to jest ewidentny sarkazm, a tam piszę to wiele osób na serio :D

9

Sympatia do Luuka dziś przeważa sentyment do Juventusu. Luuk z awansem, jazda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?