macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@joloskyy To poczytaj sobie jego wypowiedzi, które są tak niekonsekwentne, że szok.
25
Co k***a? Mam nadzieje, że to tylko jakaś nieprawdziwa plota...
twitter.com/BarcaTimes/status/1891541381685850370
2
@Safrani A mi to zupełnie nie przeszkadza, co więcej: czasem zdecydowanie jest w tych oznaczeniach dla mnie coś interesującego.
2
@joloskyy Haha, zawsze musi się znaleźć jakiś typ, który uważa się lepszy od innych ze swoim "wysublimowanym" poczuciem humoru żeby tylko dać znać, że wszystkie żarty są słabe :v
Faktycznie, to co napisałeś jest w sumie najśmieszniejsze.
7
Komentarz usunięty
16
Fajna nitka pokazująca to jakim internet jest śmiesznym, a zarazem absurdalnie toksycznym miejscem.
twitter.com/slutonomicon/status/1891352361702158394
1
@Rupert_Haubica Niedługo w Barcelonie też częściej będzie +40C przez kwestie globalnego ocieplenia :/
0
@colossus Still better than rm.pl
37
Niech absurdalny i bezczelny do granic możliwości płacz Realu Madryt o sędziowanie oraz fakt, że dziś nasza FC Barcelona może ponownie być liderem La Liga nie odwiodą Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej propagandowy, bezczelny i pozorny klub w historii piłki nożnej.
Miłego dnia cules i lecimy na pełnej o 21!
3
Oby Atletico za 10 min. też poszło w ślady tej gorszej części Madrytu.
10
Kontrowersyjna opinia: bez Viniciusa Real byłby lepszy, bo bardziej zbilansowany.
2
@norbi77 Ale faul na Kounde z Getafe? No cóż, trzeba było grać lepiej!
8
Tutaj raczej skończy się pogromem Osasuny, tragicznie grają... No nic, pamiętajmy, że od tygodnia jesteśmy zależni od siebie w tej lidze mimo 2 pkt. straty, a to jest najważniejsza informacja :)
0
@PizzerMan Rodzinnie i imprezowo za niedługo :)
A Tobie? Zdrówka klasycznie!
4
@tomek8756 Jeszcze nie wiem - na działalności to księgowa mi to ogarnia. Trochę kosztów w zeszłym roku miałem, więc chyba będzie w porządku :)
0
@Sulimo O, nawet nie wiedziałem. W takim razie chyba bardziej to drugie... :/
6
Narty na Etnie przy erupcji :O
@Sulimo
twitter.com/mamboitaliano__/status/1890010831838171249
1
@messi33 A o 20:30 jutro pewnie będzie jak zwykle... ale co się połudzimy do 16:15 to nasze.
34
Ale bym se dzisiaj zobaczył takie straty punktów Madrytu...
2
@norbi77 Co wyjaśnił :v
https://media2.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExeXJjbGNwM3lsNnl0NHUzbnNqa2ZpN2FjeDNpb2NhNnA1M2Y2dWRhdiZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/gw3Id9WveVqmVZqE/giphy.gif
11
@Krzysztof1987 Na pewno chce dobrobytu i demokracji dla Rosji oraz pokoju na świecie.
2
@kubix05 Nawet Doda w czasach świetności nie była tak sztuczna jak to "zdjęcie" :/
5
@Popitek12 wtf gościu, co Ty piszesz, wiesz że wiem że to Ty?
twitter.com/miIotujest/status/1890082152760635857
3
@Kgorecki2500 To ja też coś zarzucę co całkiem lubię cytować:
"Twierdzą, że znają Boga, uczynkami zaś temu przeczą, będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu." List do Tytusa 1, 16
1
@Kgorecki2500 A Tobie co? :D
2
@clyde Ok. 250 zł, 2 osoby, mieszkanie 3 pokojowe, klimatyzacja, indukcja, zmywarka etc., oraz pracujemy zdalnie. Mimo wszystko IMO nie jest źle.
1
@July_6_BcN Ok, ale ostrożnie, bo Ciebie też zje
1
@July_6_BcN Twój też, bo Lucek podobno tak łatwo nie odpuszcza i codziennie będzie pod Twoim blokiem z flaszką i bukietem zawiniętych z Biedry ¯\_(ツ)_/¯
1
@July_6_BcN @Luciano99 zaraz się w Tobie zakocha jak będziesz tak pisać
4
@D10SLEO uuu, ale pojechałeś! @Jakchcesz usuń konto, zaorany